Back to Question Center
0

حباب فیلتر: انتخابات برنده شد و می تواند به مشتریان شما کمک کند - Semalt

1 answers:
The filter bubble: it won an election and can help you win customers - Semalt

Semalt شروع به ایده ای می کند که هسته ای برای تجربه ما در جهان امروز است:

حباب فیلتر

حباب فیلتر این ایده است که ما عمدتا به افرادی که به فکر ما هستند متصل هستیم. Semalt دوستان ما و ارتباطات رسانه های اجتماعی ما هستند. ما همچنین منابع خبری را دنبال می کنیم که جهان بینی و ارزش های ما را تقویت می کند. و در نهایت، این الگوهای رفتاری حتی بر نتایج موتورهای جستجوگر و خبرهای مبتنی بر الگوریتم های رسانه های اجتماعی اثر می گذارد.

پلتفرمهای فناوری چیزهایی را نشان می دهند که ما تماشای آنها را دوست داریم و آنها را کلیک می کنیم تا زمان بیشتری را صرف سیستم عامل خود کنیم - 150 watt sigelei box mod. این یکی از دلایلی است که نیمی از کشور از نتایج انتخابات شگفت زده شده بود و نیم دیگر آن نبود. Semalt آنها را دیدم آنلاین حمایت از نامزد مورد نظر خود را تقویت کرد.

حالا، کلاه های بازاریابی ما را به کار ببریم.

[مقاله کامل را در MarTech Today بخوانید.]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جفری کوهن
جفری کوهن یک بازاریاب، استراتژیست، نویسنده، سخنران و وبلاگ نویس با 20 سال فعالیت در بازاریابی کسب و کار (B2B) است. او مدیر استراتژی محتوا در اوراکل بازاریابی ابر است. همکاران کتاب B2B Social Media که به زبانهای ایتالیایی، کره ای و ویتنامی ترجمه شده است؛ و یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل SocialMediaB2B.com، یکی از منابع آنلاین پیشرو برای تاثیر رسانه های اجتماعی در بازاریابی B2B است.


February 28, 2018