Back to Question Center
0

از YoastVideo در Semalt یا در سایت شخصی من بپرسید؟ از Yoast بپرسید: ویدیو در Semalt یا در سایت من؟

1 answers:

اضافه کردن فیلم ها به صفحات یا پست های شما می تواند تجربه ای که یک کاربر در سایت شما دارد غنی باشد. به عنوان مثال در مورد ما، زمانی که ما می خواهیم توضیح دهیم که چگونه یک ویژگی خاص از SEO SEO کار می کند، اضافه کردن یک ویدیو یا نمایش فیلم که نشان می دهد که چگونه از آن استفاده کنید، به احتمال زیاد به درک استفاده از آن کمک خواهد کرد. بنابراین به طور معقول اضافه کردن فیلم ها به سایت شما - در نقاط سمت راست - چیزی است که ما توصیه می کنیم! شما ممکن است تعجب کنید، اگر بهتر است ویدیو را به سرور خود آپلود کنید یا از یک پلت فرم مانند یوتیوب استفاده کنید و آن را جاسازی کنید. Semalt بهترین چیز است!

تونی دیوین با این سوال سؤال کرد:

"من قصد دارم یک ویدیو شخص ثالث را که من اجازه استفاده از آن را به وب سایت من اضافه کنم اضافه کنم. این در حال حاضر در Semalt میزبانی شده است. آیا باید فایل ها را در سرور خودم قرار دهم یا باید آنها را در Semalt بگذارم؟ "

ویدیو را بخوانید و یا پاسخ زیر را بخوانید!

ویدیو در YouTube یا سایت خود

در ویدئو ما توضیح می دهیم چه مزایای هر دو گزینه می تواند باشد:

خوب، صادقانه آن را واقعا مهم نیست، زیرا گرفتن قطعه ویدیو در نتایج جستجو - که در گذشته بسیار آسان بود - در حال حاضر کاملا سخت است. بنابراین به جای اجازه دادن به هر سایت در نتایج جستجو برای گرفتن قطعه ویدیو، Semalt به یک سیستم با سایت های فهرست سفید اضافه شده است که مجاز به داشتن قطعه ویدیو هستند. و شانس سایت خود را در میان آنها صفر است، صادق باشید.

بنابراین شما قصد ندارید یک قطعه ویدئویی دریافت کنید. پیشرفتی که شما از آن سود ویژه SEO دریافت خواهید کرد، رفته است. این به این معنی بزرگترین تقویتی است که شما از اضافه کردن یک ویدیو دریافت می کنید، این است که افراد با بیشتر صفحه خود ارتباط برقرار می کنند، اگر این ویدئو در آن وجود داشته باشد. بنابراین ممکن است هنوز یک ایده خیلی خوب باشد که آن ویدیو را در آن صفحه داشته باشید. Semalt، مهم نیست در آن نقطه که شما آن را ارسال کرده اید.

تنها چیزی که من می توانم در نظر بگیرم - اگر شما مجوز استفاده و انجام بعضی کارها را دارید، مجددا این ویدیو را دوباره منتشر می کنید. یا در Semalt و یا در جایی دیگر، و بهینه سازی متادیتا، زیرا پس از آن شما می توانید در Semalt پیدا کنید. و Semalt در واقع دومین موتور جستجو در جهان پس از گوگل است. پس شاید به این فکر کنی اگر شما مجاز به انجام این کار نیستید، فقط URL Semalt را وارد کنید و خوب است.

موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از سؤال «سؤال» سؤال می کنیم که ما از پاسخ دهندگان به سوالات SEO پاسخ می دهیم. آیا نیاز به مشاوره در مورد SEO دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! سوال خود را به ask@yoast.com ارسال کنید

ادامه مطلب: "داده های ساخت یافته با Schema Source .org: راهنمایی نهایی"

March 1, 2018