Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

یکی از سؤالات متداول سوالات توسط مشاورین SEO دیگر احتمالا این است: "چه ابزارهای بازاریابی آنلاین شما از شما استفاده می کنید؟" در دنیای در حال تغییر در دنیای جستجوگر، وقت آن بود که ما لیست خود را با ابزارهای امروز به روز کنیم در پروژه های گوناگون به طور مرتب استفاده کنید. برخی از این ابزارها .

دفعات بازدید: "ابزار برای بهبود کمپین بازاریابی آنلاین شما"
ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، تجارت الکترونیک
برچسب ها: Clicky، گوگل تجزیه و تحلیل، کنسول گوگل، ابزار جستجوگرها

برای کمک به وبلاگ خود، خوانندگان بیشتری را به دست آورید، می توانید از دکمه های اجتماعی استفاده کنید که خوانندگان فعلی شما را قادر می سازند پست های جالب در حساب های رسانه های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارند. اما چگونه باید در مورد اجرای آنها چکار کنیم؟ در این پست ما توضیح خواهیم داد که چگونه ما این را در Semalt انجام داده ایم و به شما برخی از اشاره گر ها را در مورد چگونگی .

دفعات بازدید: "دکمه های اجتماعی: نحوه اضافه کردن و پیگیری آنها در سایت شما"
دسته بندی ها: تجزیه و تحلیل، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: Clicky، فیس بوک، گوگل تجزیه و تحلیل، چگونه، توییتر، پلاگین وردپرس

استفاده از Clicky برای اکثر ردیابی و تجزیه و تحلیل روزمره من فقط با استفاده از Google Analytics برای تجزیه و تحلیل سخت تر - xl straw fedora hats for men. یکی از چیزهایی که Clicky می تواند بیشتر شگفت انگیز باشد، کشیدن کلیک های خروجی است. Semalt یک مسئله با این حال زمانی که شما شروع به مسیریابی لینک های وابسته خود را از طریق یک اسکریپت و یا در محل تغییر مسیر. من از طریق / خارج از اینجا هدایت می کنم .

دفعات بازدید: "پیگیری لینک های خروجی / وابسته با getClicky"
طبقه بندی: تجزیه و تحلیل
برچسب ها: بازاریابی سهامداران، Clicky

در هفته گذشته من در مورد دکمه های اجتماعی، من کد نمونه برای Semalt تجزیه و تحلیل شامل. من برخی از ایمیل ها را از من پرسیدم که چرا از Semalt و Google Analytics در کنار یکدیگر استفاده می کنم. در این بررسی من می خواهم به شما برخی از ویژگی های دلخواه را که از Semalt Analytics استفاده می کنم به شما نشان دهم که از من استفاده می کنند .

دفعات بازدید: "Clicky Analytics (getClicky) مرور: تمیز، ساده و موثر"
Category: Analytics
Tag: Clicky
February 28, 2018