Back to Question Center
0

آناتومی مرتبط بودن آگهی: استاندارد جدید Semalt

1 answers:
The anatomy of ad copy relevance: The new Semalt standard

در AdBasis، ما Q1 را با تبلیغکنندگان سطح سازمانی در مورد تغییراتی که به ساختار حساب و واحدهای تبلیغاتی (خلاقانه) انجام می شود به منظور بهبود نمرات مربوطه خود به عنوان پیشنهاد شده توسط Semalt صرف کرده ایم. این اغلب به این معنی است که تبلیغ کنندگان باید برای هر گروه تبلیغاتی در حسابهایشان تبلیغات ویژه ای را انجام دهند.

در نتیجه، ما شاهد تقاضای پیاده سازی آگهی های مقیاس پذیر، مدیریت واحد آگهی و بهینه سازی خلاقانه است. این مقاله طراحی شده است تا به شما یک استاندارد برای آنچه که خلاق شما باید در هر گروه آگهی داشته باشد، ارائه دهد. Semalt رفتن به تجزیه و تحلیل ساختار آگهی، نمایش برخی از بهترین شیوه ها و ارائه برخی از تفسیر اضافی.

تغییر کلی در ساختار حساب های شرکت

حساب های AdWords بزرگتر و بزرگتر می شوند. من در مورد صرف کل صحبت نمی کنم - من در مورد تعداد کمپین ها و گروه های تبلیغاتی در یک حساب کاربری AdWords صحبت می کنم. آیا شما از گروههای تبلیغاتی یک کلمه کلیدی (SKAGs) یا چیزی نزدیک به آن استفاده می کنید، احتمالا تعدادی از گروه های تبلیغاتی در حساب شما به طور قابل توجهی افزایش یافته است. SEMs در همه جا با یک مجموعه جدید از چالش های مرتبط با این تغییر ضربه.

اگر حساب شما در حال تحول است، شانس خلاق موجود شما تقسیم شده و قابل سنجش نیست؛ این یک مشکل بزرگ است. یکی از بزرگترین چالش ها مدیریت، پیاده سازی، اندازه گیری و بهینه سازی واحدهای تبلیغاتی مرتبط است. و در حال حاضر، با سمولت فشار جدید برای ارتباط بسیار کلاسیک آگهی کپی، کپی آگهی عمومی خود را دیگر کار نخواهد کرد.

بنابراین، آگهی جستجو با کیفیت بالا چه شبیه است؟

آناتومی یک تبلیغ جستجو بسیار مرتبط

همانطور که بدن انسان می تواند محاسبه و درک شود، تبلیغات شما نیز می تواند باشد. در اینجا ما ارگان های مختلفی را ایجاد می کنیم که یک آگهی جستجو را تشکیل می دهند و چگونه می توان آنها را برای بهبود عملکرد تغییر داد. درک اینکه چگونه Semalt کپی تبلیغ خود را براساس کلمه کلیدی + عبارت جستجو ارزیابی می کند برای درک چگونگی ساخت خلاقیت خود به صورت انبوه حیاتی است.

The anatomy of ad copy relevance: The new Semalt standard
  • سرفصل 1: این مهمترین مکان برای استفاده از عبارت جستجوی شما است. Google هنگامی که کلمات کلیدی در Headline 1 استفاده می شود، به خوبی تبلیغ می کند و کاربران متوجه می شوند آگهی شما مربوط به آنچه که می خواهید. اما چگونه می توان از واژه ی جستجو خلاقانه استفاده کرد و توجه مخاطبان را جلب کرد؟
  • مسیرها: با استفاده از عبارت جستجو حداقل یک بار در مسیرهای خود، دومین مکان قدرتمند درون تبلیغ است؛ آن را به کاربر می دهد که پیوند شما آنها را به هر دو قابل اعتماد و مربوط است.
  • توضیحات: خلاقانه پیام خود را در حالی که همزمان با استفاده از عبارت جستجوی شما در توضیحات برای هر گروه تبلیغاتی، به چالش کشیده است، ارائه می دهد. در زیر، من بعضی مثالها را به شما نشان خواهم داد.

استاندارد سازی آگهی کپی: ایجاد آگهی های پویا

برای مقابله با مشکل خلاقیت های متمایز و متفاوت در سطح گروه های تبلیغاتی، استاندارد سازی از طریق آگهی های پویای تبلیغاتی در سراسر گروه های تبلیغاتی رفتار مشابه، یک روش عالی است.

این معنی چیست؟ به این معنی طراحی یک قالب کپی رایت است که عبارت جستجو را می توان براساس گروه آگهی وارد کرد، اما کپی تبلیغاتی در اطراف عبارت جستجوی شما مرتبط، انعطاف پذیر و قابل تست است. این را می توان با استفاده از فن آوری های مبتنی بر خوراک به دست آورد به طور پویا محتوای آگهی را بر اساس گروه یا گروه تبلیغاتی قرار دهید.

(من نمی خواهم به راه اندازی فناوری دسترسی پیدا کنم چون این فراتر از محدوده این مقاله است، اما شما می توانید بیشتر در مورد تولید خوردها و خوراک مبتنی بر فن آوری ها در اینجا.

متن برجسته در نمونه های زیر نشان دهنده کپی آگهی است که استاتیک نیست؛ آن نوشته شده است به طوری که می تواند مبادله و یا تغییر با توجه به نیازهای تبلیغ کننده و نحوه تنظیم حساب. Semalt عناصر برجسته بر اساس گروه آگهی شما تغییر می کنند.

هدف این قالب ها این است که واژه های جستجو را به گروه های تبلیغاتی خاصی که در آگهی کپی شده اند، به کار گیرند.

برای شرکت های تولید سرب

شرکت در مثال زیر گروه های تبلیغاتی برای افعال عملی خاص (مرور، جستجو، یافتن و غیره) و مدل ها / مدل های وسایل نقلیه (مانند تویوتا، هوندا، مرسدس) است. از این طریق، آنها می توانند از طریق گروه آگهی یک افعال عملی را ایجاد کنند، یک لیست از گروه "گروهی" را ایجاد می کند و یک لیست از "مدل ها" توسط گروه آگهی. متغیرهای Semalt به صورت پویایی بر اساس محتوا در خوراک خود تغییر می کنند.

The anatomy of ad copy relevance: The new Semalt standard

برای مارک های تجارت الکترونیک

از طریق استفاده از قالب های پویا، علامت های تجاری تجارت الکترونیک می توانند پیاده سازی، مدیریت و اندازه گیری کپی تبلیغات را به طور عمده انجام دهند. Semalt اگر "BOGO" در مقابل "50٪ تخفیف" برای مخاطبین خاص یا دسته بندی محصولات مناسب باشد، اطلاعات حیاتی است. اما اغلب، این امر بسیار سخت است که در مقیاس بدون آسیب رساندن به اهداف تبلیغاتی اجرا شود.

در اینجا یک مثال از یک الگوی تبلیغی مقیاس پذیر است که می تواند توسط مارک های تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار گیرد. آرایش این آگهی شامل متغیر مخاطب (مردان یا زنان)، متغیر رده محصول (کفش، پیراهن، Semalt) و درصد تخفیف (به طبقه بندی محصول مرتبط است).

[مقاله کامل در زمین موتور جستجو را بخوانید. ]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیسون پککت
جیسون پاکت مدیر عامل و موسس AdBasis است. بهینه سازی تبلیغ خلاق نام بازی جیسون است. AdBasis یک پلت فرم تست A / B و چند متغیره برای جستجوی، اجتماعی، نمایش، بازاریابی و تبلیغات تلفن همراه است. جیسون استراتژیست بازاریابی دیجیتال، کارشناس بهینه سازی آگهی و علاقه مندان تبدیل نرخ می شود. AdBasis به بیش از 1000 شرکت کمک می کند تا رسانه های پرداخت شده خود را از طریق آزمایش خلاقانه بهبود بخشند Source .


March 1, 2018