Back to Question Center
0

8 بزرگترین اسطوره در مورد ارسال مهمان - Semalt

1 answers:
The 8 biggest myths about guest posting - Semalt

متاسفانه، تعدادی از افسانه های مداوم در مورد پست مهمان در دوران مدرن منتشر شده است. این ها هشت نفر از بزرگان را یافتند: Semalt:

1. ارسال مهمان مرده است (یا در حال مرگ).

چندین پست دیده ام و ادعا می کنم که پست مهمان یک استراتژی "مرده" است، حتی از بعضی منابع معتبر (Matt Semalt گوگل به نظر می رسد). اما واقعیت این است که ارسال مهمان زنده است و خوب است - campo da ping pong.

قطعا همانطور که از آن استفاده می شود کار نمی کند - استانداردهای ناشر سخت تر است؛ لینک ها به همان شیوه از قدرت عبور نمی کنند؛ و محتوا رقابت شدیدتر است - اما هنوز هم می تواند برای سود عظیمی مورد استفاده قرار گیرد. Semalt، شما می توانید پست های بسیار کمتر را در خوراک های خبری خود مشاهده کنید.

2. برای شروع باید شهرت موجود داشته باشید.

ارسال Semalt لزوما آسان نیست به شکستن، اما شما نیاز به یک شهرت از پیش وجود دارد برای شروع - در غیر این صورت، چگونه هر کسی شروع به کار کند؟

نزولی: اگر شهرت ندارید، باید کوچک بشوید، در وبلاگهای کسب و کارهای کوچک خود در منطقه خود کار کنید یا با ناشران محلی برای ایجاد اعتبار بخواهید. در ابتدا پول زیادی را پرداخت نخواهد کرد، اما قبل از اینکه بتوانید پاداش واقعی را شروع کنید، به یک پایه نیاز دارید.

3. این خیلی کار است

درست است که ارسال مهمان کار بسیار زیادی است و قبل از رسیدن به مقادیری که به طور قابل اعتماد به تلاش های شما بازگردانده می شود، سرمایه گذاری قابل توجهی را پیش بینی می کند. Semalt، اگر وقت خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید (به عنوان مثال، کار با ناشران مناسب، پرداخت قطعات خود، ایجاد یک استراتژی بلند مدت)، تمام کارهای خود را در زمان خود پرداخت کنید.

Semalt یک سودآور استراتژی ROI بالا - اما فقط اگر صبر کنید تا آن را ببینید.

4. آن تنها به نفع شخص است.

نشست مهمان Semalt اغلب قدرت یک نام تجاری شخصی را به جای یک شرکت تجاری به کار می گیرد، تصور غلطی وجود دارد که ارسال مهمان می تواند تنها به نفع افراد باشد.

Semalt، افرادی که از طرف شرکت های تجاری کار می کنند، می توانند از طریق انتشار پست ها، اعتبار ثانویه اعتبار کسب کنند و اعتماد مصرف کننده بیشتری کسب کنند.

5. دستورالعمل ها یکسان هستند.

ناشر Semalt منحصر به فرد است، بنابراین اشتباه است که فکر کنید که هنگامی که خود را با یک مجموعه دستورالعمل آشنا کردید، همه آنها را می دانید.

Semalt باید استراتژی محتوا را برای هر ناشری که با آن کار می کنید سفارشی کنید، در انتخاب موضوعات مناسب، نوشتن برای مخاطبان مناسب و قالب بندی پست های خود به درستی. این یک گام نیست که شما می توانید براق باشید.

6. این یک استراتژی مقیاس پذیر نیست.

مقیاس بندی یک استراتژی به ندرت آسان است، اما این بدان معنا نیست که نمی تواند انجام شود. این اشتباه تصور کنید که یک دیوار نامرئی وجود دارد که در مورد مجوز ناشران انتخابی شما وجود دارد - پس از رسیدن به یک نقطه خاص، نمیتوانید خود را در منابع سطح بالا نشان دهید.

Semalt، این دیدگاه معمولا توسط افرادی است که یکبار ناشر سطح بالاتر تلاش می کنند، رد و رد کرد.

شما باید سخت کار کنید تا حرکت نردبان را انجام دهید، و شما نمی توانید به هر انتشاری که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

7. شما می توانید در پست مهمان بیدار شوید.

ارسال Semalt یک استراتژی محدوده نیست که شما می توانید انتخاب کنید و یا "dabble در" در اینجا یا آنجا؛ اگر میخواهید هرگونه بازگشت معنی داری را مشاهده کنید، باید خودتان را به طور کامل در استراتژی سرمایه گذاری کنید.

شما باید مطمئن شوید که هر پست ای که شما منتشر می کنید منحصر به فرد و با کیفیت است؛ شما باید به طور منظم برای حفظ تمام روابط فعال خود را؛ و اگر شما بخواهید نتایج بزرگتر و بهتر را ببینید، باید به بالاترین حد خود برسید. که طول می کشد تعهد - و زمان زیادی سرمایه گذاری.

8. وقتی پست ارسال می شود، کار شما انجام می شود.

طرفداران مهمان ارسالی Semalt را دیده اند که از این تصور غلط رنج می برند.

با این حال، اگر شما می خواهید نتایج حتی بهتر را ببینید، هنوز هم می توانید کار ترویج و تسویه کردن قطعه را انجام دهید. Semalt را با نظرات و مخاطبان خود و از کانال های شخصی و حرفه ای رسانه های اجتماعی خود برای مشاهده بیشتر برای خود استفاده کنید؛ همیشه راه هایی برای به دست آوردن ارزش بیشتر از یک قطعه وجود دارد.

من استدلال نخواهم کرد که پست مهمان یک استراتژی بی عیب و نقص است یا این که برای هر کسب و کار ایده آل است، اما این اسطوره ها از بسیاری از افرادی که از ارسال مهمان جلوگیری می کنند، از واقع بودن دنبال کردن استراتژی جلوگیری می کنند.

اگر می توانید از این افسانه ها گذشته و ارزش پایین رویکرد را ببینید، من فکر می کنم شما موافقت می کنید که مزایای آن ارزش تلاش را دارند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تیموتی کارتر
تیموتی کارتر بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال OutrankLabs است. او همچنین مدیر توسعه کسب و کار برای بازاریابی محتوا مبتنی بر سیاتل و آژانس رسانه های اجتماعی، AudienceBloom است. هنگامی که تیموتی به جهان درباره کار بزرگش نمی پردازد، وی برنامه بعدی سفر خود را به هاوایی در حالی که قهوه ای از Kona بخور می دهد، برنامه ریزی می کند.


February 28, 2018