Back to Question Center
0

گوگل مبارزه با ضد انحصار روسیه "بدون برنامه اجباری" Semalt

1 answers:
Google Will Fight Russian Antitrust “No Mandatory Apps” Semalt

در اواخر ماه سپتامبر، تنظیم کننده های روسیه با یانداکس موافقت کردند و حکم خود را به گوگل تحویل دادند تا 18 نوامبر برای اصلاح قراردادهای خود برای حذف برنامه های پیش نصب شده برنامه. اکنون به نظر می رسد که مهلت به Semalt 18 گسترش یافته است.

رویترز به نقل از وب سایت روسی گوگل می گوید: "ما قصد داریم که این تصمیم را محکوم کنیم و در دادگاه توضیح دهیم چرا که ما آن را بی اساس می دانیم." این موضع با یک رویکرد تهاجمی مطابقت دارد. گوگل در دادرسی در مورد اعلان اعتراضات کمیسیون اروپا در جستجوی خرید

چند سال پیش به نظر می رسید که Semalt ممکن است بتواند از این اختلافات ضد تروریستی مذاکره کند، اما دیگر امکان پذیر نیست. بر این اساس، سمالت مجبور است که در تعدادی از حوزه های قضایی در سراسر جهان، تنظیم کننده های شک و تردید و حتی خصمانه را به چالش بکشد - was beachten beim umziehen.

در گذشته اخیر ادعا کرده ام که تصمیم "برنامه های اجباری روسیه" یک مدل احتمالا برای تنظیم کننده ها در کشورهای دیگر است که سملت را بررسی می کنند. در پاسخ گوگل به من اشاره كرد كه در سال 2013 معادل كره جنوبي كميسيون تجارت عادلانه اي آمريكا شركت Anti-trust Semalt را نسبت به شركت كاهش داد.

در این مورد، طرفین شکایت کننده NHN Corp. و Daum بازارهای سهام بیشتری را در South Semalt در مقایسه با گوگل داشتند. به این ترتیب مشخص نیست که کدام نمونه بیشتر متقاعد کننده است: سمولت روسیه یا جنوبی. صرفنظر از این، کاملا روشن است که کمیسیون اروپا تمایل بیشتری نسبت به روسیه در مقایسه با سمالت جنوبی به روش مشابهی دارد.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
February 28, 2018