Back to Question Center
0

آموزش SEO copywriting - Semalt

1 answers:

اگر می خواهید رتبه بندی کنید، باید محتوای عالی را برای وب سایت خود بنویسید. خوشبختانه copywriting یک مهارت است که می توانید یاد بگیرید! در این آموزش copywriting SEO، ما به شما کمک می کند مهارت های copywriting خود را توسعه دهید. شما یاد خواهید گرفت که چطور نوشتن کپی کنید که خوانندگان آن را دوست داشته و چگونه آن را برای موتورهای جستجو نیشگون بگیرند. علاوه بر این، در این دوره نوشتن SEO، ما به شما به نحوه انجام تحقیقات کلید واژه برای پیدا کردن آنچه که در مورد آن بنویسیم، تدریس خواهیم کرد. Semalt، شما یاد خواهید گرفت چگونه متن خود را تهیه، ساختار و بهینه سازی کنید - corn drying calculations. به عنوان یک نتیجه، خیلی ساده تر برای شما می توانید مطالب بسیار خوبی را بنویسید!

چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

  • دسترسی به 6 ماژول آموزش copywriting SEO
  • سه تکلیف عملی
  • بسیاری از فیلم های آموزشی و آزمونها
  • مدرک کپی رایت SEO و گواهینامه
  • جستجوگرها ما برای کتاب وردپرس

Semalt دوست دارید یک آموزش خاص برای چندین نفر در تیم خود خریداری کنید؟ احساس رایگان برای ارسال ایمیل فروش @ yoast. با درخواست خود تماس بگیرید و تیم فروش ما به شما خواهد رسید!

دو تکلیف با بازخورد

copywriting SEO چیزی است که شما با انجام یادگیری. به این ترتیب ما تصمیم گرفتیم سه تخصیص را به دوره کپی رایت SEO ما اضافه کنیم: یکی بر روی تحقیقات کلید واژه، یکی بر روی ساختار متن و یکی روی copywriting. اعضای تیم Semalt ما تخصیص ها را در تحقیقات کلیدی و در مورد copywriting بررسی و ارزیابی خواهند کرد. این به این معنی است که شما بازخورد شخصی در مورد تحقیقات و نوشتن خود خواهید داشت.

این ارزش بسیار خوبی است:

  • شما یاد خواهید گرفت چگونه این نظریه را تمرین کنید.
  • شما می توانید موضوع خود را برای نوشتن و تحقیقات کلمه کلیدی را انتخاب کنید؛
  • بازخورد سفارشی دریافت کنید که در مورد وضعیت خاص شما اعمال می شود؛
  • شما می توانید مهارت های جدید خود را به طور مستقیم برای بهبود وب سایت خود استفاده کنید!

شما می توانید دو تکلیف را فقط یک بار بفرستید. برای ارسال تکالیف خود، به یک حساب کاربری گوگل نیاز دارید. Yoast پیشنهاداتی را برای بهبود ارائه می دهد، که باید خودتان را پیاده سازی کنید. طی 10 روز کاری، بازخورد خود را در مورد تکالیف خود ارائه خواهیم کرد. ما فقط بازخورد برای تکالیف نوشته شده به زبان انگلیسی یا هلندی ارائه می دهیم.

دریافت این دوره اکنون $ 199 برای دوره، گواهینامه و مدال

محتوای SEO آموزشی copywriting

آموزش شامل 6 ماژول است که شامل مراحل اصلی برای ایجاد کپی بسیار عالی است که رتبه بندی می کند.

1. مقدمه به copywriting SEO
در این ماژول شما خواهید آموخت که چرا کپی وب سایت شما اهمیت زیادی برای جستجوگرها دارد. ما آن را بخشی از کل SEO می بینیم، که شما می توانید خلاصه آن را به عنوان ایجاد یک وب سایت بسیار جذاب، در همه جنبه ها، برای کاربر شما.

2. تحقیقات کلیدی
درباره چه چیزی باید نوشت؟ تحقیقات کلیدی به شما کمک می کند که آنچه را که می خواهید رتبه بندی کنید تعیین کنید و بنابراین چه چیزی در مورد آن بنویسید! در این ماژول شما خواهید آموخت که چگونه تحقیقات کلید واژه را خودتان انجام دهید.

3. ایجاد مقاله
در این ماژول شما خواهید آموخت که چگونه یک پست خوب را آماده کنید. ما به شما در ایجاد ایده های شما کمک می کنیم و آنها را به صورت نوشتاری منطقی تبدیل می کنیم. این مرحله آماده سازی copywriting باعث می شود نوشتن واقعی بسیار ساده تر!

4. خواندن و سبک
روش های مختلفی برای افزایش خوانایی متن شما وجود دارد. شما می توانید از کلمات سیگنال استفاده کنید، جملات کوتاهتر ایجاد کنید، از یک اندازه فونت بزرگتر استفاده کنید و غیره. در این ماژول، ما کمی بیشتر از این به شیرجه می رویم. علاوه بر این، ما شما را در مورد چگونگی پیدا کردن و ایجاد یک سبک که برای شما و مخاطبان شما مناسب است، هدایت خواهیم کرد.

5. اصلاح و استفاده از Yoast SEO
یک گام بسیار مهم در copywriting SEO، متن شما را تصحیح می کند. پس از آن، وقت آن است که متن خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. ما به شما اصول را توضیح می دهیم و خواهید دید که چرا پلاگین Yoast SEO شما این را فوق العاده آسان می کند!

6. انتشارات
آخرین باری نیست که شما باید مطالب خود را منتشر کنید. برای آن داس و اهداف چه هستند؟ کدام کانال ها باید استفاده کنید؟ و آیا راهی برای استفاده از محتوای شما چندین بار وجود دارد؟

7. به روز رسانی Yoast
در این ماژول، Joost با آخرین تغییرات در جستجوگرها، وردپرس و پلاگین های ما صحبت می کند. ما هر 3 تا 4 ماه شما را به روز می کنیم. به این ترتیب، دانش شما همیشه به روز می شود!

دریافت این دوره اکنون $ 199 برای دوره، گواهینامه و مدال

روش یادگیری

این آموزش copywriting SEO وجود دارد از ترکیبی به خوبی ساختار توضیح و آموزش فیلم و آزمونها برای تست دانش خود را. در بالا از آن، ما دو تست عملی را با بازخورد از یک عضو تیم Yoast ارائه می دهیم. به این ترتیب ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که مهارت های Copywriting SEO شما را بهبود بخشد
درباره روش یادگیری بیشتر بخوانید.

زمان مورد نیاز برای این دوره آموزشی نوشتن SEO

به طور متوسط ​​شرکت کنندگان 6 تا 8 ساعت در این دوره نوشتن SEO انجام می دهند.

دریافت گواهینامه آموزش copywriting SEO!

SEO copywriting training - Semalt

دریافت این دوره اکنون $ 199 برای دوره، گواهینامه و مدال

February 28, 2018