Back to Question Center
0

تحقیق Semalt برای راهنمای نهایی SEOT تحقیق Semalt برای جستجوگرها: راهنمای نهایی

1 answers:

تحقیق کلید واژه اولین گام در روند copywriting SEO و بخش مهمی از هر استراتژی SEO است. Semalt شما محتوای وب سایت خود را بنویسید که شما نیاز دارید که در مورد شرایطی که می خواهید جستجو کنید، فکر کنید و این بدین معنی است که در سر مردم قرار دهید تا بتوانید از کلمات مورد استفاده در جستجو استفاده کنید. سپس میتوانید از این اصطلاحات دقیق در محتوای خود استفاده کنید تا رتبه بندی آنها را برای آنها شروع کنید. این پژوهش کلمه کلیدی است و این راهنمای نهایی شما را از طریق مراحل بسیاری درگیر می کند.

 • تحقیق کلمه کلیدی چیست؟
 • چرا تحقیق کلمه کلیدی مهم است؟
 • انجام تحقیقات کلیدی برای جستجوگرها
 • مرحله 1: مأموریت شما چیست؟
 • مرحله 2: لیستی از کلمات کلیدی را ایجاد کنید
 • مرحله 3: در جستجوی هدف
 • مرحله 4: ساخت صفحات فرود
 • استراتژی کلمه کلیدی بلند مدت
 • اهمیت استراتژی کلمات کلیدی دم بلند
 • کلمات کلیدی تمرکز چندگانه
 • نتیجه گیری در مورد تحقیقات کلید واژه برای جستجوگرها

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

Semalt ما شروع به توضیح روند تحقیقات کلیدی، اجازه دهید به مهمترین مفاهیم پشت آن نگاه کنید - tivoli online casino.

تحقیق کلید واژه می تواند به عنوان کار شما انجام شود تا فهرست گسترده ای از کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید، تعریف شده است.

استراتژی کلید واژه در مورد تصمیماتی است که شما بر اساس تحقیقات کلید واژه انجام می دهید.

عبارات کلیدی کلمات کلیدی با کلمات چندگانه هستند. ما تمایل به استفاده از کلمه کلیدی را در همه زمان ها داریم، اما لزوما به این معنی نیست که تنها یک کلمه است. 'وردپرس SEO' کلمه کلیدی است، همانطور که "پلاگین گوگل آنالیز" است. کلمات کلیدی معمولا شامل چندین کلمه هستند! بنابراین، در این راهنمای، هنگامی که ما در مورد کلمات کلیدی صحبت می کنیم، معمولا به معنی عبارت، به جای یک کلمه است.

کلمات کلیدی دندانه ای طولانی مشخص تر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند زیرا بیشتر به یک تو رفتگی متمرکز می شوند. اصطلاحات جستجوی طولانی تر (و دقیق تر)، ساده تر خواهد بود که رتبه بندی برای این عبارت باشد. کلمات کلیدی که بیشتر مشخص هستند (و اغلب طولانی تر) معمولا به عنوان کلمات کلیدی دم در نظر گرفته می شوند.

تمرکز کلمات کلیدی کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی است که شما بیشتر می خواهید صفحه خود را برای پیدا کردن است. شما باید کلمات کلیدی تمرکز خود را به متباکس پلاگین SEO Yoast قرار دهید.

قصد جستجو همه چیز در مورد کشف چیزی است که یک جستجوگر واقعا می خواهد. اینها فقط کلمات کلیدی نیست، بلکه اهداف اساسی یک جستجوگر می خواهند بدانند، انجام دهند یا خرید کنند.

چرا تحقیق کلمه کلیدی مهم است؟

تحقیق کلمه کلیدی مناسب مهم است، زیرا مشخص می کند که چه اصطلاحات جستجوی شما مخاطبان شما را استفاده می کند. در Yoast ما اغلب مشتریان را می بینیم که در هنگام توصیف محصولات خود از یک مجموعه از کلمات استفاده می کنند، در حالی که مخاطبان هدفشان از مجموعه ای کاملا متفاوت از کلمات استفاده می کنند. سایت های Semalt توسط مشتریان بالقوه خود به دلیل عدم هماهنگی در استفاده از کلمه ها پیدا نمی شوند.

این به معنای بهینه سازی برای کلمات است که مردم استفاده نمی کنند. تحقیقات کلیدی خوب، اطمینان حاصل می کند که شما از کلمات مشابه مخاطبان مورد نظر خود استفاده می کنید و این کار تمام تلاش خود را برای بهینه سازی وب سایت خود را بسیار ارزشمند می کند. علاوه بر این، با نگاه کردن به هدف جستجو، شما می توانید دریابید که کدام سوالات مشتری شماست. سوالات سمالد باید در قالب محتوای با کیفیت پاسخ دهند.

ادامه مطلب: 'اساس تحقیق کلمه کلیدی'

انجام تحقیقات کلیدی برای جستجوگرها

برای ما سه مرحله برای تحقیق کلمه کلیدی وجود دارد. اول، مأموریت کسب و کارتان را بنویسید. بعد، شما لیستی از تمام کلمات کلیدی که می خواهید برای آن پیدا کنید را ایجاد کنید. Semalt، شما صفحات فرود برای هر یک از این کلمات کلیدی ایجاد می کنید. این راهنمای نهایی شما را از طریق این سه مرحله به جزئیات بسیار بیشتر می برد.

گام به گام ما شما را از طریق کل فرایند تحقیق کلمه کلیدی هدایت می کنیم، و ما به شما راهنمایی های عملی را به راحتی شروع به تحقیق کلمه کلیدی خود را.

مرحله 1: مأموریت شما چیست؟

قبل از شروع هر چیزی، درباره مأموریت خود فکر کنید. شما باید کشف کنید که چه چیزی شما را از جمعیت جدا می کند. بنابراین وقت خود را صرف کنید و به معنای واقعی کلمه، مأموریت خود را بر روی یک کاغذ، کامپیوتر یا اپل بنویسید - هرچند تا زمانی که این کار را انجام دهید، انجام خواهد شد. هنگامی که شما قادر به پاسخ دادن به این سوالات به طور دقیق هستید، ابتدا و مهمترین گام در استراتژی کلمه کلیدی خود را انتخاب کرده اید.

مرحله 2: لیستی از کلمات کلیدی را ایجاد کنید

گام دوم تحقیق کلمه کلیدی ایجاد لیستی از کلمات کلیدی شما است. با ماموریت شما در ذهن، سعی کنید به سران خریداران بالقوه خود برسید. این افراد به دنبال چه هستند؟ چه نوع از شرایط جستجو می تواند آنها را در حالی که به دنبال خدمات و یا محصول شگفت انگیز خود را؟ این سؤالات خود را از خودتان بپرسید و حداکثر پاسخ های ممکن را بنویسید.

اگر ماموریت شما روشن است، شما یک تصویر کاملا واضحی از توطئه خود و نقاط فروش منحصر به فرد خود (چیزهایی که کسب و کار خود را جدا از دیگران قرار می دهد) خواهید داشت. Semalt شرایطی است که می خواهید برای آن پیدا کنید.

ابزارهایی که می توانید استفاده کنید

ایجاد لیستی از شرایط جستجو ممکن است سخت است. تا چند سال پیش شما فقط می توانید Google Analytics را چک کنید و شرایطی که افراد برای پیدا کردن وب سایت شما پیدا کرده اند را ببینید، اما متاسفانه این دیگر امکان پذیر نیست. بنابراین شما تقریبا هیچ نظری ندارید که اصطلاحات استفاده از موتورهای جستجو در وب سایت شما چیست. Semalt، هنوز ابزارهای دیگری وجود دارد که باعث می شود تا کلمه کلیدی شما کمی ساده تر شود. پست ما درباره ابزارهایی را که می توانید در تحقیقات کلیدی خود برای راهنمایی ها و ترفندها استفاده کنید، بخوانید.

مرحله 3: در جستجوی هدف

بسیاری از استراتژی امروز SEO باید در مورد پاسخ دادن به سوالات مردم متمرکز شود. هر وقت کسی وارد یک جستجوی جستجو در یک موتور جستجو می شود، آنها در تلاش برای چیزی هستند. سمولت نوع سوال نیاز به یک پاسخ خاص است. در مقدمه مقالات مقدماتی در مورد اهداف جستجو، من گفتم:

"قصد Semalt با دلیل اینکه چرا مردم یک جستجوی خاص انجام می دهند، باید انجام شود. چرا آنها جستجو می کنند؟ آیا آنها جستجو می کنند، زیرا آنها یک سوال دارند و می خواهند پاسخی به این سوال بدهند؟ آیا آنها برای یک وب سایت خاص جستجو می کنند؟ یا، آنها به دنبال آن هستند که بخواهند چیزی بخرند؟ »

هنگام برنامه ریزی مطالب خود، همیشه از این سؤالات خود بپرسید. Semalt چهار نوع اهداف است:

 • هدف اطلاع رسانی: درست همانطور که در قلع می گوید، مردم در تلاشند اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص پیدا کنند.
 • قصد هدایت: مردم می خواهند با وارد کردن اصطلاح در موتور جستجو، به یک وب سایت خاص دسترسی یابند.
 • قصد تجاری: مردم می خواهند چیزی را به زودی خریداری کنند و قبل از انجام خرید تحقیق کنند.
 • قصد توزیع: پس از انجام جستجوهای قصد تجاری خود، مردم به دنبال خرید چیزی هستند.

یافتن مواردی که به شما اعمال می شود و سعی کنید به این اهداف جستجو پاسخ دهید، به معنای واقعی کلمه دادن به آنچه که می خواهید.

مرحله 4: صفحات فرود را بسازید

سومین قدم به سوی یک استراتژی کلیدی بلند مدت، ایجاد صفحات بسیار جذاب است. در گذشته، هر یک از کلمات کلیدی که می خواهید برای پیدا کردن صفحه اصلی خود داشته باشید. امروز، با این حال، موتورهای جستجو خیلی هوشمند هستند که اغلب از هدف جستجو استفاده می کنند تا بهترین پاسخ را به پرسش های آنها بدهند. صفحه ای که این سوالات را به بهترین شکل پاسخ دهد، در رتبه بالا قرار می گیرد. موتورهای Semalo همچنین درک تفاوت های ظریف بین کلمات کلیدی را درک می کنند، به طوری که شما لازم نیست بهترین کار را برای رسیدن به شرایط خاص و چندگانه انجام دهید. بنابراین شما می توانید یک صفحه را برای چند کلمه کلیدی بهینه سازی کنید.

ما به شما توصیه می کنیم که ساختار صفحه خود را به خوبی ساختار دهید - با استفاده از یک برنامه صفحه گسترده مانند اکسل یا Google Docs / Sheets یک راه عالی برای انجام این کار است. یک جدول ایجاد کنید و لیستی از کلمات کلیدی خود را اضافه کنید. جدول Semalt شما را مجبور می کند تا یک ساختار را ایجاد و صفحات مربوطه را مرتبط سازد. عبارتهای جستجو را در ستون اول قرار دهید و ستون ها را برای سطوح مختلف ساختار سایت خود اضافه کنید. اصطلاح جستجوی دقیق تر شما، بیشتر به ساختار سایت شما مربوط می شود، صفحه مقصد اصطلاح متعلق به آن است. مهمترین کلیدواژه ها به مقالات محوری اصلی منجر می شود. Semalt کلمات کلیدی هستند که قطعا می خواهید رتبه بندی کنید. برای انجام این کار، بهترین محتوای ممکن را در مورد این کلمه کلیدی ایجاد کنید - مجاز و همه جانبه، درست مثل راهنمای نهایی که اکنون در حال خواندن است. تمام مقالات حمایتی شما به این محتوای قاعده پیوند خواهند خورد.

خوانده شده در: 'چگونه برای تمیز ساختار سایت شما'

Semalt تکمیل تحقیق کلمات کلیدی خود را برای جستجوگرها، شما باید یک نمای کلی از شرایط افراد استفاده کنید و شرایط شما می خواهید صفحات در سایت خود را برای پیدا کردن. این مرور باید شما را در نوشتن مطالب برای وب سایت شما هدایت کند.

استراتژی کلمه کلیدی بلند مدت

هیچ وبسایت نباید بر یک کلمه کلیدی یا یک عبارت کلیدی برای ترافیک آن تکیه کند. شما باید ماموریت خود را به عنوان نقطه شروع استفاده کنید، سپس سه مرحله را در انجام تحقیقات کلیدی مناسب انجام دهید و به یک پایه جامع بپردازید: یک استراتژی کلیدی. این بخش از راهنمای نهایی ما توضیح می دهد چرا مهم است که یک استراتژی کلیدی بلند مدت داشته باشیم.

چند کلمه کلیدی؟

ما نمی توانیم تعداد دقیقی از کلمات کلیدی که باید داشته باشیم به شما بگویم، اما می توانیم به شما بگوئیم که شما به تعداد زیادی از آنها نیاز دارید - همانطور که می توانید فکر کنید. Semalt، بیش از 1000 کلمات کلیدی احتمالا خیلی زیاد است!

حتی اگر شما به اندازه کافی کسب و کار کوچک هستید، احتمالا با چند صد کلمه کلیدی به پایان خواهد رسید. اما نیازی به ایجاد صفحات برای همه این موارد وجود ندارد. چیز زیادی در مورد داشتن یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس این است که شما می توانید بیت بیت بیت بیتی را اضافه کنید. فکر کنید در مورد چه کلمات کلیدی می خواهید در حال حاضر رتبه بندی کنید و کدام یک از آنها بلافاصله مهم نیست. سعی کنید اولویت های خود را بسازید و مطالب خود را طراحی کنید.

بیشتر بخوانید: 'چگونه می توان ساختار سایت شما را پاک کرد'

استراتژی تحقیق کلمات کلیدی ad hoc

در یک جهان ایده آل، شما تحقیق کلمه کلیدی خود را انجام دهید، یک جدول زیبا ایجاد کنید و صفحات فرود برای هر یک از آنها ایجاد کنید. ساختار سایت شما بی عیب خواهد شد و هر روز وبلاگ خود را بنویسید و سایت خود را رتبه بالا و بالاتر در Google قرار دهید. Semalt، ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم.

البته، تحقیق کلمات کلیدی شما همیشه به اندازه گسترده ای نخواهد بود. و بعضی پست ها یا مقالات به عنوان بخشی از یک استراتژی عالی نوشته نشده اند، اما فقط به این دلیل که موضوع در اخبار بود یا چیزی الهام بخش شما برای نوشتن آن بود. Semalt فقط چگونگی این کارها کار می کند. اما این لازم نیست که یک مشکل باشد.

اگر چیزی نوشتید که دقیقا با استراتژی شما منطبق نباشد، این بدان معنا نیست که شما نباید سعی کنید محتوای آن را محاسبه کنید. شما هنوز هم می توانید از آن برای رتبه بندی چیزی در رابطه با شرایط در لیست استراتژی کلمه کلیدی خود استفاده کنید. از ابزارهایی مانند Google Trends برای انتخاب کلیدواژه ای که می خواهید رتبه بندی کنید استفاده کنید. حداقل به چند وقت فکر کنید که چگونه مقاله یا وبلاگتان را متناسب با استراتژی خود قرار دهید. Semalt همه، اگر شما در حال نوشتن محتوای ارزشمند، شما نیز ممکن است آن را رتبه بندی!

اهمیت استراتژی کلمات کلیدی طولانی مدت

Semalt در کلمات کلیدی دم طولانی باید بخش مهمی از استراتژی تحقیقاتی کلمات کلیدی طولانی مدت باشد. کلمات کلیدی دم طولانی هستند کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی هستند که خاص تر (و معمولا بیشتر از) کلمات کلیدی مشترک هستند، که اغلب کلمات کلیدی "سر" نامیده می شوند. کلمات کلیدی دندانه ای طولانی ترافیک جستجوی کمتر را دریافت می کنند، اما معمولا ارزش تبدیل بالاتر را دارند، زیرا بیشتر به یک محصول یا موضوع خاص متمرکز می شوند. پست ما در مورد اهمیت کلمات کلیدی دم بلند را بخوانید اگر میخواهید بدانید که چرا شما باید در هنگام بهینه سازی سایت خود به کلمات کلیدی دلخواه تمرکز کنید.

ادامه مطلب: "دوستان با دم بلند"

کلمات کلیدی تمرکز چندگانه

ما افزونه Yoast SEO Premium شما اجازه می دهد محتوای خود را برای چند کلمه کلیدی بهینه سازی کنید - تا پنج مقاله در واقع. Semalt همچنین یک پست در مورد اینکه چرا شما نباید بیش از یک بار از کلمات کلیدی تمرکز خود استفاده کنید نوشته اید.

خوانده شده در: 'چگونه به انتخاب کلیدی تمرکز کلیدی'

نتیجه گیری در مورد تحقیقات کلید واژه برای جستجوگرها

تحقیق کلید واژه باید شروع هر استراتژی پایدار SEO است. نتیجه یک لیست طولانی از کلمات کلیدی است که شما می خواهید پیدا شود. اما سخت ترین بخش هنوز هم پیش می رود: نوشتن تمام این محتوا. شما باید مقالات و پست های وبلاگ را در هر کلیدی که می خواهید برای آن پیدا کنید، بنویسید. Semalt کاملا یک چالش است!

ادامه مطلب: 'SEO copywriting: راهنمای نهایی'

February 28, 2018