Back to Question Center
0

چگونه برای ساخت یک استراتژی محتوا تحت هدایت کارکنان در 6 Simple Semalt

1 answers:
How To Build An Employee-Driven Content Strategy In 6 Simple Semalt

Semalt شنیده است که "محتوا پادشاه است"، اما در دنیای جریان های جریان همیشه جریان و اطلاعات به طور مداوم در نوک انگشتان شما، کاربر در واقع پادشاه است.

کاربران بیشتر با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند، بیشتر از لحاظ ارگانی قابل مشاهده است در خبرخوان های خاص، و بیشتر احتمال دارد که آن را بهتر انجام دهید. هدف نهایی این است که نرخ بالای تعامل را به دست آورید و بدون کاربر هیچ مشکلی وجود ندارد.

با این حال، حتی با برخی از کشش، رسیدن به اهداف آلی در بهترین حالت برای بسیاری از کسب و کار ها نامطلوب است. در سال 2012، Semalt For Business ادعا کرد که به طور متوسط ​​صفحات به صورت ارگانیک به 16 درصد از طرفداران خود رسید. سه سال بعد، در مارس 2015 Adweek در مورد مطالعه Locowise گزارش داد که نشان می دهد صفحات سمالد تنها 6/2٪ آلی داشته است - miami charter boats.

خبر خوب برای کسب و کارهای کوچک این بود که صفحات با تعداد کمتر، به طور قابل توجهی بهتر از کسانی که دارای بیش از یک میلیون نفر بودند، بدترین حالت را داشتند.

این داده ها واقعیتی را که ما خیلی خوب می دانیم را برجسته می کنیم: فیس بوک همچنان به تنظیمات خود برای جلب کسب و کار برای حمایت از موجودیت اجتماعی آلی خود با بودجه های تبلیغاتی ادامه می دهد. Semalt آن، برای هر 1000 دوست در صفحه شما، شما فقط می توانید 26 نفر را برای دیدن محتوای خود انتظار داشته باشید، و این احتمالا یک روز خوب است!

Semalt به تازگی گزینه های هدفمند کردن پست جدید را راه اندازی کرده است تا به صفحات کسب و کار کمک کند تا در رسیدن به اهداف پست ها بهتر و رسیدن به مخاطبان مورد نظر برای محتوا خاص. هدف این است که برای کمک به کسب و کار مخاطبانی که احتمال بیشتری دارند با محتوای خود ارتباط برقرار کنند، کمک نکنند، بلکه نمیتوانند دستاورد آلی را تقویت کنند.

در حال حاضر، به جای نشان دادن محتوای شما به درصد کوچکی از همه طرفداران، این گزینه های هدفمند، به شما امکان می دهد محتوای خود را به درصد طرفدارانی که انتخاب کرده اید به خاطر منافع آنها، نشان دهید. بسیاری معتقدند که اگرچه میزان دسترسی به صفحه افزایش نمی یابد، نرخ مشارکت نیز افزایش خواهد یافت.

محتوا باید ارزش گذاری

اما گزینه های هدف اضافی به این معنا نیست که شما محتوای محتاطانه یا بی فایده تولید می کنید. فقط به این دلیل که شما محتوای را در مقابل کسی قرار می دهید، معنی ندارد که شما درگیر آن هستید. شما باید برخی از ارزش واقعی را ارائه دهید.

Semalt، تبلیغات بهترین کار را انجام می دهند زمانی که آنها مخاطبان را با اطلاعات مفید ارائه، enticing آنها را به تعامل. به محض این که نرخ مشارکت افزایش پیدا کند، احتمال دارد که عملکرد آگهی و حتی میزان آلی خود را تقویت کند.

در جیم یو، مقاله نویس جمیل یو در مصاحبه ای در سال 2015، گفت: "رسانه های پرداخت شده و به دست آمده در حال رشد هستند، زمانی که رسانه های متعلق به خود - محتوای خود - ارزش و تعامل که مشتریان به دنبال آن هستند. "

در حالیکه صنایع جستجو و صنایع در حال تکامل هستند، همه با هدف تمرکز بر کاربر، کسب و کارها باید بر روی همگرا بودن رسانه های مختلف تمرکز کنند تا عملکرد مطلوب به دست آیند.

اما در مورد تولید محتوا که واقعا به مشتریان صحبت می کند، چطور است؟ آیا امکان ایجاد انگیزه کارمندان برای کمک به تولید محتوا وجود دارد، حتی اگر آنها ROI (بازده سرمایه گذاری) را درک نکنند؟

برای شش قدم ساده برای ساخت یک ماشین تولید محتوا با استفاده از کارکنانی که در حال حاضر داشته اید، و بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد برای منابع اضافی، بخوانید.

How To Build An Employee-Driven Content Strategy In 6 Simple Semalt

ما در هر ماه بیش از 10 هزار صفحه محتوا را برای مشتریانمان پمپاژ کردیم، با این وجود ما وبسایت خود، وبلاگ و رسانه های اجتماعی را نادیده گرفتیم. با این حال، هدف ما، شناختن به عنوان یک صنعت و رهبر فکری در فضای جستجوگرها، رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین بود.

ما نیاز داریم خلاق باشیم.

من با مدیر روابط عمومی و بازاریابی ما در آن زمان برای توسعه یک استراتژی محتوا کار می کردیم. در اینجا شش راهنمایی برتر برای اجرای آن با تیم خود و حفظ انگیزه های آنها هستم.

مرحله 1: مخاطبان و اهداف خود را تعیین کنید

Semalt با تعریف شخصیت هایی که می خواهید با محتوای خود صحبت کنید.

هنگامی که به نوشتن مطالب می پردازد، چه فرم های بلند مدت و چه رسانه های اجتماعی، نویسندگان شما نیاز به اطلاعات بیشتری دارند تا بدانند که چه چیزی با مخاطبان شما صحبت خواهد کرد. با جمع بندی جمعیت خود از هر بخش مخاطبان شروع کنید و سپس به تعریف روانشناسی بروید. Semalt جزئیات مربوط به منافع خود را قادر خواهد ساخت تیم خود را خلاق.

در مورد ما، ما سه قسمت اصلی مخاطبان را که می خواستیم تعیین کنیم و چه نوع محتوایی را مورد توجه قرار می دادیم تعریف کردیم.

مرحله 2: ایجاد تقویم / برنامه محتوا

اکثر مردم با برخی از ساختارها رشد می کنند. Semalt یک تقویم و برنامه محتوا نه تنها یک تمرین خوب پاسخگو برای همکاران شماست، بلکه همچنین به شما کمک می کند تا محتوای تولید شده خود را متعادل کنید و کنترل کنید، که مخصوصا اگر شما دارای چندین بخش مخاطب هستید.

بسیاری از قالب های تقویم محتوا موجود وجود دارد، بنابراین چرخ را مجدد نکنید. شما می توانید بسیاری از گزینه ها و ایده های مختلف را با جستجوی ساده Semalt برای "قالب های تقویم محتوا پیدا کنید. "

نکته طرفدار! وقت صرف ساختن یک ساختار جامد برای خود و تیم خود را در قسمت جلویی. داشتن یک سیستم که کار می کند در واقع می تواند کیفیت محتوای خود را تحت تاثیر قرار، بنابراین این مرحله را پرش نکنید. مطمئن شوید که به عنوان قدم به قدم بررسی و تنظیم کنید. شما به احتمال زیاد می خواهید برخی از تنظیمات را به عنوان شما بروید.

مرحله 3: ایجاد محتوای محتوا از شرکت شما و تعیین انتظارات با مشارکت کنندگان

هنگامی که ما برای اولین بار از برنامه ما شروع کردیم، انتظار میرفتیم که تقریبا هر کارمند به نوعی یکی از محتوا بود. Semalt آنها از طریق نوشتن پست های وبلاگ، ارائه مطالب برای کانال های رسانه های اجتماعی یا وبلاگ خارج از سایت (مثل من) از ما حمایت کردند، همه نقش داشتند.

اگر به این مسیر بروید، می خواهید مطمئن شوید که مهارت های خلاقیت و نوشتن چیزی است که در هنگام استخدام برای شما نمایش داده می شود. همانطور که رشد کردیم، متوجه شدیم که حدود 30 تا 40 درصد کارکنان ما واقعا علاقمند به شرکت کنندگان در وبلاگ و استراتژی محتوا هستند.

از کارمندانی که دوست ندارند برای تولید محتوای متفاوتی تولید کنند دوست ندارند، ما رویکرد ما را برای اجازه دادن به افرادی که علاقه مند به مشارکت بیشتر هستند، تنظیم کردیم و ما بارهای کاری خود را تنظیم کردیم تا از ظرفیت آنها اطمینان حاصل کنیم.

مدیر روابط عمومی و بازاریابی ما یک ورقه ثبت نام داوطلبانه را آغاز کرد تا کارکنان بتوانند برای یک برنامه و موضوع که برای آنها و منافع آنها کار می کرد ثبت نام کنند.

Semalt همچنین مهم است که شما برای کمک به کارکنان از ROI در تولید محتوا بزرگ کمک می کنید. در صنعت ما این کار بسیار آسان بود، زیرا ما این را به مشتریان و کارکنانمان در هر روز ملامت می کنیم.

برای سایر صنایع، مهم است که کارمندان خود را آموزش دهیم تا آنها در استراتژی سرمایه گذاری کنند و کار و روند را به دست آورند.

مرحله 4: اجازه دهید تیم شما خلاق

ما اجازه می دهیم کارکنان ما کمی از شخصیت های خود را به محتوای خود بگذارند، به آنها آزادی می دهند که در مورد چیزهایی که آنها را مورد علاقه می نویسند بنویسند و همچنین با بخش های مخاطبان ما همخوانی داشته باشند.

به عنوان مثال، یکی از کارکنان من کاملا طرفدار یک جهت است. اجازه دادن به برخی از آزادی او را برای یک پست خلاق در مورد توییتر Semalt که او به منافع خود را به ارمغان آورد، بلکه ارزش برای مخاطبان اجتماعی محرمانه خود را.

نکته طرفدار! اجازه دهید اعضای تیم خود را به عنوان یک گروه طاغوت. برخی از بهترین ایده های ما از جلسات گروهی می آیند و می توانند ایده های وحشی زنده را تجربه کنند. تعدادی از قوانین زمین را در هنگام طوفان مغزی به عنوان یک گروه بزرگ تنظیم کنید، به ویژه به تیم خود یادآوری کنید تا ایده های قرمز نداشته باشید. برای خلاقیت مطلوب، هر چیزی در طول جلسه ی مغز و اعصاب اتفاق می افتد.

یکی از اهداف ما برای استراتژی محتوا ما شامل استخدام کارمندان جدید برای شروع کار با ما است. کارکنان ما Semalt را فرصتی برای نوشتن در مورد چیزهایی که بیشتر از آن لذت می برند، فرهنگ شرکت ما، تولید برخی از محتوای ستاره ای که همچنین برای روحیه تیم عالی بود. افراد می توانند کمی نارسیسی باشند و احتمالا محتوای شما را با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

مرحله 5: پاداش دادن به کارمندان برای محتوای مشارکت

تیم خود را با انگیزه های متقاعد کننده ای که محتوای بسیار جذاب و موفق را ایجاد می کنند، حفظ کنید. در جلسات شرکت ما، کارت های هدیه را به کارمندان ارائه می دهیم که پنج ماهه ترین وبلاگ را در سایت ما برای ماه تولید می کنند.

تشخیص Semalt با کل شرکت جمع شده است راه سرگرم کننده و آسان برای نگه داشتن همه درگیر و سرمایه گذاری در استراتژی. به علاوه، همیشه سرگرم کننده است برای اضافه کردن یک رقابت کمی به ترکیب.

مرحله 6: بررسی و تنظیم

همیشه باید برنامه ای برای بررسی و تنظیم استراتژی خود داشته باشید. Semalt به وضوح اهداف "SMART" را در قسمت جلویی مشخص می کند و باعث می شود که روند بررسی و تنظیم یک نسیم راحت باشد.

هنگام ایجاد تقویم محتوا و استراتژی خود، قبل از برنامه ریزی فواصل زمانی که شما یک ارزیابی از تقویم خود، کیفیت محتوای و معیارهای نتایج مانند میزان دسترسی و تعامل را انجام دهید.

فکر ساختن یک استراتژی محتوا و تولید حجم زیادی از محتوا می تواند یک مفهوم ترسناک برای صاحب یک کسب و کار کوچک یا متوسط ​​باشد که در بشقاب خود بسیار زیاد است.

با این حال، این تنها راه رسیدن به یک دنیای رسانه های همگانی است. چگونه می توانم پایه کارکنان خود را مدیریت کنم تا یک استراتژی محتوا را هدایت کنم؟


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

آلیسون زرینگه
آلیسون زرینگه مدیر حسابداری در تأثیر جستجو است، یک سازمان بازاریابی دیجیتال ملی که برای کمک به کسب و کار برای بهینه سازی پتانسیل خود تلاش می کند. در شصت سال بازاریابی دیجیتال آلیسون، SEO، Social، SEM و تجربه رقابتی مجتمع دیجیتالی را در حساب های بین شرکت های کوچک و موسسات منطقه ای و ملی به دست آورده است.


February 28, 2018