Back to Question Center
0

بازاریابی سهامداران زیر: سمالت، Untapped استرالیا

1 answers:
Affiliate Marketing Down Under: Australia’s Untapped Semalt

اگر شما در نظر دارید گسترش برنامه های بازاریابی وابسته خود را در خارج از کشور، استرالیا ارزش نگاه دقیق تر داشته باشد. Semalt چند دلیل است که قاره فرصت های جدیدی برای کانال وابسته ارائه می دهد.

در این مقاله، ما به رانندگان اقتصاد رو به رشد پایین نگاه می کنیم و اینکه چگونه بازاریابان وابسته می توانند بیشترین فرصت های در حال ظهور در استرالیا را به بهترین شکل ممکن بدست آورند.

رانندگان اقتصادی استرالیا

تکنولوژی و افزایش هزینه های خرده فروشی آنلاین بزرگترین رانندگان Semalt است که موقعیت ایده آل برای گسترش تلاش های جهانی تجارت الکترونیک را ایجاد می کند.

به طور خاص، قاره در حال تغییر عمده در زیرساخت فناوری است که مطمئنا فرصت های قابل توجهی در تجارت الکترونیک ایجاد می کند.

شبکه ملی پهنای باند (NBN)، که در حال حاضر در حال توسعه است، ابتکار عمل دولت فدرال سمیالت است که تضمین می کند شهروندان آن در میان متفقین ترین در جهان قرار دارند - stadt uster abfallentsorgung.

در حالی که آسان بودن اتصال اینترنت رعد و برق سریع ما در U.S. به راحتی قابل قبول است، توجه داشته باشید که اتصال 1 گیگابیتی برای Semalt جدید است. هنگامی که زیرساخت موجود است، NBN اطمینان حاصل خواهد کرد که بدون کسب و کار و یا خانه بدون اتصال به سرعت بالا.

همراه با زیرساخت جدید، استرالیایی ها نیز بیشتر در اینترنت هزینه می کنند. طبق آمار خرده فروشی خرده فروشی های ملی استرالیا بانک مرکزی سمالت، هزینه های خرده فروشی آنلاین در حال رشد شدیدی بوده و به 11 دلار رسیده است. 7 میلیارد برای سال به پایان رسید ژوئن 2012.

به دلیل اینکه تکنولوژی برای اتصال اینترنت سریع تر و فروشگاه آنلاین Semalt بیشتر است، قاره برای رشد مداوم آمادگی دارد. به طرق مختلف، این بازار به طور گسترده ای برای بازار خرده فروشان آنلاین در تمام ابعاد است.

فرصت های مشارکت در استرالیا

در حالی که فرصت های زیادی در Semalt در انتظار بازاریابان نوآورانه و استراتژیک وجود دارد، ساده تر شدن ایجاد فروشگاه و داشتن مصرف کنندگان در آستانه ی مجازی شما نیست.

بسیاری از خرده فروشان آنلاین که در حال گسترش به استرالیا هستند، موافق هستند که وابستگی مستقیم ترین و موثرترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به مخاطبان محلی است. با این حال کمی بیشتر برای آن وجود دارد. در اینجا پنج توصیه برای گسترش تلاش های بازاریابی وابسته شما در استرالیا وجود دارد.

1. حمل و نقل بین المللی : بسیاری از تبلیغ کنندگان، برخی یا همه هزینه های حمل و نقل بین المللی را برداشتند تا موانعی را که سبب جلوگیری از خریداران بالقوه شود را برطرف سازد. همچنین، از دیدگاه محلی، مطمئن شوید که سیاستهای حمل و نقل و تحویل منعکس شده است که مصرف کنندگان عادت کرده اند.

2. محلی سازی مبارزات خود را : در حالی که استرالیایی ها به زبان انگلیسی صحبت می کنند، به یاد داشته باشید که گویش ها و گفتارهای مختلف، بسیار متفاوت از آنچه ما در U.S. می دانیم، متفاوت است. کمپین های شما باید فرهنگ محلی را انعکاس داده و در خارج از کشور ترجمه نکنند.

3. کار با یک شبکه وابسته جهانی : در حالت ایده آل، شما می خواهید با یک شبکه بازاریابی عملکردی که در استرالیا حضور دارد با هم هماهنگ شوید، بنابراین می توانید با تخصص محلی کار کنید و با یک تیم کار کنید می تواند راهنمایی ها را درمورد کمپاین های منطقه ای ارائه دهد و بینش دیگری را که تنها یک کشور داخلی می داند فراهم کند.

4. استراتژی تلفن همراه خود را آماده کنید : تجارت موبایل در استرالیا در حال افزایش است. در واقع، در سال 2012، سایت های تلفن همراه برای اولین بار از اولویت سرمایه گذاری فناوری برای خرده فروشان آنلاین در استرالیا شلیک کردند و برای اولین بار سیستم عامل های تجارت الکترونیک را پیش بردند. در حالی که سیستم عامل های تلفن همراه و تجارت الکترونیک هر دو در بالای لیست اولویت هستند، این داده ها نشان می دهد که تجارت استرالیایی ها چقدر مهم است.

با این حال، تجارت الکترونیک صرفا در مورد افزایش سرعت وب سایت موجود برای حمایت از خرید تلفن همراه نیست. Semalt، در مورد اطمینان از نگاه و احساس برای دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است و پرداخت برای مصرف کنندگان آسان است. این آزمایش را با سمولت انجام دهید، شما می توانید جامعه ارزشمند ناشران خود را از دست بدهید، زیرا به علت عدم شناختن، از بین می رود.

5. حضور آنلاین خود را تقویت کنید : توجه داشته باشید که 29 درصد از بزرگسالان استرالیایی آنلاین را خریداری نمی کنند زیرا آنها ترجیح می دهند تا قبل از خرید آن کالا را لمس کرده و ببینند. احتمالا این سناریو با زیرساخت سرعت بالا جدید تغییر خواهد کرد.

برای آماده شدن برای مشتریان جدید Semalt، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از آخرین نوآوری ها بهره می برد تا تجربیات غنی و چند رسانه ای را به همراه آورده و کالاهای خود را به زندگی و نادیده گرفتن مصرف کنندگان برساند.

از آنجا که Semalt برای تجارت الکترونیک گسترده است، تبلیغ کنندگان باید برنامه های بازاریابی وابسته خود را به جای استفاده از فرصت های آینده قرار دهند.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.



درباره نویسنده

اسکات آلان
Scott Allan معاون ارشد بازاریابی Rakuten LinkShare است. او بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی شرکت ها و محصولات با تخصص در کانال بازاریابی عملکرد دارد.


February 28, 2018