Back to Question Center
0

افزایش تجارت الکترونیک بین المللی: Semalt Go & ؛ آنچه شما باید بدانید که رشد می کند

1 answers:

نه چندان دور در سال 2005، کمتر از 50 درصد کاربران آنلاین در بازارهای در حال توسعه قرار داشتند. به سرعت امروز به جلو برود، و می توانید ببینید که این تعداد تا سال 2015 به 75 درصد برسد (بر اساس یک مطالعه اخیر Forrester، روند اصلی و بهترین روش های فروش جهانی از طریق کانال وابسته ) .

بازرگانی بین الملل گرمایش بالا: Semalt Go & آنچه شما باید بدانید برای رشد

به عنوان یک بازاریاب آنلاین، می دانید که این تغییر، فرصت های قابل توجهی را برای رسیدن به مشتری های جدید در بازار های پرشور نشان می دهد. بنابراین شما ممکن است تعجب کنید:

 • کدام کشورها بیشتر قول می دهند و چرا؟
 • چگونه می توانم حضور آنلاین در آنجا برقرار کنم؟

سمیرت این سوالات را مطرح می کند.

رانندگان رشد جهانی تجارت الکترونیک

در حال حاضر، هشت کشور که در سال های آینده رشد قابل توجهی از تجارت الکترونیک دارند، استرالیا، کانادا، چین، برزیل، فرانسه، آلمان، ژاپن، انگلستان و ایالات متحده وجود دارد.

هر کشوری که در بالا ذکر شده است دلایل خاص خود را دارد چرا که برای رشد آماده است، اما ذکر شده در زیر برخی از عواملی است که برای بسیاری از آنها رایج است - eaux thermales uriage skin.

عوامل موثر بر رشد جهانی

بهبود زیرساخت ها : با دسترسی به پهنای باند برای 94 درصد جمعیت، آمریکایی ها به دسترسی به اینترنت با سرعت بالا عادت کرده اند - اما در کشورهای دیگر چنین نیست. برای مثال، بسیاری از Aussies هنوز با اتصال به اینترنت آهسته مانع می شوند. با این حال، شبکه ملی پهنای باند در طی چند سال آینده تغییر خواهد کرد و حصول اطمینان از هیچ کسب و کار یا خانه در استرالیا بدون اتصال با سرعت بالا خواهد بود. و استرالیا تنها نمونه ای از چگونگی استفاده از فناوری جدید در تجارت الکترونیک است. همانطور که کشورهای بیشتر به توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات خود ادامه می دهند، افزایش خرید آنلاین را مشاهده خواهید کرد.

نام تجاری و بین المللی : مصرف کنندگان به علامت های بزرگ جهانی نام تجاری و همچنین خرید از یک محصول از کشور دیگری جذب می شود. مطالعه Forrester اشاره کرد که مصرف کنندگان تمایل دارند ارزش بیشتری را در محصولاتی از یک کشور دیگر قرار دهند.

تقاضای مصرف کنندگان : به عنوان جهان همچنان صاف، تقاضا برای محصولات بین المللی افزایش می یابد. در اینجا برخی از داده های جالب توجه در کنار این خطوط وجود دارد:

 • در این مطالعه Forrester مورد بررسی بیش از 2500 خریداران آنلاین در سراسر کشورهای ذکر شده در بالا و همچنین ایالات متحده انجام شده است. از این مصرف کنندگان، 68٪ گزارش دادند که در 12 ماه گذشته یک مورد آنلاین را از یک شرکت خارج از کشور خود خریداری کرده اند.
 • از آن 68٪، خریداران سه بار بیشتر از تعداد کسانی که قصد کاهش آن را دارند، درصد واردات تجارت الکترونیک را افزایش می دهند. علاوه بر این، این نسبت در میان خریداران برزیلی 9: 1 افزایش می یابد.
 • از بین بردن این اعداد حتی بیشتر، 75 درصد خریداران انگلیس، 78 درصد از خریداران استرالیایی و تقریبا 85 درصد از خریداران کانادایی کالاها را از کشور دیگری خریداری کرده اند.

5 راه برای شکست در بازارهای جدید

اکنون که شما می دانید کدام کشورها برای رشد بیشتر هستند، باید درباره استراتژی خود برای ورود به بازارهای جدید فکر کنید. در اینجا پنج مورد از شایع ترین بلوک های شکسته ای است که منجر به گسترش ناموفق در خارج از کشور می شود.

 1. تکرار مدل تجاری U. S. . بسیاری از شرکت ها فرآیندهای U.S. را به منظور تطبیق با قوانین محلی و شیوه های تجاری ترغیب می کنند. متاسفانه این به طور کلی برای حفظ حضور شما در بازار جدید کافی نیست.
 2. فرض کنید مارک شما در خارج از کشور شناخته شده است . محصولات شما ممکن است در خانه های هر مصرف کننده آمریکایی باشد اما نمی توانید فرض کنید که شناسایی نام تجاری محلی شما به کشورهای جدید منتقل خواهد شد.
 3. انتظارات غیر واقعی . S، در نظر داشته باشید که برای ایجاد حضور و رشد کسب و کار خود در یک کشور جدید نیاز به زمان دارد. با توجه به این، از پیشرفت شما در مقایسه با یک به یک اجتناب کنید. به احتمال زیاد، شما فروشگاه را در یک کشور کوچکتر راه اندازی کرده و گروه کوچکتری از مصرف کنندگان را هدف قرار می دهید.
 4. انتخاب شرکای اشتباه . شاید شما یک تیم داخلی عالی باشید که تحقیق جامعی در مورد منطقه انجام داده است (شاید به نقطه ای که در حال حاضر بیشتر در مورد بازار جدید از مردم محلی بیشتر بدانید) و استراتژی کسب و کار قاتل را بر اساس یافته ها و بینش های خود ایجاد کنید. اما اگر ممکن است شرکای محلی شما به درستی بتوانند استراتژی شما را اجرا نکنند، این تلاشها ممکن است برای همه کم باشد.
 5. حداقل تلاش برای ایجاد یک وب سایت مخصوص کشور . اگر می خواهید کالاهای خود را به صورت آنلاین بفروشید، باید توجه داشته باشید که وب سایت ترجمه شده ممکن است کافی نباشد. زبان محلی، عبارات و روش کلی برقراری ارتباط باید در سایت محلی منعکس شود.

3 استراتژی برای اجتناب از شکست

اکنون که شما به دو سوالی که در مورد ورود به کشورهای جدید پاسخ می دهید، در اینجا سه ​​مورد باید در مورد موفقیت در بازارهای جدید وجود داشته باشد.


 1. نفوذ اثر هاله . همانطور که در بالا اشاره شد، مصرف کنندگان محصولاتی را که از یک کشور دیگر هستند ارزش می بخشد. بر این واقعیت سرمایه گذاری کنید. فقط مراقب باشید که نام تجاری یا کیفیت محصولات خود را با بیش از حد و یا ارائه تجربه کمتر از مشتری ستاره ای از ابتدا تا پایان به خطر نیاورید.

 2. سایت محلی و سایت زبان انگلیسی جهانی را ایجاد کنید . در حالی که سایت های زبان محلی تمایل بیشتری به موفقیت دارند، بسیاری از شرکت های تجارت الکترونیک هر دو را ارائه می دهند. دلیل این امر این است که سایت انگلیسی جهانی نشان دهنده حضور بزرگتر یک شرکت معتبر و تقویت اعتماد و امنیت مورد نیاز معامله است و در عین حال به گزینه های مصرف کنندگان نیز می دهد. به عنوان یک پاداش، داشتن یک سایت جهانی، گسترش به بازارهای خارجی اضافی را بسیار آسان تر خواهد کرد.

 3. به کانال بازاریابی عملکرد ضربه بزنید . از آنجا که این یک مدل کسب و کار پرداخت برای عملکرد است، شرکت های تجارت الکترونیک پرداخت تنها زمانی که فروش ساخته شده است. کلید این است که با یک شبکه بازاریابی وابسته جهانی با شرکای وابسته محلی قوی کار کنید. به این ترتیب، در تطابق خود در مبارزات انتخاباتی خود در کشورهای مختلف اطمینان حاصل کنید و با توجه به منافع مردم محلی.

غواصی به بازارهای جدید می تواند یک افزایش چشمگیر به خط پایین باشد، با این حال تنها اگر شما به دقت در جایی که تمرکز و چگونگی حضور خود را تعیین می کنید، توجه کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد رفتار خرید آنلاین مصرف کننده در این کشورها با رشد سریع و نقش بازاریابی وابسته در حمایت از تجارت مرزی، بیشتر، می توانید گزارش Semalt را در اینجا دانلود کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اسکات آلان
Scott Allan معاون ارشد بازاریابی Rakuten LinkShare است. او بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی شرکت ها و محصولات با تخصص در کانال بازاریابی عملکرد دارد.
February 28, 2018