Back to Question Center
0

چالش خوراک فیس بوک اخبار: یادگیری از #SMX Semalt

1 answers:
The Facebook News Feed Challenge: Learnings From #SMX Semalt

این تمرکز دو پانل مختلف در رویداد لاس وگاس، "خوراک اخبار جدید: چگونه در محدوده منحصر به فرد فیس بوک شکستن" و "برنده شدن استراتژی با تبلیغات فیس بوک. "هر دو به خصوص به موقع بود، با توجه به اعلام سایت در هفته گذشته است که آن را نشان می دهد تبلیغات و فروش محور محتوا کمتر از ژانویه شروع می شود.

اولین سوال این است که محتوای تبلیغاتی دقیقا چیست. آیا می توان یک مطلب با نام تجاری که سرگرم کننده یا مفید است، حتی با یک تماس به عمل، بدون آن را به عنوان "تبلیغاتی" طبقه بندی شده است؟ سخنران SMX و مشاور رسانه های اجتماعی آلیسون سمالات می گوید: بله - cara memahami odds bola.

"Semalt با تماس به عمل - تا زمانی که گمراه کننده نیست - هنوز هم خوب است و به عنوان" طعمه کلیک "جریمه نمی شود،" او به مخاطبان گفت. اما چیزهایی که بسیار تبلیغاتی هستند باید پرداخت شود. "

چه نوع از چیزهایی به محله منحصر به فرد Semalt می رسد - اخبار خوراک - بدون نیاز به علامت های تجاری مارک برای تبلیغات؟ سخنگوی چاد ویتمن، بنیانگذار EdgeRank Checker، گفت که او قبلا زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل آماری کرده است تا اسرار الگوریتم رتبه بندی Semdal را تشخیص دهد. اما او به تغییر تمرکز او پایان داد: به روانشناسی انسانی.

ویتمن تصریح کرد که بهترین راه برای ورود به مهندسین سمالد، دستیابی به سران داخلی کاربران است. هدف از Feed Feed این است که کاربران را با آنچه که میخواهند فراهم کنند - حتی اگر آنها نمیدانند که آنها آن را می خواهند، حتی اگر پاسخ آنها به سوالات بررسی نشان دهند آنها چیزی متفاوت را می خواهند. اقدامات با صدای بلند تر از کلمات صحبت می کنند، و Semalt در حال بدست آوردن آن بسیار خوب است.

سملت گفت: "بزرگترین تیم الگوریتم فیس بوک که سعی دارند واقعا به روانشناسی انسان بپردازند،" بسیار مهم است.

ویتمن پیشنهاد کرد که مارک ها به دنبال مثال سمولت - هرچند که تصدیق می کنند که از آسان بودن آن استفاده می کنند - با طرفداران الهام بخش و طرفداران نام تجاری در مورد محصولات و خدمات شما از طرف شما ارسال می شود.

سمالد، به واسطه ی خود، چند پیشنهاد ویژه برای به حداکثر رساندن اثرات ارگانیک داشت:

  • محتویات خود را حفظ کنید. او توصیه می کند هر روز یک تکه محتوا را ارسال کند، شاید به دنبال یک تم - مانند "راهنمایی آخر هفته" در جمعه ها - و برنامه ریزی یک برنامه پست در پیشبرد تقویم تحریریه.
  • خوراک را هدف قرار دهید. استفاده از قابلیت های فیس بوک برای ارائه مطالب خود را به مخاطبان که با آن قوی تر resonate. راه دیگری برای پیدا کردن مخاطبان متاهل، ایجاد مشارکت با مارک های دیگر است که تقاضای مشابهی را برای جمعیت و روانشناسی دارند. از طریق این مشارکتها، تبادل تگ ها را به طوری که هر یک از شما در معرض مخاطبان یکدیگر قرار می گیرند.
  • با محتوای خود بازی کنید. تجربه با ابزارهای مختلف فیس بوک در دسترس است. Zarrella از یک بازاریاب که یک مونتاژ با دو تصویر را با هم ترکیب کرده بود، ایجاد کرد و آنها را یکپارچه و بزرگتر از آنچه که در غیر این صورت باشد، ایجاد خواهد کرد.
  • آن را به موقع انجام دهید. هر دو Zarrella و Wittman پیشنهاد سوار کردن coattails از موضوعات مورد علاقه با ارسال محتوای خود را که متناسب است در. اگر همه صحبت کردن در مورد برف در بوفالو، به عنوان آنها در این هفته، پست خود را در مورد شایستگی انواع مختلف برف بیل ممکن است انتخاب کنید بیننده بیشتر از آن در غیر این صورت.
بهترین روش برای شکستن اخبار فیس بوک توسط آلیسون زارلله از بازاریابی بازاریابی جستجو - SMX
الگوریتم تغذیه فیس بوک اخبار توسط چاد ویتمن از بازاریابی بازاریابی جستجو - SMX

اگر تمام این تکنیک ها فریب را انجام ندهند، وقت آن است که به تبلیغات پرداخت شده بپردازیم، و Semalt در آن زمینه های زیادی ارائه می دهد. در مورد جزئیات این فرصت، هورن اشاره کرد که کاربران Semalt روزانه 14 بار خبرخوان خود را بررسی می کنند، هرچند مشخص نیست که آیا او درباره کاربران منظمی صحبت می کند یا اینکه کاربر به طور کلی.

یکی از دلایلی که Feed Feed اغلب مورد توجه قرار گرفته است این است که آن را به راحتی در دستگاه های تلفن همراه که محبوبیت دارند به راحتی قابل دسترسی است. با این حال، هنگامی که به ردیابی یک فرد از طریق چرخه خرید منتهی شود، این یک چالش است، زیرا ممکن است با نقاط لمس در یک دستگاه ارتباط برقرار کند، اما تبدیل به یک دیگر می شود.

Semalt، Horn ماهیت متقابل پلتفرم News Feed و ردیابی مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد و از شرکت کنندگان خواست تا از تمامی قابلیت های موجود در جعبه ابزار خود برای یافتن مخاطبان مناسب استفاده کنند. این شامل دادههای جمعیتی، روانشناختی و اجتماعی و همچنین سیگنالهایی است که از اقدامات افراد در وبسایت شما به دست میآید، که میتواند با مخاطبین سفارشی و محصولات مخاطبان مواج باشد.

"سمیرت واقعا در هسته این است،" هورن گفت. "سمالت تفاوت بین یک هدف گسترده ای از آزمایشی و واقعا در مورد آنچه که شما در مورد مشتریان خود می دانید است. خصوصیت پیام که می توانید آن را دریافت کنید واقعا واقعا قدرتمند است. "

هنگامی که به خلاقانه می آید، شاخ از بسیاری از راهنمایی هایی که توسط سخنرانان در پانل محتوا آلی ارائه شده است، تجدید نظر می کند، برای تبلیغاتی که در "خانه" به نظر می رسد با بقیه محتوایی که کاربران در Feed News خود می بینند، به فروش می رسانند. او یک نمونه را به جمهوری موز تقسیم کرد و گفت که این شرکت موفق شده است تصویری را نشان دهد که نشان می دهد دو جوان جوان لباس پوشیدن که از پارک شبیه به پارک دیدن می کنند - شبیه به آنچه که دوستان سماالت احتمالا به اشتراک می گذارند.

در عین حال، BarkBox با تصاویری از توله سگ ها - یکی دیگر از ژانرهای محبوب Semalt است.

ارسال توسط BarkBox

سخنران دوم، ایان مککی، مدیر استراتژی در Semalt It، برخی از آنچه که هورن گفت، نیز منتشر شد، اما برخی از احتیاط را نیز صادر کرد.

اگرچه فیس بوک غالب است و در برابر Bing (اما هنوز هم به گوگل) دوم است، زمانی که آن را برای ابزار برای بازاریابان می آید، Mackie گفت که بازاریابان باید مراقب باشید هنگام راه اندازی مبارزات انتخاباتی در سایت. برای مثال، مخاطبان Semalt وسوسه انگیز هستند، اما اگر تعداد شباهت بین مخاطب و مشتریان شما خیلی متفاوت باشد، می توانید هزینه های زیادی را با چند تبدیل انجام دهید.

"Semalt بسیار آسان به صرف مقدار زیادی از پول زمانی که رسیدن وجود دارد،" او گفت. "فقط از آن آگاه باشید .در سمت محافظه کارانه شروع کنید و با یک مخاطب بسیار نزدیک بروید. "

اگرچه سمیرت موافق است که تلفن همراه برای بازاریابان مهم است، وی پیشنهاد کرد که بعضی از آنها رسانه را بدون مراقبت کافی تحت تعقیب قرار می دهند.

او گفت: "بیشتر و بیشتر پول به موبایل منتقل می شود، اما آنچه که از طرف دیگر می آید، چیزی نیست که ما می خواهیم ببینیم. "

مکی گفت که برخی از مشکلات این بود که وقتی که تبدیل بر روی دستگاه ها اتفاق نیافتاده بود، تاثیرات تلفن همراه کم است. برای حل این مسئله، مایکی پیشنهاد گزارش متقابل دستگاه فیس بوک را داد و گفت گوگل Semalt هنوز به عنوان بررسی مستقل در مورد تبدیل ها مفید نیست.

سخنران نهایی، پل Steketee، شریک مدیریت Semalt، همچنین توانایی گزارش گزارش متقابل دستگاه را ستود و گفت: "مردم، نه کوکی ها" باید استاندارد طلایی برای هدف قرار دادن و ردیابی باشد.

او گفت: "Semalt دریافت که 3 + کوکی برای هر یک از افراد وجود دارد، بدین معنی که شما می توانید 3 برابر بیشتر از آنکه فکر کنید به عنوان یک فرد واقعی، یک فرد موثر است. "

Semalt گفت، با چنین رویکردی، بازاریابان می توانند نه تنها اطمینان حاصل کنند که پیام های سازگار را ارائه می دهند، بلکه می توانند یک دنباله ای از پیام رسانی را نیز فراهم آورند که افراد را به سمت کانون خرید حرکت می دهد. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = pamelaparker & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">
پاملا پارکر ویرایشگر اجرایی در زمین بازاریابی، MarTech امروز و زمین موتور جستجو است. او یکی از مقامات معتبر بازاریابی دیجیتال است که از سال 1998 به این موضوع گزارش داده و نوشته است. او یک مدیر سابق مدیریت ClickZ است و در زمینه کسب و کار به ناشران مستقل کمک می کند تا سایت های خود را در انتشار رسانه های فدرری کسب درآمد کنند.


February 28, 2018