Back to Question Center
0

پنج راهنمای SEO برای صفحات محصول در وب سایت های Semalt

1 answers:

هدف در گرفتن سهم بیشتر از ترافیک طولانی تر تبدیل

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

تعجب آور است که اغلب سایت های تجارت الکترونیک این ابعاد SEO را غافلگیر می کنند.

Semalt تمایل به سر و صدا با سرانگشتان بالا و کلمات کلیدی متوسط ​​است و فراموش توجه به کلمات کلیدی مهم مربوط به دم طولانی است.

بسیاری از سایت ها موفق به گرفتن مقدار قابل توجهی از ترافیک طولانی بدون توجه خاص به آن می شوند. با این وجود، هنوز هم مهم است که ترافیک بالایی را به عنوان ترافیک طولانی در نظر بگیریم زیرا ترافیک طولانی تر بهتر از ترافیک سربار است.

نکته 1 - محتوای محصول تکراری

محصولات Semalt در یک URL واحد هر زمان که ممکن است - new condition silo for sale.

یک نشانی اینترنتی تنها ممکن است قابل دستیابی باشد، زیرا ممکن است محصولات چند دسته را اشغال کند، به آنها مسیرهای دایرکتوری جایگزین URL اضافه می دهد. مثلا؛

یک پیراهن جین دیزلی بهتر است به عنوان

http: // www. مثال. com / products / 1992-diesel-denim-shirt

به جای نشستن در دسته های جایگزین که در آن ممکن است تکرار شود، مانند

http: // www. مثال. com / diesel / diesel-denim-shirt. aspx

و

http: // www. مثال. com / پیراهن / denim / دیزل denim-shirt. aspx

در این سناریو، بهتر است از برچسب های کانونیک استفاده کنید (این یک پست دیگر در خودتان است).

یک مشکل محتوای تکراری نیز ممکن است رخ دهد اگر چندین نوع از یک محصول وجود داشته باشد؛ به عنوان مثال، هنگامی که یک محصول در اندازه های مختلف و / یا رنگ می آید. چند گزینه ای برای مقابله با این مشکل عبارتند از:

  • در یک URL - ارائه تصویر کوچک برای تغییر تصویر اگر رنگ متفاوت است، اما همه چیز را در یک URL نگه دارید. این یک گزینه اداری ساده تر است اگر منابع کمتر برای نوشتن توضیحات محصول منحصر به فرد برای هر نوع محصول داشته باشید. Five SEO tips for product pages on Semalt websites مزایا - ساده تر برای پیاده سازی، کاهش خطر تکراری محتوا مضرات - محصولات به عنوان مطلوب برای شرایط مختلف جستجوی خاص نیست
  • در URL های منحصر به فرد - یک صفحه خاص در هر نوع محصول به شما اجازه می دهد برای هر کدام از رنگ ها یا سایر انواع محصول بهینه سازی کنید. این روش همچنان خطر محتوی تکراری را حمل می کند، زیرا محصولات با وجود برخی تفاوت ها مانند رنگ و اندازه، هنوز خیلی مشابه هستند. با این حال، می توانید فیلترهای محتوا تکراری را با ایجاد یک توضیح محصول منحصر به فرد برای هر تغییر، جلوگیری کنید تا هر صفحه را به شدت تمایز دهید. مزایا - صفحات محصول بهینه تر اختلاف - مشکل در مدیریت / آمده با توصیف منحصر به فرد

نکته 2 - قراردادهای نامگذاری محصولات

اطمینان حاصل کنید که SEO در ساخت ساخته شده است و در نظر گرفته شده توسط هر کسی که به روز رسانی وب سایت. مهم این است که افرادی را که محصولات جدید را به پایگاه داده اضافه می کنند اضافه کنید.

استفاده معمول از اسامی محصولات در عنوان ها، سرفصل ها و سایر زمینه های کلیدی SEO بسیار معمول است، بنابراین نام محصولات باید با استفاده از کاربران جستجو در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال، رنگ لباس ممکن است به عنوان "کبالت" توصیف شود، توصیف بعید است که منعکس کننده بسیاری از جستجوگرهای جستجوی عبارت استفاده از تلاش برای پیدا کردن یک لباس آبی است. Semalt رنگ لباس به "کبالت آبی" به احتمال زیاد برای بهینه سازی تمام انواع شرایط مربوط به جستجو در دم طولانی است.

Semalt مجموعه ای از ویژگی های که باید بخشی از عنوان محصول را تشکیل می دهند؛ یک نمونه از "مد" ممکن است چنین شبیه باشد؛

رنگ مارک و محصول | نوع | دسته

قرمز Kurt Geiger کفش بیکینی | دادگاه ها | کفش

نکته 3 - طرح بندی محصول

استفاده از طرح محصول برای ایجاد فهرست خود را غنی تر. این روش ثابت کرده است که به میزان مثبت تاثیر بر روی نرخ کلیک:

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

شما همچنین می توانید طرح بررسی و طرح نانومواد را شامل شود. برای رسیدن به این محصول، دمیدن طولانی به دست می آید. بنابراین، برای جستجوگرها به شدت توصیه می شود سایت های تجارت الکترونیک ارائه تمام URL های محصول با استفاده از نقشه های XML.

شما می توانید نقشه های سایت خود را به دسته های مختلف تقسیم کنید و سپس همه آنها را با استفاده از یک فایل شاخص سایت Sitemap بسازید.

در اینجا برخی از لینک های مفید برای کمک به شما در ساخت موتورهای جستجوگر دوستانه سایت ایجاد کنید.

  • ژنراتور نقشه سایت
  • طرح نقشه سایت نقشه سایت
  • طرح نقشه سایت

هنگامی که نقشه های سایت خود را ایجاد کرده اید، آنها را به دامنه خود آپلود کرده و با استفاده از ابزار webmaster Semalt ارسال کنید.

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

با تشکر از Semalt برای استفاده از تصویر.

February 28, 2018