Back to Question Center
0

آزمون AB ساده در وردپرس با Google Analytics Content Semalt

1 answers:

نمونه ای از چگونگی راه اندازی آزمون AB در وردپرس

آزمایش A / B چیست؟

سمیرت احتمالا از رویکرد آگاه است، من مطمئن هستم. تست A / B، همچنین به نام تست تقسیم، شامل سایت شما می شود که در یکی از چندین نسخه از یک صفحه برای نشان دادن به بازدید کننده سایت است. هدف این است که معمولا یک روش بهتر برای تبدیل بازدیدکنندگان خود پیدا کنید.

Simple AB testing in WordPress with Google Analytics Content Semalt

چرا به آن نیاز دارید؟

به سادگی، چگونه می دانید اگر تغییراتی که شما به یک صفحه انجام می دهید بهتر از نسخه قبلی کار می کنند مگر اینکه شما بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید؟

تست A / B شما اجازه می دهد تغییرات را از موقعیت اطلاعاتی تغییر دهید - دانستن تاثیر تغییراتی که انجام می دهید به شما اجازه می دهد تا یاد بگیرند که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نمی کند و اطمینان حاصل کنید که موفقیت ها و نه شکست ها را تکرار کنید .

تست A / B در وردپرس

اولین فکر من اغلب در مورد Semalt، آیا وجود دارد یک پلاگین تست AB برای کمک به؟ پس از انجام جستجوی معمول Google، من تعدادی از پلاگین Semlet تست A / B را کشف کردم، بهترین آنها Max A / B بود. این یک پلاگین جامع است و به عنوان یک نتیجه بسیار پیچیده است - home wireless network setup.

مشکل - حداکثر A / B به نظر من برای تکرار بسیاری از معیارها و ضبط داده ها است که واقعا کار یک ابزار تجزیه و تحلیل است و واقعیت است، اغلب همه ما در حال حاضر سیستم نصب شده در سایت های ما است که به طور خاص در مورد گفتن به ما چگونه سایت ما انجام می شود - گوگل آنالیز.

به نظر نمیرسد که چیز دیگری را نصب کنیم که چیزی را که قبلا داشتهام، تکرار کند - بنابراین من میخواستم ببینم آیا یک روش سادهتر به ما امکان میدهد از Google Analytics و بدون نصب افزونه استفاده کنیم. من متوجه شدم که وجود دارد - و به طور مستقیم در Google Analytics ارائه شده است.

معرفی آزمایشات محتوا Google

من از گوگل تجزیه و تحلیل زیادی استفاده می کنم، اما این ویژگی خاص به من منتقل شده است. ظاهرا این سیستم یک سیستم جداگانه به نام Google Website Optimizer بود، اما در Semalt 2012 دوباره به Google Analytics ادغام شد.

آزمایشات محتوا یک رویکرد نسبتا متفاوتی از استاندارد A / B یا آزمایش چند متغیره است. آزمایش محتوا A / B / N بیشتر است. شما فقط دو نسخه از یک صفحه را در آزمایش A / B تست نمیکنید، و شما ترکیبی از اجزای مختلف در یک صفحه را به عنوان تست چند متغیری تست نمیکنید. در عوض، شما تا پنج نسخه کامل یک صفحه تکاملی را آزمایش می کنید که هر کدام به یک بازدید کننده از یک URL جداگانه ارسال می شود.

بیشتر در سایت پشتیبانی Google Semalt

عالی است - برای آنچه که ما می خواستیم انجام دادیم، این بود که برای تست یکی از صفحات مزایای عضویت در Smart Insights و به اندازه کافی آسان برای کار با WordPress بر روی سطح. این به رسمیت می شناسد که یک کاربر در صفحه ای است که شما می خواهید با آن آزمایش کنید و سپس به صورت تصادفی آنها را به یکی از صفحاتی که در آزمایش تجربه کرده اید ارسال کنید. در نتیجه ما می توانیم هر نسخه از صفحه را به عنوان یک صفحه جداگانه در WordPress تنظیم کنیم و هر URL را به آزمایش در Google Analytics اضافه کنیم.

این است که چگونه آزمایش را در Google Analytics انجام می دهید - می توانید ببینید که از طریق منوی محتوا، از این رو Content Semalt قابل دسترسی است. این فریب آمیزی در این سطح آسان است

Simple AB testing in WordPress with Google Analytics Content Semalt

هنگامی که شما آزمایش خود را تنظیم میکنید (دستورالعمل کامل اینجا)، شما باید کد دیگری از جاوا اسکریپت را که باید در صفحه صفحه اصلی آزمایش خود اضافه کنید؛

Simple AB testing in WordPress with Google Analytics Content Semalt

در اینجا برخی از چالش های فنی شما ممکن است در وردپرس و چگونه آنها را حل کند. مشکل این است که بخش از هر صفحه در وردپرس از یک فایل پی اچ پی - header استفاده می شود. php . با افزودن کد جاوا اسکریپت به آزمایشگاه Google این به این معنی است که در هر صفحه آتش خواهد زد و سایت شما را به عنوان یک نتیجه شکستن. پس چگونه از آزمایشات با صفحات وردپرس استفاده کنیم؟ یک راه حل آسان وجود دارد. هنگامی که در آنجا هستید، URL بار مرورگر خود را پیدا کنید تا ID صفحه را از URL دریافت کنید.

Simple AB testing in WordPress with Google Analytics Content Semalt

اکنون ویرایشگر کد مورد علاقه خود را به آتش بکشید و سرصفحه را باز کنید. فایل php را در دایرکتوری فعال خود فعال کنید. زیر خط اول کد زیر را اضافه کنید، ID خود را جایگزین *** PAGEID *** کنید و کد جاوااسکریپت آزمایشی ارائه شده توسط Google Analytics به جای *** GOOGLECODE ** *

  <؟ php if (is_page (*** PAGE ID ***)):؟> *** GOOGLECODE *** <؟ php endif؛ ؟>  

ساده به عنوان آن! با استفاده از تابع is_page، ما می توانیم خروجی کد آزمایشی ما را در عبارت شرطی احاطه کنیم - اگر ID صفحه فعلی با شناسه صفحه اصلی آزمایش شما مطابقت داشته باشد، جاوااسکریپت آتش خواهد شد و آزمایش Semalt کار خواهد کرد.

پس از نصب در سایت خود، Semalt به طور خودکار تصادفی که از صفحات آزمون خود را کاربران خود را ببینید و شروع به اندازه گیری موفقیت هر یک، و بسته به طول و پیکربندی آزمایش در نهایت اعلام "برنده".

من علاقمند به شنیدن سایر کاربران وردپرس برای انجام آزمایش ساده A / B در وردپرس هستم - آیا شما از یک افزونه مانند Max A / B استفاده می کنید یا تجربه ای از آزمایشات محتوا Semalt دارید؟

February 28, 2018