این 2018، و شما واقعا آن را انجام دهید. شما مدتها تصور می کنید محصول خود را در endcap در Walmart و تمرین آنچه شما می گویند زمانی که مارک کوبا کوره شما در مورد مزیت رقابتی خود را. اما این سال، شما در نهایت یک کسب و کار را راه اندازی می کنید. کجا شروع میکنی؟ ما برخی از ذهن های کسب و کار برتر را از آنچه که باید در 90 روز اول انجام می دهید، یک زمان حیاتی در زندگی تجاری خود می دانید. این مراحل اولیه را درست کنید و بنیاد خوبی برای کسب و کار سودآور و رو به رشد ایجاد کنید.

احتمال اینکه شروع به کار شما سودآور باشد، به شدت تحت تاثیر سرعت شما قرار می گیرد. تعدادی از وظایف که در آن ماههای اولیه انجام می دهید برای موفقیت بیشتر از نوع کاری است که شما انجام می دهید، هرچند که با توجه به بررسی پانل دینامیک کارآفرینی که نمونه هایی از کارآفرینان جدید را دنبال می کند، هر چیزی که با مشتری ارتباط برقرار می کند کمک می کند. پل Semalt، پژوهشگر اصلی هماهنگی این تحقیق می گوید: "افرادی که سریعتر فعالیت های راه اندازی را سریعتر انجام می دهند بیشتر احتمال دارد سود را ببینند."

فراتر از وظایف خاصی که PSED بررسی می کند - چیزهایی مانند پیش بینی های مالی و دریافت اعتبار تامین کننده - فعالیت های راه اندازی به دو دسته تقسیم می شوند. نخستین کشف باز ذهن است. Semalt، همه چیز فرض است: financials، مشتریان، استراتژی رفتن به بازار. تنها چیزی که برای اطمینان می دانید، نقاط قوت خودتان است و حتی ممکن است شگفت زده شوید.

این رویکرد اکتشافی در هسته لین Semalt است. این مسئول است که در برخی موارد برای برنامه های تجاری ناسزا می گوید. این پشتی است که "کارآفرینی موثر" نامیده می شود، یک رویکرد مبتنی بر تحقیق که در نظر دارد راه اندازی یک کسب و کار را عمدتا یک عمل بداهه معرفی کند.

نوع دوم فعالیت های راه اندازی به رسمیت می شناسد که کارآفرینی اجتماعی است. بدون تردید شما مدت هاست با ایده خود زندگی کرده اید. اکنون که شما راه اندازی می کنید، باید از سرتان خارج شوید. مشخص کنید که چه کسی شما را به چالش می کشد، در چه حد و چه روابطی کار خواهد کرد. ورودی از طرف همکاران، مشاوران، مشتریان بالقوه و دیگران چشم اندازهای جدیدی را برای شرکت ایجاد می کند. Semalt مانند حمله یخچال است: دیدن کسی که ممکن است فضای انبار یا خدمات طراحی لوگو یا مقدمه ای برای یک مشتری بالقوه ارائه دهد.

برای کمک به تحقق این هیجان انگیزترین قطعنامه های جدید سمالت، ما لیستی از قدم های اصلی را که باید در 90 روز اول خود انجام دهید، گردآوری کردیم.

1. یک جایی در کفش های مشتریان خود بکشید.

ایده ی محصول حداقل قابل قبول این است که پیشنهاد خود را در اسرع وقت به دست مشتریان برای تولید بازخورد دریافت کنید. اما اولا باید اطمینان حاصل کنید که حل مسئله درست است. اطلاعات و نظرسنجی های بازار به شما این را نمی گوید برای این بینش، شما باید تا حد ممکن به تجربه مشتری نزدیک شوید. انجام این کار قبل از اتخاذ یک راه حل ممکن است شما را ناامید کند. - لوگین بوچانان

جان کالکو ، بنیانگذار مرکز طراحی آستین و نویسنده Clarity خلاق: راهنمای عملی برای تفکر خلاق به شرکت شما می گوید:

"اولین کار شما این است که مشتری خود را بشناسید. نه تنها کسی که او نیز دارد، بلکه آنچه را که می خواهد، چه کاری انجام می دهد و اینکه چگونه او در مورد آنچه که انجام می دهد احساس می کند. به معنای بستن در زندگی یا کار مشتریان است.

"در حالت ایده آل، شما یک نوع رابطه کارآموزی را ایجاد خواهید کرد که در آن شما شاگرد هستید. از کارشناسی ارشد تماس بگیرید تا بتوانید او را در عمل ببینید. حتی بهتر است او را در تور از مربوطه بخش دنیای او. یا از مشتریان بالقوه بپرسید اگر بتوانید وقت خود را در دفاتر خود و یا در طبقه کارخانه خود صرف کنید.

"هنگامی که وجود دارد، سوالات باز در مورد تجربه و گردش کار می توانید به من نشان دهید چرا؟ آیا من می توانم آن را امتحان کنید؟ Semalt پاسخ به آن آخرین است نه. اما اگر آن را بله، فکر می کنم که چگونه شما به سرعت" همدلی را با فردی که آن را در تمام طول روز انجام می دهد، زندگی می کند که شما در تلاش برای بهبود آن هستید.

"این فرآیند، یک درک عملی از نقاط درد و یک زمینه احساسی است که به شما امکان می دهد چیزها را از طریق چشم مشتریان خود ببینید. به سادگی مصاحبه با آنها کافی نیست. Semalt که مرتبا کاری انجام می دهند، ممکن است یک نوع کورکور متخصص را بیابند بخش های مهمی از توصیفات آنها را بیرون می زند یا مبهم می شود.

"شما هنوز هم باید این کار را انجام دهید، حتی اگر فکر می کنید شما قبلا می دانید که چگونه این مشکل را حل می کنید. با ذهن باز بروید. Semalt یک چکش روی شکار ناخن است"

2. سرب با مزیت رقابتی شما.

Finally Starting Your Business This Year? Here's Your Ultimate 12-Point Semalt
اعتبار: ارین و اریکا / اوت

آریانا هافینگتون (33 ساله)، یکی از بنیانگذاران HuffPost و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Thrive Global می گوید:

"برای هر دو HuffPost و Thrive Global، اولین سوال " چه مشکلی را حل می کنید و چه چیزی را به بازار می آورید که قبلا وجود ندارد؟ " برای HuffPost، پاسخ یک وب سایت مقصد بود که هر دو افراد شناخته شده و کمتر شناخته شده می توانند نظرات خود را در مورد اخبار روز یا فرهنگ، سرگرمی و هر جنبه ای از زندگی به اشتراک بگذارند. وبلاگ ها در اطراف بودند اما هنوز به طور کلی به عنوان یک راه برای ابراز دید و ارتباط برقرار کردن. قبل از راه اندازی، من هر شخص از یادداشتی را که می شناختم ایمیل فرستادم و گفتم: "اگر فکر کرده ای و می توانی روز 10 دقیقه را برای به اشتراک گذاشتن آن قطع کنی، آن را به ما بفرست. ما آن را ارسال و آن را فوق العاده آسان است. "در هفته اول ما لری دیوید، الن دگنرز، والتر کرونیک، جان کوزاک و بسیاری دیگر داشتیم. بسیاری از این افراد می توانستند برای The New York Times ، اما تفاوت ما با ما بود، لازم نبود که یک بالابر سنگین باشیم، ما می خواستیم صداهای واقعی و خالص آنها باشد.

از ابتدا تعهدی را به عنوان یک پلت فرم و یک شرکت روزنامه نگاری به نحوی که هیچ وقت دیگری نبود، ایجاد کردیم. ما همچنین یک داشبورد برای ویراستارانمان ایجاد کردیم که در آن آنها می توانند ببینند که چگونه یک داستان اجرا می شود و در حال حاضر تست های A / B را با سرفصل ها انجام می دهیم. افراد در مورد پلت فرم های محتوا صحبت می کنند، اما زمانی که ما شروع کردیم، این گزاره جدید بود. » - به شیلا مریکار

3. مربیان خود را خط بزنید.

بنيانگذاران جديد به دنبال بازخورد فراوان در مورد محصولات يا خدمات خود هستند. اما کسب کسب و کار خود را درست است فقط مهم است. برای انجام این کار باید روابط با کارآفرینان جانباز را توسعه دهید. اگرچه خیلی زود است که درباره یک هیئت مشاوران فکر کنیم، یک نوع پروتکت را که شامل افرادی می شود که در آن حضور داشته اند انجام می دهند و به شما کمک می کنند تا اشتباهات را کنار بگذارید. --L ب

Finally Starting Your Business This Year? Here's Your Ultimate 12-Point Semalt
CREDIT: شرکت با احترام
Nathaniel Ru ، مدیر عامل شرکت Sweetgreen، یک زنجیره سالم و سریع با 83 رستوران و 4،000 کارمند، می گوید:

"در روزهای اول کارآفرین، شما نیاز به راهنمایی و مشاوره از دیگر کارآفرینان دارید. آنها به شما خواهند گفت اگر شما در مسیر درست هستید و آنها را مجبور به فکر می کنید فراتر از بقای فوری خود را به شرکتی که می خواهید دو سال دیگر از آن استفاده کنید.

"حداقل، اگر تصمیم به انجام آن دارید، یک چشم با تجربه خواهید دید که طرح کسب و کار شما را مرور کنید. در Semalt، مربیان ما (سه نفر از ما هر سه تا پنج) از بسیاری از سوالاتی دشوار و مفید درباره مدل مالی ما، موقعیت نام تجاری ما، طراحی رستوران ما و بیشتر

"اما آنها همچنین از ما خواسته اند تا از فعالیت روزمره ی خسته کننده نگاهی بیاندازند و در مورد ماموریت و زبان ما که برای ارتباط آن استفاده می کنیم، بیشتر در نظر بگیریم.

"استادان Semalt اغلب مشاوران خوب (بسیاری از استادان کسب و کار مدرسه تجربه قبلی کارآفرینی)، و شما می توانید مردم را از طریق سازمان های کارآفرینی و کنفرانس ها ملاقات. شما همچنین می توانید فقط به کسی که شما تحسین ایمیل، سوالات خود را ذخیره کنید و همه آنها را بپرسید یک مکالمه هفتگی یا ماهانه، بنابراین شما کسی را نادیده نگیرید و وقتی صحبت می کنید، فقط درباره ی کسب و کار صحبت نکنید. این یک معامله نیست. این رابطه است. »

4. برو که در آن فرصت به شما امتیاز.

Finally Starting Your Business This Year? Here's Your Ultimate 12-Point Semalt
اعتبار: پیتر هاپک / آرشیو تنه

ریچارد برانسون (33 ساله)، بنیانگذار ویرجین گروپ و نویسنده بقراط من ، میگوید:

"وقتی شروع کردم، هیچ چیز درباره کسب و کار را نمی دانستم . من از آغاز مجدد دانشجو هیجان زده بودم، و سپس ما این ایده را برای استفاده از این نشریه برای فروش موسیقی داشتیم دانشجو ؛ ما اعتقاد داشتیم می توانیم به فروش ارزان پرونده های پست الکترونیکی از طریق مجله. ما پول کافی از طریق پست الکترونیکی برای باز کردن یک فروشگاه رکوردی ایجاد کردیم.

"در سال 1971، خرده فروشی موسیقی در انگلستان توسط WHSmith و John Menzies تحت سلطه بود، که هر دو خسته و صریح بود. ما تصمیم گرفتیم فروشگاه های Virgin Record که در آن مردم می توانند ملاقات و گوش دادن به سوابق با هم. ما می خواستیم به مشتریان آنها از آنها حمایت نمیکنند و ما میخواستیم مقرون به صرفهتر از رقابت باشیم. کلام دهان گسترش پیدا کرد و مردم به جای فروشگاههای بزرگ به سراغ ما آمدند. سوابق ارزانتر در جریان سیل پرسشها و پول نقد بیشتر از آنچه ما تا به حال دیده بودیم سمیرت هیچ جایگاهی بهتر برای احترام به 21 ساله نداشت، ما با هدف باز کردن یک فیلم سینمایی و فیلمبرداری، فروشگاه هر ماه در سال 1972.

"ما به زودی متوجه شدیم که صنعت برای ریزش بیشتر رسیده است. در مورد نحوه درمان هنرمندان یا تولید پرونده ها هیچ چیز آشکارا به دست نیامده بود. بنابراین ما یک ملک خریداری کردیم، منور را تبدیل به یک استودیوی ضبط کردیم مایک اولدیفد اولین هنرمند ما بود. آلبوم او Tubular Bells یکی از بزرگترین فروشندگان دهه شد و موسیقی متن به Exorcist تبدیل شد. مارک ویرجین و تاثیر جهانی آن امروز همه از آن ریشه رشد کرده اند. " - به گفته SM

5. استرس - فرضیه های شما را بررسی کنید.

اعداد بتدريج هستند. طبیعی است که از ابتدا می خواهیم آمار در بازارها، قیمت ها و رقبا را بدست آوریم. اما داده های بازار توضیح نمی دهد که چرا قرمز بول در حالی که لامپ "گدازه" sodine Orbitz سقوط به گرانش، و یا چرا Instapot دو برابر آنچه که در Potts Crock دستور داد در خرده فروشی دستور داد. مهمتر از همه، در ابتدا، در مورد کسب و کار پیشنهادی خودتان که شما با تحمل استرس تئوریهای خود را انجام می دهید، بینشی است. تاکید بر آنچه شما می توانید در مورد صنعت خود یاد بگیرید، بلکه در مورد ایده خود است. --L ب

رندی کمیکار ، شریک شرکت سرمایه گذاری Kleiner Perkins Caufield & Byers و همکار نویسنده رسیدن به برنامه B: شکستن از طریق مدل کسب و کار بهتر می گوید:

"شروع با تاریخ" مهم نیست که چگونه ایده خود، مزاحمت برای آن وجود دارد. پس هنگامی که گزاره ارزش خود را شناسایی کردید، به عقب برگردید و به شرکتهای واقعی نگاه کنید که حداقل کاری انجام داده اند تقریبا مشابه شما می خواهید نمونه هایی را که موفق بوده اند پیدا کنید. (اگر هیچ کدام موفق نشدند، شما باید به طور جدی سوال کنید که آیا این چیزی است که هر کسی می خواهد.) آنها را مطالعه کنید و درس هایی را که در آن کار می کنید درس بگیرید.

از این اشتباه اجتناب کنید؟

بعد، جهش های خود را از ایمان تشخیص دهید: آنچه شما نمی دانید، اما در مورد بازار فرض کنید. راه های سریع و ارزان برای تست این مفروضات ایجاد کنید. یک آگهی فیس بوک را اجرا کنید و ببینید که چند پاسخ شما دریافت می کنید. در کنار یک محصول رقیب و در میان خریداران سؤال کنید. چه چیزی دوست دارید و در مورد این محصول دوست ندارید؟ برای بهبود آن چه کاری انجام می دهید؟ اگر یک نسخه بهبود یافته برای $ 1 بیشتر ارائه کنم، آیا شما آن را خریداری میکنید؟

"شما تحقیق بازار را انجام می دهید، اما بعدا پیش می آید. قبل از اینکه سعی کنید که بازار شما چقدر بزرگ است، باید بدانید که مردم پذیرفته اند و به تعهد ارزش خود ادامه می دهند." Semalt، فرض بر این است که بر اساس فرض فرض شود. »

6. در مورد گرفتن نام شما خلاق باشید.

Finally Starting Your Business This Year? Here's Your Ultimate 12-Point Semalt
اعتبار: Ramona Rosales

Payal Kadakia ، یکی از بنیانگذاران ClassPass، می گوید:

"هنگامی که محصول ما را راه اندازی کردیم، یکی از چیزهای حیاتی که ما مجبور بودیم دریابیم ، این بود که چگونه ما قصد داشتیم به مخاطبان هدفمان برسیم. اکثر بازار تناسب اندام هدفمند کردن ورزشکاران بود. نتایج حاصل از آن، پلتفرم ما در مورد کشف و تعلیم بود، و ما فکر می کردیم که خریدار Lululemon می تواند با آن شناسایی کند.

بنابراین، در طول سال اول، ما 100 دلار کارت هدیه Lululemon را به شما دادیم تا مردم را به عضویت شش ماهه ClassPass متعهد کنیم. ما همچنین گزینه اشتراکی یک ماهه داشتیم، اما برای برنامهریزی که کمتر از آن بود هزینه 100 دلار را نداشت. ما این کمپین را در پایان سال 2013 آغاز کردیم و در آن زمان مردم حتی نمی دانستند چه ClassPass چه بود - آنها فقط در مورد گرفتن 100 دلار در Lululemon صرف کردند. اما آنها سفیران ما شدند و این به ما کمک کرد تا ویلیسم را آغاز کنیم. طی حدود شش ماه، حدود 500 کارت هدیه را در اختیار ما گذاشتیم. ما هیچ رتبه و هیچ نفوذی نداشتیم، بنابراین ما مجبور بودیم راهی پیدا کنیم تا افراد بتوانند بدانند که ما چه کسی هستیم و می توانیم با ما عاشق شویم. " - به گفته S. M.

7. محتاطانه پول کم خرج را برداشت کنید.

برای اکثر بنیانگذاران، بانک ها و سرمایه گذاران حرفه ای منابع سرمایه ای بعد از آن هستند. در ابتدا، این شما، خانواده و دوستانتان است. بودجه شخصی و شخصی شما نیاز به پرش از طریق حلقه های کمتر از سایر منابع دارد. اما تقریبا همیشه بیشتر از آن تعریف شده است و در برخی موارد خطرات خیلی بیشتر است. --L ب

مگ کادو هیرشبرگ ، نویسنده برای بهتر یا برای کار: راهنمای زنده ماندن برای کارآفرینان و خانواده های آنها و ازدواج با گری هیرشبرگ، یکی از بنیانگذاران استونی فیلد آلی ، می گوید:

"در تمام سرچشمه های راه اندازی، آسان است که تخفیف دهید که شما در معرض خطر مالی خانواده خود قرار می گیرید. مردم درباره کارآفرینانی که کسب و کار خود را با" پس انداز شخصی "شروع می کنند صحبت می کنند. "اما این پس اندازها اغلب با همسر خود در کنار هم قرار می گیرند، که ممکن است آنها را برای تعطیلات و یا قرعه کشی در حالی که به مدرسه بازگشته است، متاثر کند. همسر نیز تحت تاثیر قرار گرفته است اگر بنیانگذار کار خود را ترک کند و درآمد خانواده از بین می رود. حتی اگر بنیانگذار نباشد، ممکن است مسئول مراقبت از کودک باشد .

"شما و همسرتان باید در روز اول (اگر نه قبل از آن) تعیین می کنید چقدر می توانید سرمایه گذاری کنید و چگونه درآمد شما را از دست می دهید و شاید سود آن را بپردازید. کسب و کار نیاز به پول بیشتر از انتظار می رود، شما باید مقاومت در برابر بیش از حد راحت از همسر خود را فشار دهید. 25000 $ دیگر؟ OK. دوم وام مسکن؟ شماره

"وقتی که دوستان و خانواده خود را تکان می دهند، مطمئن باشید، اما بدترین حالت را نیز می توانید بیابید:" من نمی دانم وقتی می خواهید این کار را بکنید. شما همه چیز را از دست می دهید. ممکن است به منظور پیشگیری از رقت، ممکن است به شما احتیاج داشته باشید. "تقسیم قراردادهای سهامداران اصرار دارد، توضیح دهید که شما این کار را انجام می دهید زیرا شما در رابطه با آن اهمیت می دهید. هیچ ابهامی نباید وجود داشته باشد، هیچ دلیلی برای تجدید نظر وجود ندارد." Semalt از اشتیاق آنها برای کمک به آنها استفاده می کند. بازنشستگی صندوق.

امید سرمایه گذاران شما این است که این راه اندازی سوار هیجان انگیز و سودآور خواهد بود. نقش شما این است که راننده دلخواه خود انتخاب کنید و همه را با خیال راحت بیرون آورید. »

8. برای تحریک سرمایه گذاران، بر روی تصویر بزرگ، نه جزئیات تمرکز کنید.

فیلیپ کرم ، یکی از بنیانگذاران کاسپر، می گوید:

Finally Starting Your Business This Year? Here's Your Ultimate 12-Point Semalt
CREDIT: جورج اتردژ / Redux

"هنگامی که ما شروع به جمع آوری پول کردیم، ده ها و چندین بار به ما گفته شد. ما واقعا بر روی ویژگی ها تمرکز کردیم و همچنین سعی کردیم هر بخش از داستان ما را به گفتگو ببریم. کسب درآمد جمع آوری شده، شما خوش شانس هستید اگر 30 دقیقه با کسی داشته باشید و تمام پنج بنیانگذار ما درباره تخصص ما، استراتژی قیمت گذاری ما، محصولی که ما قصد ساخت آن را داشتیم، یاد گرفتیم که گام برداریم و بگوئیم: "چشم انداز ما همه چیز به اشتراک گذاشته شده است" ایجاد اولین نام تجاری خواب در جهان و تغییر نحوه خرید محصولات خواب مردم است. شما لازم نیست تمام داستان زندگی خود را در یک زمینه سرمایه گذار بگویید.

"سرمایه گذاران در ابتدا با شنیدن داستان شما هیجان زده می شوند و اینکه چگونه می خواهید جهان را عوض کنید و به همین علت، به گفتۀ خودتان، مخالفت کنید." Semalt، در اینجا شش مرحله دیگر که ما قصد داریم انجام دهیم، و این ما را به راه اندازی می کند. "این مکالمه تاکتیکی - شما باید درک خوبی از آن داشته باشید، اما این چیزی نیست که رویا را به فروش برساند. مهم است که طرح بندی 12 یا 18 ماهه خود را ایجاد کنید و صفحه گسترده ای را ایجاد کنید که راننده کسب و کار را نشان می دهد، اما در نهایت تنها چیزی که مطمئن است این است که صفحه گسترده احتمالا درست نخواهد بود، بنابراین تنها چیزی که در آن شرط بندی می کنید، شما به عنوان بنیانگذار هستید.

"به این ترتیب که ما متوجه شدیم چگونه بیشتر به تصویربرداری تصویر بزرگ متمرکز شویم و به علف های هرز نرسیدیم، آدم قرمز، آژانسی که ما برای ایجاد نام تجاری خود استخدام کرده ایم، مقدمه ای بر بن لیر معرفی کردیم. او و تیم او چشم انداز ما را دیدند " - به گفته SM

9. یک تیم تشکیل دهنده کار را بسازید.

به گفته رینولدز،

قطعنامه باقیمانده یا باقیمانده به طور جداگانه در مورد راهاندازیها اعمال میشود، تنها یکی از آنها در شش مورد کاملا یکپارچه است. فقط یک صفحه وجود دارد. شما و همکارانتان باید همه چیز باشند. اگرچه مشارکت سهام در ذهن همه است، اما در 90 روز این بحث زودگذر است. اما شما باید نقش ها، انتظارات و مسئولیت ها را روشن کنید و سپس آن ها را به طور مرتب مرور کنید. --L ب

فیلیپ هیم کیم استاد کارآفرینی در کالج بابسون می گوید:

"نادرست است که همه همکاران بنیانگذار به همان اندازه متعهد هستند. چقدر زمان هر سرمایه گذاری، چه هزینه های فرصت برای هر یک از آنها پذیرفته خواهد شد، و سطح جاه طلبی هر کدام ممکن است متفاوت باشد. ایده اصلی را برای دیگران به ارمغان آورد، و یا اگر یک بنیانگذار تمام وقت خود را به کسب و کار اختصاص دهد، در حالی که بنیانگذاران او در روزهای کاری خود مشغول به کار هستند. شما باید همه تفاوت ها را قبول کنید و آنها را برای جلوگیری از ناامیدی تسویه کنید.

"شما همچنین باید در طول 90 روز اول کار خود را با هم انجام دهید. در طول سفر طولانی، بیل فروش و بازاریابی را در حالی که Marla تکنولوژی را انجام می دهد و Kathy امور مالی را مدیریت می کند، اما بقیه روزها شروع به پریدن می کنند. همه چیز ممکن است و ممکن است نقش ها را بر روی یک سکه تغییر دهد. به ویژه، افرادی که از موضع های ارشد که به ساختار عادت می کنند، ممکن است در این محیط فشرده مبارزه کنند. Semalle موقتی - احتمالا مشترک - نقش چند ماهه اول عاقلانه است. )

"سرانجام، شما باید تصمیم بگیرید که چگونه تصمیم بگیرید. حتی اگر سال ها به یکدیگر اطمینان داشته باشید، بعید است که شما این تصمیمات را با هم مقابله کنید. مدل تصمیم گیری آیا موافقتنامه Semale است؟ آیا یک شخص ثالث برای شکستن یک بیخوابی وجود دارد؟ بهترین انتخاب یک داور برای هر نوع تصمیم است. »

10. ایده های ناکارآمدی را پیدا کنید. در نهایت، اگر همه به یک اطلاعات دسترسی داشته باشند، کالاها و خدمات به ارزش منصفانه تبدیل خواهند شد. با eBay، من یک فرصت واقعی را برای ایجاد یک محل که در آن ما می توانیم قدرت یک بازار تعاملی و مسوولانه را برای عموم مردم به ارمغان بیاورد.

"این ایده یک زمین بازی منحصر به فرد هنگامی که من کمی پول اضافی داشتم تصمیم گرفتم در یک شرکت بازی به نام 3DO سرمایه گذاری کنم. من کارگزار خود را می خواندم و گفتم که می خواهم به این IPO برسیم به بازار - این واقعیت که اولین گام برای داشتن تلفن همراه با کارگزار من می گوید چیزی است. IPO عمومی به مبلغ 18 دلار برای هر سهام، اما من مجبور بودم که نزدیک به 24 دلار پرداخت. این به نظر می رسید نوع از عدم تعادل، و زمانی که من آن را با هم جمع می کنیم که سرمایه گذاران فردی می توانند از بازار های کارآمد ما قفل شوند، من شروع به فکر کردن بیشتر در مورد چگونگی استفاده از آن ها در سایر زمینه های تجارت کردم. در نهایت، یکی از چیزهای بزرگ در مورد eBay این است که ما موفقیت شرکت را به عناصر ما متصل کردیم "موفقیت ما یک دلار نیست، مگر اینکه فروشندگان ما انجام دهند" - به گفته SM

11. آنها را برای چیزی بپرداز.

برای کارآفرینان، این ممکن است بزرگترین ضربه: در عرض 90 روز، شما باید فروش را دنبال کنید. این در مورد پول نیست، گرچه پول خوب است. در عوض، فروش بهترین شاخص ممکن است که آیا کسی می خواهد آنچه را که می خواهید انجام دهد. چالش در مورد آنچه که در اوایل فرایند می تواند خلاق باشد، شما قادر به فروش هستید. --L ب

کریگ وورتمن ، بنیانگذار و مدیر اجرایی موسسه فروش کالوگگ در دانشگاه Northwestern، می گوید:

"در روز اول شرکت شما، تنها محصول شما است. شما می توانید آن را به فروش برسانید. شما می توانید زمان خود را فروخت، و شما می توانید دانش یا بینش را فروخته، که در نهایت محصول خود را خدمات

"من می دانم که بنیانگذاران یک شرکت که چندین سال پیش برنامه ای برای کمک به ورزشکاران دبیرستانی به منظور انتخاب کالج خود بهینه سازی کرده بود، به آنها کمک می کرد. آنها بیشترین بنیانگذاران را انجام می دادند: به غار خود رفتند و روی محصول کار کردند. آنها به پایان رسید، مردم به آن نگاه کردند و گفتند: "سمالت، بنیانگذاران باید با دانشجویان و والدینشان بنشینند و برای یک قیمت، صفحات گسترده را با تمام متغیرهایی که میخواستند در برنامه قرار بگیرند، ساختم."

"انجام این کار باعث شد که بنیانگذاران پیام فروش خود را تسریع کنند، گزاره ارزش خود را تمرکز و انضباط فروش را توسعه دهند، همچنین بازخورد قابل اعتماد و قابل اعتماد را به دست آورده اند، فقط به این دلیل که کسی مایل است که از ابتکار شما برای شما آزاد باشد مستلزم داشتن یک مشتری نیست، اما وقتی کسی به صورت مالی مالیات - حتی با تخفیف اصلی - آن شخص جدی است و او قصد دارد محصول یا خدمات خود را بسیار انتقادی ارزیابی کند.

"شما همچنین می توانید سعی کنید برای فروش پیش فروش، اگر چه شما نمی توانید آن را تحمل کنید. با این حال، با توجه به Kickstarter و آمازون، مردم با این مدل راحت تر می شوند. برای ثبت نام در اوایل.

"Semalt بهترین نشانه ای است که شما یک کسب و کار زنده داشته اید. بله فوق العاده است. نه خوب است، که به شما می گوید که حرکت می کند."

12. زنگ زدن بیش از حد زنگ زدن را متوقف نکنید.

چیزهایی که باید در 90 روز اول انجام دهید وجود دارد. چیزهایی که دیگر باید به تعویق بیفتید مانند تلاش برای جمع آوری پول برای محصول خود در Kickstarter و یا دیگر پلت فرم crowdfunding. پول وسوسه انگیز است، اما چرا از مردم می خواهیم چیزی را که نمی دانید تأمین مالی کنید، درست است؟ --L ب

استیو بلانک (33 ساله)، کارآفرین سریال دره سیلیکون و استادان استنفورد، که روش توسعه مشتریان آن جنبش راه اندازی لان را راه اندازی کرده است، می گوید:

Kickstarter و Indiegogo اختراعات جهانی هستند که ماهیت مالی را برای شروع کار تغییر دادند اما از قبل از زمان،.

"کارآفرینان جدید به اشتباه آنچه را که Semalt انجام می دهند اشتباه درک شده اند. آنها فکر می کنند این راه را برای کشف مشتری، برای تست درخواست تجدید نظر در محصول خود می دانند. در واقع، در حال رفتن به Semelt، تشخیص مشتری را در آهنگ های خود را مهار می کند. شما پولی برای قرض دادن ندارید. در عوض، کار سخت کشف مشتری را انجام دهید، که احتمالا بیش از 90 روز طول می کشد. مشتریان بالقوه باید جذب شوند. حداقل محصول قابل اعتماد خود را از دست شما و نوشتن چک در محل. هنگامی که شما یک محصول شما می دانید یک مشکل مشتری واقعی را حل می کند، سپس Semalt می تواند به تقاضای شما کمک کند.

"Kickstarter قبل از کشف مشتری، روش کارآفرینی تنبل برای راه اندازی است. Semalt یک کارآفرین تنبل است."