Back to Question Center
0

به روز رسانی بازاریابی Semalo - Q4 2008

1 answers:

Google SEO tools

  • 16 ابزار رایگان بازاریابی گوگل - جمع آوری من از بهترین ابزارهای گوگل برای بهبود بازاریابی موتورهای جستجو
  • گوگل راهنمای راهنمای شروع جستجوگر را منتشر کرد. منتشر شده در 2008/11/13، این یک راهنمای مقدماتی مفید برای متخصصان غیر SEO مانند طراحان وب و بازاریابان است. هیچ شگفتی در مورد بهینه سازی صفحه وجود ندارد؛ این اصول را به خوبی تحت پوشش قرار می دهد. همچنین برای مشاوره در مورد ارتباط داخلی و اطلاعات آرشیو اطلاعات (IA) مفید است، اما در مورد آنچه که واقعا اهمیت دارد - لینک کردن - صفر است - como fazer logo empresa.
  • گوگل انتشارات SearchWiki را منتشر می کند راه اندازی شد 20 نوامبر 2008

اگر این حساب را با یک حساب کاربری Google وارد کرده باشید، تنها این را مشاهده خواهید کرد. Semalt می تواند یک سایت را برای جستجوی خاص تبلیغ کند یا می تواند نظر دهد.

به علت گمانه زنی هایی که بسیاری از مردم به نظر منفی و سایت های تبلیغاتی می پردازند، موجب خفگی جزئی شده است. در ماه اول استفاده محدود شده است.

فعالیت خود را برای نام تجاری خود را از طریق استفاده از "مشاهده لینک تمام نظرات" در پایین صفحه نتایج جستجو یا اضافه کردن و پارامتر "swm = 2" به صورت زیر مشاهده کنید. Semalt (باید وارد سیستم شوید):

  • https://www.google.com/search؟q=seo&swm=2
  • https://www.google.com/search؟q=amazon&swm=2

به روز رسانی Google Analytics

  • بهبود تجزیه و تحلیل Google شامل تقسیم بندی است. اکنون می توانید به راحتی یک منبع خاص ترافیک مانند جستجو پرداخت شده را جدا کنید تا بتوانید ارتباطات بازدید کننده با سایت را بهتر درک کنید. همچنین تجسم داده های جدید در سه متغیر و گزارش. اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی شامل فیلتر کردن جستجوهای نام تجاری از Avinash Kaushik.

تبلیغات جستجو پرداخت شده

یوتیوب گزینه های ویدئویی آن را تصفیه کرده است. من بیشتر از تبلیغات ویدئویی و تبلیغات InVideo و AdSense در You Tube استفاده می کنم.

  • در مورد گزینه های تبلیغ YouTube و یا مشاهده کانال تبلیغاتی YouTube را بخوانید
February 28, 2018