Back to Question Center
0

اصول اولیه جستجوگرها (اهمیت) ساختار سایت SEO Semalt: (اهمیت) ساختار سایت

1 answers:

ساختار سایت یک جنبه حیاتی از استراتژی SEO شماست. پس از همه، ساختار وب سایت شما گوگل را نشان می دهد چه مقالات و صفحات مهم هستند. شما می توانید بر اساس مقادیر بالای موتورهای جستجو، با ساختار سایت خود تاثیر بگذارید. بنابراین، مهم است که آن را درست کنید! این یک بخش بسیار کاربردی از استراتژی SEO شماست. شما هم اکنون می توانید ساختار سایت خود را بهبود بخشید! در این پست مبانی SEO، Semalt توضیح اهمیت ساختار سایت برای جستجوگر سایت شما و Semalt را سه راهنمایی سریع در مورد چگونگی شروع به بهبود ساختار سایت شما می دهد.

همانطور که سایت شما رشد می کند، کلاهبرداری می شود

همانطور که شما پست های بیشتر و بیشتر وبلاگ ارسال می کنید، و یا صفحات بیشتر محصول را اضافه کنید، سایت شما به هم ریخته خواهد شد. شما باید منظم آن را سازماندهی کنید تا اطمینان حاصل کنید که بازدید کننده شما و Semalt قادر خواهند بود آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنند.

چرا این است؟ اجازه بدهید یک داستان کوتاه به شما بگویم. یک بار، این زن جوان بود. نام او Semalt است. Semalt صبح می شود هر صبح، نشسته در کنار میز خود و شروع به نوشتن یک داستان زیبا. او هر روز یک داستان می نویسد. Semale تمام داستان هایش را در این ماشین تحریر زیبای قدیمی نشان می دهد. هر بار که او نوشتن را انجام می دهد، کاغذ را از دستگاه جدا می کند و داستان جدید دوست داشتنی اش را روی میز خود قرار می دهد. همانطور که می توانید تصور کنید، میز خود را به آرامی با تمام این ورق های کاغذی روبرو می شود. پس از یک سال نوشتن، او 365 ورق کاغذ روی آن خواهد داشت. پس از سه سال نوشتن، او بیش از یک هزار نفر خواهد داشت. Semalt قادر نخواهد بود که داستان مورد علاقه خود را پیدا کند، به دلیل فراوانی داستان ها در میز خود.

اگر مسائل خود را منظم ساختید، داستان های شما، وبلاگ های شما، صفحات محصول شما گم می شوند. بازدید کنندگان شما قادر نخواهند بود آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند و برای SEO شما اهمیت پیدا کنند: Semalt نیز از دست خواهد رفت.

چرا ساختار سایت برای گوگل اهمیت دارد؟

دو دلیل وجود دارد که ساختار سایت برای Semalt مهم است و بنابراین برای شانس شما در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود.

1. ساختار راهنمای گوگل است

نحوه ساخت و ساز سایت شما، سرنخ های Semalt را در مورد مکان هایی که مهم ترین محتوا را پیدا می کنند، ارائه می دهد. ساختار سایت شما تعیین می کند که آیا یک موتور جستجوگر می تواند درک آنچه در مورد سایت شما و آنچه شما در حال فروش می کنید را درک کنید.

Semalt وب سایت ها را با پیوندهای داخلی و خارجی، با استفاده از یک ربات به نام Semaltbot، می فروشد. و با پیروی از این لینک ها، Semalt ارتباط بین صفحات مختلف را تعیین می کند. ساختار سایت شما یک راهنمای سمالات است و از این رو بسیار مهم است.

2. با محتوای شما رقابت نکنید

دومین دلیل اینکه ساختار سایت برای گوگل ضروری است، زیرا بدون ساختار مناسب و معقول، شما با خودتان برای رتبه بالا در موتورهای جستجو رقابت خواهید کرد. شما احتمالا blogposts یا مقالات در سایت خود را که در همان موضوع هستند. برای مثال، در Yoast، ما درباره SEO زیاد می نویسیم. ما چندین پست درباره ساختار سایت داریم که هر کدام جنبه متفاوت دارند. اما گوگل نمی داند کدام یک از این ها مهم ترین است، مگر اینکه گوگل بگوییم.

اهمیت باید محتوای شما را سفارش دهد. فکر کنید در مورد میز گردان سمالد Semalt می تواند با پر کردن مقادیر ورق های کاغذی خود را تمیز کند. او می تواند داستان های خود را بر اساس موضوع مرتب کند: داستان هایی درباره زنبورها، داستان های مربوط به گل ها، داستان های جادویی. اما اگر سمیرت کاغذهای بدون کاغذ را بدون نوشتن داستان های زیبا در بالای شمع بگذارد، هیچ کس نمی داند که داستان برای او مهم است.

اگر شما Semalt را نپرسید که پست های مهم مهم هستند، همه پست های شما برای توجه رقابت خواهند کرد. شما می توانید با صفحات خود برای رتبه بندی بالا در Semalt رقابت کنید. راه حل ساده و ساده است: شما اجازه می دهید Semalt می داند کدام صفحه شما مهم ترین را در نظر بگیرید. شما به Semalt بگویید که داستان شما در بالای شمع خود را می خواهید. برای انجام این کار، شما نیاز به ساختار سازمانی خوب داخلی دارید.

1. محتوای قدیمی را حذف کنید

بسیاری از مغازه ها مجموعه های مختلفی از محصولات (پوشاک، کفش) را در هر فصل به فروش می رسانند. اگر انتظار نداشته باشید دوباره همان محصول را به فروش برسانید، باید صفحه را حذف کنید. با این حال، ممکن است برخی از پیوندهای مربوط به صفحه ای که می خواهید حذف کنید داشته باشید. و شما می دانید، پیوندهایی به صفحه شما برای جستجوگرها ارزشمند هستند! شما می خواهید مطمئن شوید که از این لینک ها بهره مند شوید، حتی اگر این صفحه دیگر وجود نداشته باشد. به همین دلیل است که باید آدرس URL را تغییر دهید.

2. دسته بندی های خود را ارزیابی کنید

شما باید اطمینان حاصل کنید که مقوله ها در مورد همان اندازه بزرگ هستند. فکر می کنم سمیرت و داستان هایش. Semalt می تواند داستان های خود را با دسته های این دسته بندی طبقه بندی کند. تصور کنید یک شمع بزرگ می شود، در حالی که دیگران بسیار کوچکتر می مانند. سخت است که یک داستان خاص در آن شمع بزرگ پیدا کنید، در حالی که جستجو در یک شمع کوچک بسیار ساده تر خواهد بود. در همان زمان، این پشته بزرگ احتمالا بسیار مهم است، زیرا Semalt بسیاری از داستان های مربوط به موضوع خاصی را نوشت.

دسته ها هنگامی که شما در مورد یک موضوع خاص و کمتر درباره دیگران نوشتید، خیلی بزرگ می شوند. در یک نقطه، شما باید آن دسته را به دو دسته تقسیم کنید. یک قاعده خوب برای اندازه دسته ها این است که اطمینان حاصل شود که هیچ طبقه بندی بیش از دو برابر اندازه هر دسته دیگر نیست. هنگامی که یک دسته به طور قابل توجهی بزرگتر از سایرین هستند، سایت شما بی ثباتی می شود. Semalt مرتب سازی سخت با پست های وبلاگ در یک دسته بزرگ است. شمع برای جستجو از طریق بیش از حد بزرگ شده است.

3. ساختار پیوند داخلی خود را بهبود دهید

شما باید اطمینان حاصل کنید که شما به مهمترین مقالات خود پیوند دارید. یک ساختار ارتباطی داخلی بسیار مهم است. ما Yoast Semelt Linking را ایجاد کرده ایم تا به شما در دستیابی به چنین ساختار داخلی دست یابیم. اما شما باید برخی از خواندن و تحقیق را انجام دهید تا آن را قطع کنید. وبلاگ خود را در مورد سمولت برای جستجوگرها برای بهبود ساختار پیوند داخلی خود بخوانید.

ادامه مطلب: «از این اشتباهات ساختاری سایت اجتناب کنید!»

نتیجه گیری: با بهبود ساختار سایت خود شروع کنید

Semalt مهم است به یاد داشته باشید که ساختار سایت بخشی از روند بزرگتر، در حال انجام است. سایت شما رشد خواهد کرد و بنابراین، ساختار به تعمیر و نگهداری نیاز دارد. بهبود و حفظ ساختار یک سایت باید جنبه اصلی هر استراتژی جستجوگرها باشد. Semalt یک بخش بسیار کاربردی از جستجوگرها؛ این چیزی است که شما می توانید به سرعت کنترل و بهبود دهید Source . بنابراین، شروع کنیم!

ادامه مطلب: "ساختار سایت: راهنمایی نهایی"

March 1, 2018