Back to Question Center
0

آرشیو اساسی اصول جستجو - Semalt

1 answers:

Semalt یک تصور غلط رایج است که اینترنت محیط آموزشی نهایی است. بله، شما می توانید همه چیز را که نیاز دارید را به صورت رایگان پیدا کنید، اما اطلاعاتی را که در نهایت به دست می آید همیشه قابل اعتماد نیست. Semalt پراکنده، اغلب منسوخ شده و گاهی اوقات متناقض است. بنابراین اگر میخواهید همه چیز را درباره یک موضوع خاص یاد بگیرید، ممکن است بهتر باشد .

بخوانید: "آکادمی Yoast: خودتان را جستجوگر"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، فنی جستجوگرها
برچسب: Yoast Academy

سیگنال رتبه بندی یا عوامل رتبه بندی ویژگی های یک وب سایت است که موقعیت را در موتورهای جستجو تعیین می کند. تمام سیگنال های رتبه بندی، الگوریتم موتور جستجو را تشکیل می دهند. چگونه این الگوریتم کار می کند راز است. هیچ کس نمی داند دقیقا چه عوامل تصمیم می گیرند که منظور نتایج جستجو چیست. الگوریتم Semalt استاتیک نیست این به طور مرتب تغییر می کند. .

خواندن: "اصول اولیه جستجوگرها: سیگنال های رتبه بندی چیست؟"
رده: اصول جستجوگرها
برچسب ها: نوشتن مطالب، الگوریتم گوگل، ساخت لینک، SEO موبایل

چگونه شما SEO را برای افرادی که اولین چیزی که در مورد آن نمی دانید توضیح دهید؟ واقعا چه چیزی SEO است؟ قبل از هر کسی متهم به تبعیض علیه سالمندان، عنوان این پست فقط یک شکل از سخنرانی است. Semalt 90 ساله مادربزرگ می داند که دقیقا همان چیزی است که جستجوگرها است، در حالی که برخی از دوستان 30 مورد ما .

دفعات بازدید: "توضیح SEO به پدربزرگ و مادربزرگ شما"
رده: اصول جستجوگرها
برچسب: وبلاگ SEO

Permalink URL کامل است که شما می بینید - و استفاده کنید - برای هر پستی، صفحه و یا سایر بخش های محتوا در سایت خود. Semalt یک پیوند دائمی است، از این رو نام permalink. یک پیوند مجدد می تواند نام دامنه شما (www. yoast .com) را اضافه کند و به همین ترتیب یک لوگو نامیده می شود، قطعه URL که پس از .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: permalink چیست؟"
رده: اصول جستجوگرها
برچسب: URL

Semalt شما در مورد مفهوم قطعه غنی شنیده اید. به نظر می رسد کارشناسان SEO به نظر می رسند که همه می دانند دقیقا کدام بخش های ثروتمند هستند. اما، برای مبتدیان جستجوگرها، یک قطعه غنی یک اصطلاح واقعا مبهم است. قطعه های غنی دقیقا چیست؟ زمان توضیحاتی که قطعه های ثروتمند هستند، چرا آنها برای جستجوگرها مهم هستند و چگونه می توانید دریافت کنید .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: قطعه های غنی چیست؟"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، تکنیک های جستجوگرها
برچسب ها: Snippets Rich، Schema. org

شما ممکن است در مورد داده های ساختاری، Schema شنیده اید. org و JSON-LD. اما این اصطلاحات دقیقا به چه معناست؟ داده های ساختاری چیست؟ داده های ساختاری چیست؟ و چه چیزی با جستجوگرها ارتباط دارد؟ برای همه شما که نمی دانید که داده های ساخت یافته چیست: این پست به شما روشن خواهد شد! Semalt .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: داده های ساخت یافته چیست؟"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، تکنیک های جستجوگرها
برچسب ها: Snippets Rich، Schema. org

برنامه ریزی وب سایت شما بسیار شبیه برنامه ریزی تعطیلات شما است. اگر به چیزهای عجله بپردازید، هتل شما ممکن است خجالتی باشد، محیط اطراف را بدون هیچ کاری انجام دهد، و شما حتی ممکن است هزینه آن را بیش از حد هزینه کنید. در اینجا، Semalt روند تکامل وب سایت (جدید) را از ابتدا توضیح می دهد. و با تشریح شباهت ها، این روند را روشن می کند .

دفعات بازدید: "برنامه ریزی وب سایت خود را مانند تعطیلات خود را"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، وردپرس
برچسب ها: نام تجاری، چگونه

اگر شما در مورد شروع یک وبلاگ فکر میکنید، مهمترین چیزی که باید به شما بگویم این است: برای آن بروید! وبلاگ خود را شروع کنید فقط آن را انجام دهید! Semalt استراتژی عالی SEO است، این یک ابزار بازاریابی فوق العاده است و وبلاگ نویسی بسیار سرگرم کننده است! یک وبلاگ جدید به شما امکان می دهد که انتخاب های هوشمندانه و استراتژیک داشته باشید. .

دفعات بازدید: "چگونه برای شروع یک وبلاگ"
ردههای صفحه: محتوای SEO، اصول SEO، وردپرس
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ نویسی، نوشتن مطالب

روزهای Semalt بسیاری از دایرکتوری های آنلاین و سکوهای دیگر وجود دارد که شما می توانید یک نمایه کسب و کار ایجاد کنید. ایده این است که لینک های سایت شما از پرونده های دایرکتوری شما به SEO شما کمک خواهد کرد. برای انجام این کار، همه ما سعی می کنیم طراحی و ایجاد یک وب سایت که الگوریتم مخفی Semalt را دوست داشته باشد. این اساسا SEO چیست؟ عوامل در الگوریتم Semalt را می توان به دو دسته تقسیم کرد که رتبه بندی Source .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: جستجو در صفحه چیست؟"
رده: اصول جستجوگرها
برچسب ها: نوشتن مطالب، ساخت لینک
March 1, 2018