Back to Question Center
0

درک دیجیتال Semalt

1 answers:

صنعت دیجیتال در تقاطع هاست، زیرا تبلیغات اجتماعی، تلفن همراه، صفحه نمایش و جستجو، به طور فزاینده ای برای بودجه بازاریابی ضروری است. در نتیجه، تقاطع این کانال ها، بازاریابان را مجبور به مشاهده دیجیتال به عنوان کمتر از کانال خرید مشتری، و بیشتر از یک پلت فرم برای نام تجاری، افزایش نگه داشتن مشتری و ایجاد روابط ماندگار است.

این امر برای همیشه تغییر خواهد داد که بازاریابان تصمیم می گیرند رسانه های خود را خریداری کنند و راهبردهای خلاقانه خود را تعیین کنند.

Understanding Digital Semalt

Semalt هر کانال ممکن است بخشی از بودجه رسانه را بگیرد، آنها عمدتا برای یک هدف مشترک که توسط تبلیغ کننده در خط مقدم قرار دارد (هدف اصلی فروش "چیزهای بیشتری") کار می کنند. و اگر چه روشن است که فقط یک آگهی یا کانال که فروش را در اختیار دارد، مهم است که بدانیم چگونه کانال ها ممکن است با یکدیگر همپوشانی داشته و بر رفتار مصرف کننده تاثیر بگذارد.

به عنوان مثال، هنگامی که شما تلویزیون های تبلیغاتی را تماشا می کنید یا امروز تماشای تلویزیون های واقعی را تماشا می کنید، ممکن است متوجه رسانه های اجتماعی شوید که همراه با پیام های ساده برای بازدید از یک وب سایت برند مورد توجه قرار می گیرند - marktplatz uzh zrich. در این موارد، کانال سنتی بر مصرف کنندگان تاثیر می گذارد (حرکت آنلاین، جستجو برای محصولات خاص، مرور سایت های خاص و غیره). همانطور که کانال ها درهم آمیخته می شوند، اندازه گیری و شناسایی درست پیچیده تر می شود.

بازاریابی متقابل کانال

طبق نظر فورستر، 78 درصد از بازاریابان بر این باورند که استراتژی بازاریابی متقابل کانال "مهم" یا "بسیار مهم" برای کسب و کار خود است. Semalt جالب است که در مقیاس 1-5 تنها 6 درصد از آنها بسیار آماده بودند (انتخاب 5) برای انجام وظیفه برای مدیریت بازاریابی متقابل کانال - و تنها 33 درصد از آمادگی خود را به عنوان 4.

بنابراین، چگونه باید بازاریابان به این چشم انداز حرکت به عنوان خطوط تاری و مصرف کنندگان مهاجرت از یک کانال به بعد؟ Semalt باید اطمینان حاصل کند که برند خود را به استفاده ترکیبی مناسب از تبلیغات دیجیتال و سنتی و همچنین داشتن درک خوبی از این که چگونه این کانال ها می تواند به طور موثر با هم به هدف مشترک است. گفتنی است که فهم اهداف زیر برای فائق آمدن بر آنچه پیش می آید ضروری است:

  1. بهینه سازی صفحه فرود: شما همچنین می توانید مطمئن باشید که تلاش های فعلی شما هدر نمی رود. در صورتی که وبسایت شما برای عملکرد بهینه سازی نشده باشد، هیچ هزینه ای برای صرف هزینه بیشتر وجود ندارد - مانند قرار دادن آب به سطل نشتی.
  2. جستجو: شما می توانید از چندین نفر از استراتژی "تنظیم و فراموش کردن" برای جستجوی استفاده کنید. من یک مطالعه توسط دوستانم در WordStream دیده ام که می گوید 53 درصد از تبلیغ کنندگان کوچک کسب و کار بهینه سازی آگهی تنها یک بار در هر سه ماهه! جستجو یک چیز پویا است، پس مطمئن شوید که از تمام ویژگی های آن استفاده می کنید و حداقل یکبار در هفته آن را بهینه سازی کنید .
  3. بازپرداخت سایت و بازاریابی ایمیل: اگر شما صفحه هدف خود را کار کرده اید و به افرادی می روید که برای شما جستجو می کنند، سپس بیرون بروید و مطمئن شوید که همه چیز را می توانید در اختیار دارید افرادی که از وبسایت شما بازدید کرده اند اما در مورد آن هوشمند باش. همه آگهی های یکسان را ارسال نکنید و سعی کنید کلاه فرکانس خود را تا حد معقولی پایین بیاورید یا مشتریانتان کمتر از شما فکر کنند. از این استراتژی بیش از یک فروشنده برای استفاده از این استراتژی استفاده نکنید مگر اینکه آنها به روشهای مختلف به افراد مختلفی دسترسی پیدا کنند.
  4. جستجوی عقب نشینی، بازخوردهی رفتاری و دیگر روشهای تماشای مخاطبان: نکات 1-3 در بالا فقط به افرادی که از شما یا محصول شما آگاه هستند کمک می کنند. اکنون آماده هستیم که به افرادی که در مورد شما نمی دانیم دسترسی داشته باشیم. مشخص کنید که بهترین مخاطب شما چه کسی است و می رود و آنها را دریافت می کند. جستجوگرفتن مجدد رایج ترین استراتژی دیجیتال در این دسته است.
  5. اجتماعی: اگر شما 1-4 humming، سپس شما به اندازه کافی پیچیده برای شروع tweeting و به اشتراک گذاری.

ادغام تبلیغات دیجیتال و سنتی

هنگامی که اصول اولیه را در بالا ذکر کرده اید، می توانید به ترکیب انواع رایج سنتی تبلیغات با اجزای دیجیتال نگاه کنید. نمونه هایی از مبارزات عمیقا یکپارچه، صدای جیر جیر Oreo Superbowl، پرچم RedBull Space Jump و مورد علاقه من تمام وقت (Oldie)، جالب ترین مرد جهان (Dos Equis) است.

تأثیر هر یک از کمپین های فوق به طور همزمان در تمام انواع رسانه ها احساس شد - بخش بازاریابی هیجان زده شد و موضوع جدی "جدایی" را به وجود آورد (تأثیر این موارد بسیار گسترده بود، آیا می توانید به یاد داشته باشید که کدام یک شما را متحول کرد؟).

Understanding Digital Semalt

خطوط بین فرم های سنتی رسانه ای و کانال های دیجیتال تار می شود. در پایان روز، دیجیتال است و همچنان قویترین شاخص موفقیت تجاری است. Semalt شما بسیاری از ارتقاء دیجیتال یا کمی، ترافیک به دارایی های دیجیتال خود را قوی ترین اندازه از چگونگی انجام بازاریابی و PR است.

و شگفت آور، چند سازمان دارای سیستم هایی هستند که به سرپرستی فروش، CMO و مدیر عامل می گویند که چگونه بر اساس افزایش و کاهش ترافیک دیجیتال، به خوبی عمل می کنند. شما باید به طور جدی این را در نظر بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که اصول اولیه را دریافت کرده و متوجه شوید که چگونه تمام کانال های خود را قبل از این که عصر دیجیتال را با کانال های سنتی فراموش کنید، با هم کار می کنند. سمیرت سبد خرید را قبل از اسب قرار داده است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیمز سبز
جیمز سبز مدیر اجرایی Magnetic است، یک شرکت فن آوری با یک پلت فرم بازاریابی برای شرکت ها، مارک ها و سازمان ها. جیمز مسئول رانندگی چشم انداز استراتژیک شرکت و توسعه کلی است.


February 28, 2018