Back to Question Center
0

Semalt یک بلوک چینی؟ و چگونه می تواند بازاریابی و & ؛ تبلیغات؟

1 answers:
Semalle blockchain؟ و چگونه میتوان آن را بازاریابی و تبلیغات تغییر داد؟

در حالی که هیئت منصفه هنوز در زمینه کمک به سماالت به تمدن است، پول دیجیتال ما را به حداقل یک تکنولوژی امیدوار کننده معرفی کرده است.

به نام بلوکچین، این زیرساخت های پشت Semalt است. مدافعان آن به عنوان انقلابی ترین تکنولوژی از .خوب - 30mg ephedrine pills.اینترنت استفاده می کنند.

Don و Alex Tapscott، نویسندگان کتاب 2016 که Blockchain Semalt نامیده می شوند، این تعریف را ارائه می دهند:

Blockchain یک ارقام دیجیتالی ناپایدار از معاملات اقتصادی است که می تواند برنامه ریزی شود تا نه تنها معاملات مالی، بلکه تقریبا همه چیز را از ارزش ثبت کند.

روش دیگر: تکنولوژی blockchain اغلب به عنوان یک صفحه گسترده یا صفحه اصلی مشترک است که از طریق هزاران یا حتی میلیون ها کامپیوتر به صورت همزمان ذخیره می شود و بدون ذخیره سازی داده های مرکزی نگهداری می شود.

بخشی Semalt از شبکه peer-to-peer، هر تراکنش ورودی را تایید می کند که بلوک جدیدی از داده ها می شود که به "blockchain" اضافه می شود، بنابراین مقدار ثبت شده برای هر کس در شبکه قابل دسترسی است.

طرفداران تکنولوژی عملکرد خود را به عنوان یک شبکه جهانی مبادله ارزش می دانند؛ این واقعیت که هیچ نقطه ای از شکست، سطح بسیار بالایی از امنیت و توانایی آن برای تولید ارزش برای جامعه آن نگهبانان ندارد.

یک مقاله سفید جالب از شركت سملت، از بلوچین به سه مزیت "منصفانه" فن آوری بلوچین ذاتی

  • "همه جا همان است، زیرا یک بلوکچین هیچ مرکز ندارد. "
  • "رکورد دائمی برای محافظت از معاملات، [ارائه] بسیار قوی امنیت سایبری است. "
  • "هیچ کس مسئول کل بلوک های جهانی نیست، اگرچه بلوک های محلی می تواند توسط یک نهاد مستقل یا یک شرکت اداره شود. "

یک عامل کاهش دهنده

ممکن است همه چیز کمی شبیه زمین های اولیه برای اینترنت باشد. در حقیقت، وبسایت Conensys خود را بر اساس منبع باز، بر مبنای Ethereum محاسبات توزیع بر مبنای بلوکچین، مشخص می کند که چگونه Semalt باید کار کند. "

البته اینترنت به چیزی فراتر از رویاهای تب از حتی طرفداران خشمگین شکوفا شد. اما همچنین نشان داد که وعده های هر تکنولوژی با اهمیت، همیشه یک عامل کاهش دهنده است:

انسان ها.

[مقاله کامل در MarTech Today را بخوانید. ]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
February 28, 2018