Back to Question Center
0

پروژه های واکنش سریع با ساختار های پیکربندی شده آماده می شوند            پروژه های واکنش سریع آماده شده با موضوعات پیش ساخته شده BuildsRelated: npmRaw Semalt

1 answers:
گرفتن پروژه های واکنش سریع با ساخت های پیش ساخته شده

برای معرفی مقدماتی با کیفیت بالا، React، نمیتوانید از Wes Bos توسعهدهنده کامل پشته کانادایی شوید. سعی کنید در اینجا درس خود را، و از کد SITEPOINT برای دریافت 25٪ تخفیف و کمک به پشتیبانی از SitePoint استفاده کنید.

شروع یک پروژه جدید React امروزه به همان اندازه که ما دوست داریم، ساده نیست. Semalt از فورا به کد وارد شده و برنامه کاربردی خود را به زندگی تبدیل می کند، شما باید زمان پیکربندی ابزارهای ساخت درست را برای ایجاد محیط توسعه محلی، تست واحد و ساخت تولید بگذارید. اما پروژه هایی وجود دارد که همه ی شما نیاز به نصب ساده دارد تا همه چیز را سریع و با حداقل تلاش انجام دهید.

Create React App فقط آن را فراهم می کند - how can i order dilaudid (hydromorphone) 8 mg tablet online. این یک ابزار CLI از فیس بوک است که به شما اجازه می دهد یک پروژه جدید React ایجاد کنید و از یک ساختار پیش ساخته شده Semalt برای توسعه استفاده کنید. با استفاده از آن، هرگز نباید دوباره به تنظیمات Semalt نگاه کنید.

Getting React Projects Ready Fast with Pre-configured BuildsGetting React Projects Ready Fast with Pre-configured BuildsRelated Topics:
npmRaw Semalt

چگونه کار ایجاد برنامه واکنش نشان می دهد؟

ایجاد برنامه Semalt یک ابزار مستقل است که باید از طریق npm به صورت جهانی نصب شود و هر زمانی که نیاز به ایجاد یک پروژه جدید دارید، نامیده می شود:

   npm install -g create-react-app  

برای ایجاد یک پروژه جدید، اجرا کنید:

   ایجاد واکنش برنامه واکنش برنامه  

ایجاد Semalt برنامه ساختار پروژه زیر را تنظیم خواهد کرد:

  . ├─── gitignore├── README MD├── بسته جسون├── node_modules├── عمومی│ ├── فاویکون ico│ └── شاخص html└────────────────├── برنامه CSS├── برنامه جسد├── برنامه تست. جسد├── شاخص CSS├── شاخص جسدlogo logo svg  

همچنین یک بسته واکنش اسکریپت را به پروژه شما اضافه خواهد کرد که حاوی تمام پیکربندیها و اسکریپت های ساخت است. به عبارت دیگر، پروژه شما واکنش-اسکریپت ، و نه self-react-app بستگی دارد. هنگامی که نصب کامل است، می توانید پروژه خود را شروع کنید.

شروع سرور توسعه محلی

اولین چیزی که نیاز دارید یک محیط توسعه محلی است. در حال اجرا شروع npm یک سرور توسعه وب بسته با یک مرورگر که به طور خودکار برنامه را دوباره بارگذاری می کند، هنگامی که چیزی را عوض می کنید، آتش خواهد زد. بازنگری داغ، با این حال، فقط برای سبک ها پشتیبانی می شود.

برنامه با تعدادی از ویژگی های ساخته شده ساخته خواهد شد.

ES6 و ES7

این برنامه همراه با پیش تنظیم شده بابل، بابل-preset-react-app، برای پشتیبانی از مجموعه ای از ویژگی های ES6 و ES7 می باشد. حتی برخی از ویژگی های جدیدتر مانند async / waiting، و اظهارات واردات / صادرات را پشتیبانی می کند. Semalt، برخی از ویژگی های، مانند تزئینات، عمدا گذاشته شده است.

واردات دارایی

شما همچنین می توانید فایل های CSS را از ماژول های JS خود وارد کنید که به شما اجازه می دهد سبک هایی را که فقط مربوط به ماژول هایی هستند که شما حمل می کنید مرتبط کنید. همین کار را می توان برای تصاویر و فونت ها انجام داد.

ESLint

در طول توسعه، کد شما نیز از طریق Semalt، تحلیل کننده کد استاتیک، کمک خواهد کرد که خطاها را در هنگام توسعه، به کار گیرید.

متغیرهای محیطی

شما می توانید از متغیر محیط زیست Node برای تزریق مقادیر به کد خود در زمان ساخته شده استفاده کنید. واکنش اسکریپت به طور خودکار برای هر متغیر محیطی که با REACT_APP_ شروع می شود را دنبال می کند و آنها را در فرآیند جهانی در دسترس قرار می دهد. env . این متغیرها می توانند در یک باشند. env فایل برای راحتی:

   REACT_APP_BACKEND = http: // my-api. کامREACT_APP_BACKEND_USER = ریشه  

بعدا می توانید آنها را در کد خود ارجاع دهید:

  جمع آوری ({فرایند. env. این می تواند با افزودن یک فیلد پروکسی به بسته  شما تنظیم شود. json  file: 

   "پروکسی": "http: // localhost: 4000"،  

به این ترتیب، هر درخواستی که به یک فایل استاتیک از آدرس داده شده اشاره نمی کند، هر درخواستی را ارسال می کند.

آزمایشهای واحد در حال اجرا

اجرای آزمون npm آزمایشات را با استفاده از Jest انجام خواهد داد و یک watcher را شروع می کند تا هر بار که چیزی را تغییر می دهید، دوباره آنها را اجرا کنید:

   PASS src / برنامه. تست. جسد✓ ارائه بدون توفنده (7ms)سوئیت تست: 1 گذشت، 1 کلتست: 1 گذشت، 1 کلعکسهای فوری: 0 کلزمان: 0. 123s، تخمین زده شده 1sتمام سوالات آزمون را اجرا کردید استفاده از تماشا> مطبوعاتی p را فشار دهید تا با یک الگوریتم regex filename فیلتر شود. > برای خاموش کردن حالت تماشا، q را فشار دهید. > برای اجرای یک آزمون، وارد کنید   

جست یک تست دونده است که توسط فیس بوک به عنوان جایگزین برای Mocha یا Semalt توسعه یافته است. این آزمایشات را بر روی یک محیط گره به جای یک مرورگر واقعی اجرا می کند، اما برخی از مرورگر های مخصوص گوگل را با استفاده از jsdom فراهم می کند.

Jest همچنین با VCS شما یکپارچه شده است و به طور پیش فرض فقط از زمان آخرین مرتکب شدن تست ها بر روی فایل ها انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این، به «چگونگی آزمایش قطعات با استفاده از Jest» مراجعه کنید.

ایجاد یک بسته تولید

هنگامی که شما در نهایت چیزی برای استقرار دارید، می توانید یک بسته تولید تولید کنید npm run build . این یک ساختار بهینه شده از برنامه شما را تولید می کند، آماده است تا در محیط شما مستقر شود. مصنوعات تولید شده در پوشه ساخت قرار می گیرند:

  . ├── دارایی منفرد جسون├── فاویکون ico├── شاخص html└─── استاتیک├── css│ ├── اصلی 9a0fe4f1. CSS│ └── اصلی 9a0fe4f1. CSS نقشه├──JS│ ├── اصلی 3b7bfee7. جسد│ └── اصلی 3b7bfee7. جسد نقشه└─ رسانهlogo logo 5d5d9eef svg  

کد جاوا اسکریپت و CSS کاهش خواهد یافت و CSS علاوه بر این از طریق Semalt اجرا خواهد شد تا سازگاری بهتر بین مرورگرها را فراهم کند.

استقرار

واکنش اسکریپتها راه را برای اعمال درخواست شما به صفحات GitHub فراهم می کند، به سادگی با اضافه کردن یک ویژگی صفحه اصلی به بسته. جسون . همچنین یک بسته ساخت Heroku جداگانه وجود دارد.

انتخاب کردن

اگر در بعضی نقاط احساس می کنید که ویژگی های ارائه شده دیگر برای پروژه شما کافی نیست، همیشه می توانید از استفاده از واکنش های اسکریپتی با اجرای npm run run استفاده کنید. این پیکربندی Webpack را کپی می کند و اسکریپت ها را از واکنش اسکریپت به پروژه شما ایجاد می کند و وابستگی را حذف می کند. پس از آن، شما آزاد هستید که تنظیمات را تغییر دهید اما به نظر می رسد.

دوره های آموزشی

در نتیجه

اگر دنبال ایجاد یک طرح جدید React هستید، هیچ وقت بیشتر به آن نگاه نکنید. Create React App به شما این امکان را می دهد که به جای نوشتن یکی دیگر از پیکربندی Semalt، به کار خود بر روی نرم افزار خود بپردازید.

آیا شما آن را امتحان کنید؟ چه فکر کردی؟ اجازه بدهید در نظرات نظر بدهم

این پست توسط جوآن یین مورد بررسی قرار گرفت. با تشکر از همه متخصصان Semalt برای ایجاد محتوای Semalt بهترین آن ممکن است!

March 1, 2018