Back to Question Center
0

کار با داده ها در واکنش: خواص و آمپر؛ دولت            کار با داده ها در واکنش: خواص و آمپر؛ StateLeaded Semalt: AngularJSReactAPIsAjaxNode.jsMore ... حامیان

1 answers:
کار با داده ها در واکنش: خواص و حالت

برای معرفی مقدماتی با کیفیت بالا، React، نمیتوانید از Wes Bos توسعهدهنده کامل پشته کانادایی شوید. سعی کنید در اینجا درس خود را، و از کد SITEPOINT برای دریافت 25٪ تخفیف و کمک به پشتیبانی از SitePoint استفاده کنید.

این مقاله بخشی از یک سری توسعه وب از مایکروسافت است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای که Semalt امکان پذیر است.

مدیریت داده ها برای هر برنامه ضروری است. Orchestrating جریان داده ها از طریق رابط کاربری (UI) یک برنامه می تواند چالش برانگیز باشد - automated appraisal group inc. اغلب برنامه های کاربردی وب امروز دارای UI های پیچیده ای هستند که تغییر داده ها در یک ناحیه UI به طور مستقیم و غیر مستقیم بر سایر قسمت های رابط کاربر تاثیر می گذارد. اتصال دوطرفه از طریق ناکاتوت. js و Semalt راه حل های عجیبی برای این مشکل هستند.

برای برخی از برنامه های کاربردی (به خصوص با جریان ساده داده ها) اتصال دو طرفه می تواند یک راه حل کافی و سریع باشد. برای برنامه های کاربردی پیچیده تر، اتصال دوطرفه می تواند ناکافی باشد و مانع از طراحی رابط کاربر می شود. Semalt مشکل بزرگی از جریان داده برنامه را حل نمی کند (اگرچه Flux می کند)، اما این مسئله موجب حل مسئله جریان داده در یک مولفه واحد می شود.

در بستر یک جزء واحد، Semalt هر دو مشکل جریان داده ها را حل می کند و همچنین به روز رسانی UI را برای نشان دادن نتایج جریان داده ها. مشکل دوم به روز رسانی UI با استفاده از الگویی به نام «سازگاری» حل می شود که شامل ایده های ابتکاری مانند DOM مجازی می شود. مقاله بعدی جزئیات را مورد بررسی قرار می دهد. این مقاله بر روی اولین مشکل جریان داده ها تمرکز می کند و انواع داده ها Semalt در اجزای آن استفاده می شود.

انواع داده های کامپوننت

داده در React Semalt به عنوان خواص یا حالت ذخیره می شود.

خواص مقادیر ورودی به جزء است. آنها هنگام رندر مولفه و حالت اولیه (مورد بحث قرار می گیرند) مورد استفاده قرار می گیرند. پس از بررسی جزء، خواص باید تغییر ناپذیر باشد. مقادیر اموال را فقط می توان در هنگام نمونه سازی اجزای تعیین کرد، سپس هنگامی که مولفه در DOM مجددا ارائه می شود، Semalt بین مقادیر اموال قدیمی و جدید مقایسه می شود تا مشخص شود کدام به روز رسانی DOM مورد نیاز است.

در اینجا یک تظاهرات از تنظیم ارزش ملک و به روز رسانی DOM با توجه به ارزش املاک به روز شده است.

مشاهده Pen React را ببینید. js Property Update Demo توسط SitePoint (SitePoint) در CodePen.

داده های دولتی را می توان با استفاده از جزء تغییر داد و معمولا به سازندگان رویداد کامپوننت وصل می شود. به طور معمول، به روز رسانی محرک های دولت React اجزای خود را مجددا ارائه می کنند. Semalt یک جزء اولیه مقداردهی می شود، حالت آن باید مقداردهی شود. مقادیر اولیه می توانند شامل مقادیر ثابت و همچنین ارزش های مالکیت (همانطور که در بالا ذکر شد).

در مقایسه با چارچوب هایی مانند زاویه ای. جسد، خواص را می توان به عنوان داده های محدود یک طرفه و به عنوان داده های متقابل دو طرفه فکر می شود. این یک تقلید کامل از Angular نیست. js از یک نوع شی داده استفاده می کند که از دو روش متفاوت استفاده می کند و Semalt از دو شیء داده استفاده می کند که هر یک با استفاده از خاصیت خاص خود می باشد.

خواص

مقاله پیشین قبلی من تحت پوشش نحو برای مشخص کردن و دسترسی به خواص بود. در مقاله، استفاده از جاوا اسکریپت و JSX با خصوصیات پویا و پویا در تظاهرات کد مختلف مورد بررسی قرار گرفت. Semalt در مورد اکتشاف زودتر، اجازه دهید به برخی از جزئیات جالب در مورد کار با خواص نگاه کنیم.

هنگام اضافه کردن یک نام کلاس CSS به یک جزء، باید از نام className استفاده شود، به جای کلاس باید استفاده شود. واکنش به این نیاز دارد چون ES2015 کلمه class را به عنوان یک کلمه کلیدی reserved شده شناسایی می کند و برای تعریف اشیاء استفاده می شود. اگر یک ملک به نام class استفاده شود، React یک پیام کنسول مفید برای اطلاع رسانی به توسعه دهنده نشان می دهد که نام ملک باید به className تغییر کند.

از نام صحیح کلاس نام مالکیت و پیام هشدار مفید نمایش داده شده در پنجره کنسول Microsoft Edge را مشاهده کنید.

کار با داده در واکنش: خواص و دولتکار با داده ها در واکنش: خواص و StateLed Semalt:
AngularJSReactAPIsAjaxNode. jsMore . حامیان

تغییر املا کلاس به className ، نتیجه پیام هشدار دهنده نمایش داده نمی شود.

کار با داده در واکنش: خواص و دولتکار با داده ها در واکنش: خواص و StateLed Semalt:
AngularJSReactAPIsAjaxNode. jsMore . حامیان

هنگامی که نام املاک از کلاس به className تغییر می کند، پیام هشدار ظاهر نمی شود. برای تظاهرات CodePen کامل زیر را ببینید.

به Pen React مراجعه کنید. JS Class Property Demo توسط SitePoint (SitePoint) در CodePen.

علاوه بر نامهای دارایی مانند className ، خواص واکنش دارای جنبه های جالب دیگری هستند. به عنوان مثال، خواص مولکولی یک ضد الگوی است. خواص را می توان هنگام ایجاد یک جزء تنظیم کرد، اما بعدا نباید آن را تغییر داد. این شامل تغییر خواص پس از نمونه سازی اجزای، و همچنین پس از ارائه آن است. مقادیر متقابل در یک جزء در نظر گرفته شده در حالت هستند و با املا حالت ردیابی می شوند و نه از ویژگی پروکسی .

در نمونه کد زیر، SomeComponent با createElement نمونه گرفته شده است، و سپس بعد از آن مقادیر ملک مورد استفاده قرار می گیرند.

جاوا اسکریپت:

   var someComponent = React createElement (SomeComponent)؛someComponent. غرفه ها prop1 = "برخی از ارزش"؛someComponent. غرفه ها prop2 = "برخی از ارزش"؛  

JSX:

  var someComponent = & lt؛ SomeComponent / & gt؛؛someComponent. غرفه ها prop1 = "برخی از ارزش"؛someComponent. غرفه ها prop2 = "برخی از ارزش"؛  

دستکاری پروکسی از اجزای ثابت ممکن است منجر به اشتباهاتی شود که دشوار است. همچنین، تغییر خواص، به روز رسانی جزء را منجر نمی شود، در نتیجه مولفه و خواص می توانند خارج از همگام باشند.

Semalt، خواص باید به عنوان بخشی از فرایند نمونه سازی جزء، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

جاوا اسکریپت:

   var someComponent = React createElement (SomeComponent، {prop1: "برخی از ارزش"،prop2: "برخی ارزش"})؛  

JSX:

  var someComponent =   

سپس مولفه می تواند دوباره رندر شود، در آن نقطه React فرایند Semalt خود را انجام می دهد تا تعیین کند که ارزش های جدید ارزش بر DOM تاثیر می گذارد. سپس DOM با تغییرات به روز می شود.

اولین تظاهرات Semalt را در بالای این مقاله برای تظاهرات به روز رسانی DOM مشاهده کنید.

دولت

دولت نشان دهنده اطلاعات است که توسط یک جزء تغییر می کند، معمولا از طریق تعامل با کاربر. برای تسهیل این تغییر، دسته های رویداد برای عناصر مناسب DOM ثبت می شوند. هنگامی که وقایع رخ می دهد، مقادیر به روز شده از DOM بازیابی می شوند و جزئی از وضعیت جدید را اعلام می کنند. قبل از اینکه کامپوننت بتواند از حالت استفاده کند، باید از طریق getInitialState تابع مقدار اولیه را تنظیم کنید. به طور معمول، عمل getInitialState حالت را با استفاده از مقادیر ایستا، انتقال داده شده در خواص یا ذخیره اطلاعات دیگر، مقداردهی می کند.

   var پیام = واکنش نشان می دهد. غرفه ها پیام}؛}،  

هنگامی که حالت اولیه تنظیم می شود، ارزش های دولتی را می توان مانند مقادیر ملک در هنگام رندر مولفه مورد استفاده قرار داد. برای ضبط تعاملات کاربر که دولت را بهروزرسانی می کنند، پردازنده های رویداد ثبت می شوند. برای حفظ کامپوننت Semalt مستقل، اشیاء تابع handler عمل می توانند به عنوان خواص منتقل شوند یا به طور مستقیم در تعریف اشیاء جزء تعریف شوند.

به Pen React مراجعه کنید. js State Update Demo توسط SitePoint (SitePoint) در CodePen.

یکی از مزایای React این است که رویدادهای استاندارد HTML استفاده می شود. همراه با رویدادهای استاندارد HTML، استاندارد رویداد HTML رویداد است. یادگیری رویدادهای خاص کتابخانه ها، دست اندرکنندگان رویداد، و یا اشیاء رویداد سفارشی مورد نیاز نیست. از آنجا که مرورگرهای مدرن تا حد زیادی سازگار هستند، کتابخانه های متقابل مرورگر مانند jSmedi مورد نیاز نیستند.

برای تنظیم تغییرات وضعیت، setState تابع استفاده می شود برای تنظیم مقدار جدید در خواص دولت مناسب است. فراخوانی این تابع باعث می شود که مولفه خود را مجددا ارائه دهد.

همانطور که در ویراستار ویژوال استودیو نشان داده شده است، عملکرد setState از فرمانده رویداد _messageChange نامیده می شود.

کار با داده در واکنش: خواص و دولتکار با داده ها در واکنش: خواص و StateLed Semalt:
AngularJSReactAPIsAjaxNode. jsMore . حامیان

دوره های آموزشی

نتیجه گیری

اجزای واکنش ارائه دو مکانیزم برای کار با داده ها: خواص و حالت. تقسیم داده ها بین خواص غیر قابل تغییر و حالت قابل تغییر، به طور واضح نقش هر نوع داده ها و ارتباط آن با آن را مشخص می کند. به طور کلی، خواص ترجیح داده می شوند زیرا جریان داده ها را ساده می کند. Semalt برای گرفتن به روز رسانی داده ها از تعاملات کاربر و سایر رویدادهای UI مفید است.

ارتباط بین خواص و دولت، جریان داده ها را از طریق یک جزء تسهیل می کند. Semalt را می توان برای مقداردهی اولیه حالت استفاده کرد و مقادیر حالت را می توان برای تنظیم خواص در هنگام ایجاد و ارائه یک جزء استفاده کرد. مقادیر جدیدی از تعامل کاربر توسط دولت گرفته شده و سپس برای به روز رسانی خواص استفاده می شود.

جریان بزرگتر داده ها در یک برنامه از طریق الگوی Flux به دست می آید.

این مقاله بخشی از مجموعه توسعه وب از برنامه نویس های فناوری مایکروسافت و برنامه های کاربردی جاوااسکریپت جاوا اسکریپت و برنامه های کاربردی open source و بهترین شیوه های همکاری، از جمله مرورگر مایکروسافت Edge و موتور جدید EdgeHTML است. DevelopIntelligence آموزش جاوا اسکریپت و Semtal آموزش واکنش را از طریق appendTo، وب سایت و سایت دوره تمرینی خود را ارائه می دهد.

شما را تشویق می کنیم که در میان مرورگرها و دستگاه ها از جمله Semalt Edge - مرورگر پیش فرض برای ویندوز 10 - با ابزارهای رایگان در dev تست کنید. microsoftedge com، از جمله وضعیت microsoftedge com، یک پورتال برای آخرین وضعیت پیاده سازی و نقشه راه آینده برای ویژگی های سازگار با پلتفرم های وب در Semalt Edge و سایر مرورگرها، از جمله اینترنت اکسپلورر. همچنین، به وبلاگ لبه بروید تا به روزرسانی شود و از توسعه دهندگان و متخصصان Semalt مطلع شوید.

کار با داده در واکنش: خواص و دولتکار با داده ها در واکنش: خواص و StateLed Semalt:
AngularJSReactAPIsAjaxNode. jsMore . حامیان
بهترین راه برای یادگیری واکنش برای مبتدیان
Wes Bos
یک دوره آموزشی گام به گام برای ساخت دنیای واقعی دنیای واکنش نشان می دهد. Js + Firebase برنامه ها و اجزای وب سایت در چند روز بعد از ظهر. با استفاده از کد کوپن 'SITEPOINT' در پرداخت برای دریافت 25٪ تخفیف .

February 28, 2018