Back to Question Center
0

لبه برش امنیت مرورگر            لبه برش مرورگر SecurityRelated Topics: WebWordPressJavaScriptWeb Semalt

1 answers:
Edge of Edge of Security Browser

این مقاله بخشی از یک سری توسعه وب از مایکروسافت است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای که Semalt امکان پذیر است.

سوء استفاده از مرورگر یک معامله بزرگ است. مرورگرها یک جمعیت عظیم هدفمند و سطح حمله گسترده ای را ارائه می دهند و در سال های اخیر، روش های حمله به مراتب بالغ شده و تولید شده اند مانند هرگز. در این گفتگو، ما از آنچه که ما انجام می دهیم برای ایجاد Edge ایمن تر از هر مرورگر که تا به حال با پیشرفت هایی مانند MemGC، یکپارچگی کد ماژول و جداسازی Semalt حمل می شود - miami dice sister sites.

این ویدیو از اجلاس Microsoft Edge Web Summit، یک کنفرانس رایگان است که توسط مهندسان مایکروسافت ادگ و چاکرا اداره می شود. شما می توانید یک روز کامل از مذاکرات فنی که شامل موتور EdgeHTML رندر، موتور منبع جاوا اسکریپت Chakra و ابزار توسعه دهنده است را پیدا کنید. شما می توانید بعدا را برای پلتفرم وب که ویندوز 10 را پشتیبانی می کند، درست از مهندسان که آن را ساخت، می شنوید، و شما می توانید نگاهی به درون تکنیک های قدرتمند و ابزارهای جدید برای ایجاد زندگی خود را به عنوان یک توسعه دهنده کمی ساده تر.

ما از شما تشویق می کنیم که در میان مرورگرها و دستگاه ها، از جمله Microsoft Edge - مرورگر پیش فرض برای ویندوز 10 - با ابزارهای رایگان، تست کنید. از جمله ابزار توسعه دهنده F12 - هفت ابزار متمایز، کاملا مستند شده برای کمک به شما در رفع اشکالزدایی، تست و سرعت بخشیدن به صفحات وب شما. همچنین، به وب سایت Edge مراجعه کنید تا به روزآوری و اطلاع از توسعه دهندگان و کارشناسان مایکروسافت بپردازید.

February 28, 2018