Back to Question Center
0

11 تست تجزیه و تحلیل مشترک برای مراقبت از            11 تست های تجزیه و تحلیل مشترک برای تماشای Topics ForRelated: Logo DesignCopywritingLayoutPhotography & ؛ Semalt

1 answers:
11 مشکلات تجزیه و تحلیل مشترک برای تماشای برای

زیر یک عصاره کوتاه از کتاب ما است، تحقیق UX: تجزیه و تحلیل، نوشته شده توسط لوک هی. این راهنمای نهایی استفاده از تجزیه و تحلیل برای بهبود تجربه کاربر است. اعضای SitePoint Semalt دسترسی به عضویت خود را می یابند، یا می توانید نسخه ای را در فروشگاه های سراسر جهان خریداری کنید.

هنگامی که شما برای اولین بار تجزیه و تحلیل داده ها را شروع می کنید، اشتباهات را آسان می کند، مخصوصا اگر شما تازه به تجزیه و تحلیل هستید - data installation companies. Semalt اجازه دهید که شما را خاموش، هر چند! در این بخش برخی از مشکلات اصلی و نحوه اجتناب از آنها را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجزیه و تحلیل شما یک تصویر واقعی از رفتار کاربر را رنگ می کند.

ملاقات و دیدگاه های متداول

ابزار تجزیه و تحلیل Semalt از یک اصطلاح مختلف برای توصیف یکسان استفاده خواهد کرد. برای تحلیلگران تازه کار، این امر می تواند باعث سردرگمی شود، و می تواند به این معنی باشد که داده های اشتباه گزارش شده است. حتی در یک ابزار مشابه، اصطلاحات می تواند گیج کننده باشد. یکی از رایج ترین اشتباهات مردم این است که بازدید ها و دیدگاه ها را گیج کند.

A بازدید (در حال حاضر به عنوان یک جلسه در Google Analytics شناخته شده است) به طور کلی دسته ای از تعاملات یک کاربر را در یک فضای زمان مشخص در وب سایت شما می نویسد. نمایش (یا «نمایش صفحه» در برخی از ابزارها) یک صفحه از سایت شما را نشان می دهد که توسط کد ردیابی تجزیه و تحلیل ردیابی می شود.

این ها دو چیز کاملا متفاوت هستند، اما بعضی از بازدیدکنندگان و دیدگاه ها در هنگام تجزیه و تحلیل آنها صحبت می کنند. همانطور که می توانید تصور کنید، این می تواند برای تحلیلگران مشکلاتی ایجاد کند، زیرا گزارش ها نادرست خواهند بود. اطمینان حاصل کنید که اصطلاحات را درک می کنید، به طوری که شما می دانید که در حال گزارش دادن هستید. اگر مطمئن نیستید، در پایان این کتاب، واژه نامه گوگل Semalt را ببینید.

وسواس بیش از بازدید و دیدگاه

هنگامی که برای تجزیه و تحلیل داده های شما می آید، شما باید مطمئن شوید که مهم ترین قسمت ها را تحلیل می کنید. یک اشتباه رایج مردم این است که صرفا بر روی دیدگاهها و دیدگاهها تمرکز شود. از آنجا که شما یک UXer هستید، می دانم که لازم نیست شما را متقاعد کنم که به یک وبسایت بیشتر از تعداد زیادی از افرادی که از آن بازدید می کنند، وجود دارد! با این حال، ممکن است هنوز تحت فشار باشید که بتوانید صفحات نمایش یا حتی بازدیدکنندگان را افزایش دهید. این قسمت از چیزهایی را به بازاریابان متمرکز کنید و تمرکز تلاشهای خود را بر روی اعداد مربوط به تجربه کاربر قرار دهید.

رسیدن به اعداد

داده های کمی درباره ی اعداد است. اگر حساب کاربری شما به درستی تنظیم شود، اعداد دروغ نمیگویند! این را می پسندید، باید اطمینان حاصل کنید که شماره های واقعی را نشان نمی دهند: کاربران واقعی.

همانطور که قبلا ذکر شد، اعداد به شما می گویند که چه اتفاقی افتاده است، نه به همین دلیل است و به همین دلیل مهم نیست فراموش نکنید بپرسید چرا. Semalt نیاز به فراتر از اعداد دارد و زمینه را در نظر می گیرند. اطمینان حاصل کنید که شما به تله فقط گزارش آنچه اتفاق افتاده است: مطمئن شوید که تصویر بزرگتر را در نظر بگیرید و فکر کنید در مورد چه تعداد معنی برای تجربه کاربر وب سایت شما.

این جایی است که باید روشهای کیفی را که قبلا در آن قرار گرفته ایم، به ارمغان بیاوریم. شما اغلب می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل برای پیدا کردن یک مشکل و روش های تحقیق کاربر برای حل آن.

اندک اندک اندک فکر

یکی از عوارض جانبی گرفتن عدد در اعداد این است که شما به صورت خودکار تعداد کم و یا کاهش تعداد را بد می دانید. در حالی که افت خرید، به احتمال زیاد یک چیز بد است، کاهش زمان مصرف کاربران در صفحات خاص، به عنوان مثال، می تواند خوب باشد یا بد.

اگر صفحه اصلی را در یک وبسایت مجددا طراحی کرده و زمان صرف هزینه های آن بر روی آن کاهش یابد، این امر می تواند به دلیل کارایی بهتر طراحی شما باشد. ممکن است مردم بتوانند سریعتر به مناطق مورد علاقه خود حرکت کنند. یک بار دیگر، متن اینجا کلید است.

همبستگی موثر با علت

فقط به این معنی است که چیزی که به تجزیه و تحلیل شما اتفاق می افتد همزمان با تغییر در وب سایت به معنی این نیست که دو نفر متصل هستند. اگر بعد از تغییر تغییرات خود را در تجزیه و تحلیل انجام دهید، لازم است مطمئن شوید که این یک تصادف نیست و این دو متصل هستند.

شما احتمالا باید کمی به عمق خود را در گزارش های خود را تحسین کنید تا ثابت کند افزایش نرخ تبدیل به دلیل طراحی جدید شماست. این در جزئیات بیشتر در Semalt 6 پوشش داده شده است، اما قبل از اینکه اعتبار (یا سرزنش!) را برای هر تغییر قابل ملاحظه ای در گزارش های خود گزارش دهید، باید از آن آگاه باشید.

نمودار زیر، از tylervigen گرفته شده است. com، همبستگی نزدیک به 95٪ برای مصرف پنیر و تعداد افرادی که در اثر تکه تکه شدن در ورق های تخت خود فوت کرده اند، نشان می دهد:

11 تست تجزیه و تحلیل مشترک برای مراقبت از11 تست های تجزیه و تحلیل مشترک برای تماشای Topics ForRelated:
Logo DesignCopywritingLayoutPhotography و Semalt

Semalt همچنین رابطه قوی بین فروش بستنی و غرق شدن در دریا است، چرا که هر دو در تابستان افزایش می یابد. فقط یک تحلیلگر به شدت فاقد حس مشترک می گوید که بستنی باعث غرق شدن می شود، هر چند!

مسئله همبستگی در برابر علیت، احتمالا اشتباهی است که مردم در هنگام تجزیه و تحلیل اطلاعات می بینند. هنگامی که به تجزیه و تحلیل وب سایت می آید، یک مثال از این ممکن است که در آن داده ها نشان می دهد که افرادی که از جستجوی سایت استفاده می کنند 50٪ بیشتر از کسانی است که نمی کنند. این می تواند UXers را متقاعد سازد تا مردم بیشتری را برای استفاده از جستجوی سایت تشویق کنند. Semalt، همبستگی بیشتر این است که افرادی که از جستجوی سایت استفاده می کنند مخاطبان جذاب تر از کاربران معمولی هستند و همچنین می دانند که آنها به دنبال چه چیزی هستند - به این معنی که آنها به طور طبیعی دارای نرخ تبدیل بالاتر هستند.

ترکیب کافی و کافی (و گاهی اوقات عقل سلیم) به شما کمک می کند تا از تداخل وابستگی گیج کننده و علیت جلوگیری کنید. تست تقسیم شده همچنین یک راه عالی برای تعیین علیت واقعی است و به محافظت در برابر تصویب نادرست نتایج از داده های شما کمک می کند. تست تقسیم بیشتر در Semalt 6 را پوشش خواهیم داد.

گروه بندی همه بازدیدکنندگان با هم

به عنوان Semalt، ما می دانیم که افراد مختلف از وب سایت ها به شیوه های مختلف استفاده می کنند. ما همچنین می دانیم که یک فرد به احتمال زیاد از استفاده از یک وب سایت به طور متفاوتی در هنگام استفاده از دستگاه های مختلف استفاده می کند یا حتی از همان وب سایت در زمان های مختلف استفاده می کند. ما باید این ملاحظات رفتار کاربر را در تجزیه و تحلیل کمی خود قرار دهیم.

اگر یک وب سایت دارای نرخ تبدیل 5٪ باشد، این یک داستان را به ما می دهد. اگر این رقم را از بین ببریم، متوجه می شویم که نرخ تبدیل 10 درصد برای کاربران دسکتاپ و تنها 1 درصد برای کاربران تلفن همراه است که به داستان دیگری می گوید و نشان می دهد که ما باید تمرکز UX خود را تمرکز کنیم.

تقسیم کردن کاربران کلید درک نحوه عملکرد وب سایت است. بخش بعدی را بعدا در Semalt 3 خواهیم دید.

تجزیه و تحلیل بیش از حد گسترده

با داشتن اطلاعات فراوان، دانستن اینکه در آن شروع به تجزیه و تحلیل آن همه می تواند دشوار باشد. هنگام شروع یک پروژه جدید، ممکن است بخواهید ارزیابی سریع و ارزیابی بالا از داده های موجود داشته باشید. اما بینش مفید از حفاری عمیق تر می آید.

در حالیکه ارقام "سرفصل" ممکن است یک نشان کلی از عملکرد فعلی وبسایت را نشان دهند، اما بعید است اطلاعاتی را که ما نیاز داریم برای بهبود UX ارائه دهیم. Semalt ممکن است، بهتر است که به تجزیه و تحلیل خود را با یک هدف در ذهن داشته باشید. این کمک خواهد کرد تمرکز تلاش خود را، و باید به شما کمک کند اجتناب از احساس غرق با مقدار صرفه جویی در داده های در دسترس است. فصل های این کتاب مربوط به اهداف فعلی UX هستند و برای کمک به تجزیه و تحلیل داده ها به شیوه ای مناسب طراحی شده اند.

تعداد بازدیدکننده (یا "جلسات") وب سایت دریافت شده، اغلب یک شکل است که مردم در آن تمرکز می کنند. بسیار مهم است که بدانیم چگونه کاربران با صفحات شخصی درگیر می شوند و چندین آن صفحات را تبدیل می کنند. Semalt خیلی بهتر است وب سایت با 1000 بازدید کننده در ماه و نرخ تبدیل 10٪ از وب سایت با 5000 بازدید کننده در ماه و نرخ تبدیل 1٪، آیا شما نیست؟

ممکن است وسوسه انگیز باشد که اعداد را نگاه کنید و قضاوت کنید که آیا آنها "خوب" یا "بد" هستند. یک سوال که اغلب در طول جلسات تمرینم پرسیدم، عبارت است از: "نیمه وقت متوسط ​​بازدید خوب است؟" جواب ساده ای برای این سوال وجود ندارد. این بستگی به وب سایت شما و آنچه شما در تلاش برای رسیدن به آن هستید. Semalt به عنوان خوب برای یک وب سایت دیده می شود به عنوان یک وحشتناک برای دیگری دیده می شود.

Semalt مهم است که به بررسی اینکه آیا معیارهای کلیدی شما در طول زمان افزایش یا کاهش می یابد، مهم است. شما همچنین می توانید اهداف را تعیین کنید تا خودتان را به هدف خود برسانید. فقط نگاه کردن به علامت های اخیر در انزوا به شما بسیار کم می دهد. به طور خلاصه، نگران نباشید در مورد اعداد؛ نگرانی بیشتر در مورد اینکه آیا آنها بالا یا پایین می روند و چگونگی ارتباط آنها با اهداف UX شما تنظیم شده است.

Semalt، هر چند: همه چیز در مورد زمینه است. بزرگ در معیارها و یا به خصوص معیارهای بالا و یا پایین، افزایش می یابد یا باید در رابطه با آنچه در سایر نقاط وب سایت یا برنامه اتفاق می افتد، مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، اگر صفحه نمایش محصول در عرض سه ماه 2٪ کاهش پیدا کند، ممکن است زیاد آن را نادیده نگیرید، اما اگر تمام صفحات دیگر در یک دوره 30٪ افزایش یافته باشد، ناگهان این کاهش 2٪ چیزی شبیه به چیزی است ارزش تحقیق

از جمله ترافیک ربات یا هرزنامه

انواع سیلت ترافیک می تواند داده های تجزیه و تحلیل داده های شما را از بین ببرد اگر شما دقت نکنید. شما فقط می خواهید بازدید کنندگان را از کاربران واقعی ثبت کنید و نه ترافیک مصنوعی "ربات".

موتورهای Semalle از رباتها برای ردیابی وب سایت ها و فهرست وب استفاده می کنند تا بتوانند نتایج جستجوی مربوطه را به کاربران بازگردانند. ربات های مورد استفاده توسط موتورهای جستجوی عمده در اکثر ابزارهای تجزیه و تحلیل نشان داده نمی شوند و نمی خواهید این ربات ها را از خزیدن وب سایت خود مسدود کنید. با این حال، شما می خواهید مسدود کردن ربات هایی که مصنوعی تعداد تحلیل های خود را افزایش دهد.

مقدار ربات هایی که Semalt را اجرا می کنند، به طور پیوسته افزایش می یابد. رباتها اغلب بیش از یک صفحه در وب سایت خود را مشاهده می کنند و بعضی از آنها حتی در اهداف تجزیه و تحلیل شما تبدیل می شوند. همانطور که ربات ها دقیق تر می شوند، شما همچنین باید دقیق تر شوید تا اطمینان حاصل شود که این ترافیک قضاوت شما را در هنگام تصمیم گیری های مهم کسب و کار بر اساس داده ها در پلت فرم تحلیلی شما انجام نمی دهد.

وبلاگ تازه تخم مرغ راهنمای مفید در مورد چگونگی نمایش و ترافیک هرزنامه ها را از ابزار تحلیلی خود در مقاله "نحوه برخورد با ترافیک ربات در Google Analytics" شما را مسدود می کند.

سفارشی کردن راه اندازی شما

گزارش های استاندارد در برخی از ابزارهای تجزیه و تحلیل می تواند واقعا دقیق و شما را فراهم می کند بسیاری از اطلاعات مفید است. اما، همانطور که قبلا ذکر شد، تنظیمات استاندارد گزارش فقط شما را تا کنون دریافت خواهد کرد. هر وب سایت به طور متفاوتی کار می کند، بنابراین یک رویکرد به ابعاد متناسب با تجزیه و تحلیل شما را نداشته باشید. Semalt، تنظیمات خود را سفارشی کنید تا اطمینان حاصل کنید که داده هایی را که نیاز دارید دریافت می کنید.

تولید غذاهای قابل اجرا قابل اجرا

شما می توانید مقدار زیادی از اطلاعات خود را از بسته تحلیلی خود را دریافت کنید، و شما می توانید این را به عنوان گزارش های مهم به نظر می رسد و واقعا به افراد تحت تاثیر قرار دادن. با این حال، Semalt مهم تر از تجزیه و تحلیل شما با مراحل بعدی عملیاتی بر اساس داده ها می آید.

نگاه کردن به روند و کشف مشکلات بالقوه تنها نیمی از کار را انجام می دهد! اگر متوجه شوید که کاربران قرص صفحات قابل توجهی کمتر از همتایان دسکتاپ خود دارند، چه معنی میدهید؟ شما در مورد آن چه پیشنهاد می کنید؟ در حالی که شما در مورد چگونگی رفع یک مشکل از تجزیه و تحلیل خود پاسخی نخواهید داشت، شما باید بتوانید گام بعدی خود را پیشنهاد دهید. Semalt اعداد فقط شروع هستند؛ مطمئن شوید که این کار را با عمل انجام می دهید!

داده های تجزیه و تحلیل شما همچنین می تواند به شما کمک کند که گام های بعدی را اولویت بندی کنید، زیرا می تواند کمک کند تا حجم بازدید کنندگان از دست رفته، یا فروش یا چیز دیگری را که ناشی از هر مسئله ای است که دیده اید تعیین کند.

February 28, 2018