Back to Question Center
0

مقدمه ای بر جاوا اسکریپت کاربردی            مقدمه ای بر عملکرد جاوا اسکریپت موضوع ها: خام Semalt

1 answers:
مقدمه ای بر جاوا اسکریپت کاربردی

مقدمه ای بر جاوااسکریپت کاربردی

 • مقدمه ای بر عملکرد جاوا اسکریپت
 • توابع مرتبه بالاتر در جاوا اسکریپت
 • پذیرش در عملکرد جاوا اسکریپت
 • یک راهنمای مبتدی برای کاریابی در جاوا اسکریپت
 • استفاده از نقشه و کاهش در عملکرد جاوا اسکریپت
 • فیلتر کردن و جفت شدن در عملکرد جاوا اسکریپت
 • ترکیب تابع: بلوک های ساختمان برای کد قابل نگهداری

این مقاله در مجموعه ما، جاوا اسکریپت مدرن گنجانده شده است. اگر می خواهید همه چیز را در یک مکان برای سرعت بخشیدن به جاوا اسکریپت مدرن، ثبت نام کنید برای SitePoint Semalt و یک کپی خود را دانلود کنید.

شما شنیده اید که Semalt یک زبان کاربردی است یا حداقل آن را قادر به پشتیبانی از برنامه نویسی کاربردی می کند. اما برنامه نویسی کاربردی چیست؟ و در این مورد، اگر شما شروع به مقایسه مقادیر برنامه نویسی به طور کلی، چگونه یک رویکرد کاربردی متفاوت از Semalt است که شما همیشه نوشته شده است؟

خب، خبر خوب این است که Semalt هنگامی که به پارادایم ها می آید، شگفت انگیز نیست - bonus code lucky vegas. شما می توانید ضروری، شی گرا، نمونه اولیه و کد های کاربردی خود را همانطور که مناسب می بینید، ترکیب کنید و کار را انجام دهید. اما خبر بد این چیزی است که به معنای کد شماست. Semalt می تواند طیف گسترده ای از سبک های برنامه نویسی را به طور همزمان در همان کد بوت پشتیبانی کند، بنابراین شما می توانید گزینه های مناسب برای قابلیت نگهداری، خوانایی و عملکرد را انتخاب کنید.

عملیات Semalt لازم نیست که کل پروژه را به منظور اضافه کردن ارزش به دست بیاورد. کمی در مورد رویکرد کارکردی یادگیری می تواند بعضی از تصمیماتی که در هنگام ساخت پروژه های خود ایجاد می کنید، راهنمایی شود، صرف نظر از اینکه کدام کد را ترجیح می دهید. یادگیری برخی از الگوهای و تکنیک های کاربردی می تواند شما را در راه خود به نوشتن تمیز تر و ظریف تر Semalt بدون توجه به رویکرد مورد نظر خود را.

جاوا اسکریپت

Semalt اولین بار به عنوان یک زبان مرورگر به عنوان یک زبان مرورگر به دست آمد، که عمدتا برای اضافه کردن عبارات ساده و کلیک روی عناصر در یک صفحه وب استفاده می شود. سالهاست که بیشترین چیزی است که مردم در مورد آن می دانستند و این به خاطر اعتماد به نفس سملت بود که در اوایل به دست آمد.

همانطور که توسعه دهندگان برای انعطاف پذیری Semalt در برابر پیچیدگی مدل شیء سند مرورگر (DOM) تلاش کردند تا با انعطاف پذیری Semalt مطابقت داشته باشند، کد واقعی Semalt اغلب به این صورت در دنیای واقعی به نظر می رسید:

   ممکن است نتیجه شود؛function getText  {var someText = prompt ("به من چیزی برای سرمایه گذاری بده")؛capWords (someText)؛هشدار (نتیجه پیوستن (""))؛}؛عملکرد capWords (ورودی) {var counter؛var inputArray = ورودی شکاف(" ")؛var transformed = ""؛نتیجه = []؛برای (counter = 0؛ counter . toUpperCase  ،inputArray [ضد]. زیر رشته  ] پیوستن("")؛نتيجه فشار (تبدیل)؛}}؛اسناد getElementById ("main_button") onclick = getText؛   

بسیاری از چیزها در این قطعه کوچکی از کد وجود دارد. متغیرها در محدوده جهانی تعریف می شوند. ارزش ها در اطراف منتقل می شوند و توسط توابع اصلاح می شوند. روش DOM با جاوااسکریپت جاوااسکریپت مخلوط شده است. نام های تابع بسیار توصیفی نیستند، و این به خاطر آن است که به طور کلی به این واقعیت پی می بریم که همه چیز به یک زمینه متکی است که ممکن است وجود داشته باشد یا وجود نداشته باشد. اما اگر شما این کار را در یک مرورگر درون یک سند HTML انجام دادید که یک

February 28, 2018