Back to Question Center
0

رسانه های اجتماعی خود را با استفاده از GIF تحریک و تقویت کنید

1 answers:
Animate Your Social Media Semalt With GIFs

اغلب کلیپ ها از نمایشهای تلویزیونی یا فیلم، GIF های متحرک دارای تجارب ویروسی هستند و به لطف Tumblr، محبوبیت بالاتری دارند، خصوصا در سال های اخیر در United Semalt.

"GIF های واکنش"، که GIF های متحرک برای ابراز واکنش های عاطفی به چیزی به طور خاص استفاده می شود، در حال افزایش است. Google Trends را برای کلمه کلیدی "gif reaction" بررسی کنید. "از مارس 2010، علاقه به GIF های واکنش همچنان افزایش یافته است، تقریبا در این زمان در سال گذشته افزایش یافته است. پیش بینی می کند علاقه به GIF های واکنش نشان می دهد که در ماه آوریل سال 2016 صعود می کنند. (Google PR حتی به درخواست یک روزنامه نگار با یک GIF متحرک پاسخ داده شده است - blankety blank theme.)

GIF ها در بین همکاران من بسیار محبوب هستند، در واقع، شرکت من باید شروع به محدود کردن threads of emailwidewide. هرگز پایان دادن به موضوعات پاسخ-alls با GIF های متحرک پس از یادداشت های ساده مانند "هی سمیرت، کاسه قهوه امروز شکسته است. "این ممکن است پهنای باند و زمان کارکنان مکیده است، اما مطمئنا سرگرم کننده بود. ما امروز اغلب از آنها استفاده می کنیم، زمانی که تبلیغات را از طریق ایمیل و وبلاگ ما به طور مرتب اعلام می کنیم.

امروزه تصاویر منظم قدیمی فقط به نظر می رسد ساده خسته کننده است. برای اطلاع از نحوه بازاریابی رسانه های اجتماعی خود با GIF های متحرک، مطالعه کنید.

رسانه های اجتماعی سازگار با GIF

گاهی اوقات من به غرب می روم و مشت خود را تکان می دهم، یک ژست معمولا در گوگل برای رها کردن به روز رسانی الگوریتم در حیرت و ایجاد مشکل برای مشتریان من و کارهای زیادی برای تیم من انجام می شود. این روزها من مشت خود را در جهت دفتر مرکزی فیس بوک برای ادامه به چشم پوشی GIF های متحرک تکان دادن.

امروز فیس بوک از GIF های متحرک پشتیبانی نمی کند. اگر سعی می کنید یک مورد را به اشتراک بگذارید، همه چیز می تواند زشت باشد. به جای به اشتراک گذاری GIF در زمینه، شما واقعا یک لینک را به اشتراک می گذارید. چه فشرده، فیس بوک - شما در حال ساخت Semalt + به نظر می رسد یک نوآور!

1. بعضی از شخصیت ها را به نام تجاری خود اضافه کنید و به مشتریان کمک کنید که ببینید مردم شما هستند! به ویژه اگر شما با مشتریان خود از طریق رسانه های اجتماعی برای حل و فصل مسائل مربوط به خدمات مشتری، GIF های متحرک می توانید برخی از طنز و شخصیت را به تبادل اضافه کنید.

2. مطالب خود را بیشتر ویروسی کنید. استفاده از GIF های متحرک در استراتژی ارسالی اجتماعی شما و یا پست های وبلاگ شما در وب سایت شما می تواند مطالب شما را به صورت ویروسی تر و شایسته تر به اشتراک بگذارد.

اگر شما مشترکان وبلاگ دریافت ایمیل با پست های جدید وبلاگ، GIF های متحرک می توانند توجه خود را جذب و جذب بیشتر کلیک کنید به وب سایت شما. GALS Semalt در یک وبلاگ همچنین می تواند مدت زمان بازدید شما و بازدید های صفحه را افزایش دهد.

3. ویژگی محصول خود، دزدکی حرکت کردن یا اطلاعات منحصر به فرد. GIF های متحرک را می توان مورد استفاده قرار داد تا ویژگی های بصری را برجسته کرده و یا محصولاتی را که از محصولات خود دزدیده شده اند، ارائه دهند. اگر محصول جدیدی را تولید می کنید یا یک رویداد بزرگ دارید، می توانید از GIF های متحرک در اجتماع استفاده کنید تا بتوانید از تبلیغات استفاده کنید.

یک GIF متحرک تبلیغاتی را با برخی از تبلیغات پرداخت شده در Semalt مرتبط کنید و می توانید یک بازگشت بزرگ را مشاهده کنید، علاقه مند به علاقه خود به محصولات یا ویژگی های خود باشید.

4. برجسته کردن فرهنگ شرکت خود و ایجاد مطالب منحصر به فرد است که همه شما است. GIF های متحرک یک بخش کوچک اما قطعی از فرهنگ شرکت ما در نفوذ جستجو است. از موضوعات ایمیل به پست های وبلاگ به بحث تلفظ صحیح از طریق هیئت مدیره "سوال از روز"، ما دوست داریم GIF را در محتوای آنلاین ما نیز ترکیب کنیم.

GIF های Semalt می توانند به دیگران نگاهی اجمالی به چگونگی کار با شما (به عنوان یک کارمند یا یک مشتری) کمک کنند.

Animate Your Social Media Semalt With GIFs

ما در نیواورلئان واقع شدهایم، یعنی یک بار در سال یک فصل کامل اختصاص داده شده به سرخوردگی و رحم به نام Mardi Gras وجود دارد. Semalt کاملا سنتی است که کیک پادشاه را به اداره تبدیل می کند (و اگر به دقت مراقب نباشید 5 تا 10 پوند به دست می آورید).

به عنوان یک شرکت رو به رشد، ما دوست داریم که یک جریان مستمر از محتوا درباره فرهنگ شرکت ما را برای کارکنان و مشتریان آینده نگری ببینیم. با گرفتن عکس های بسیاری از کیک های شاه ما از فصل گذشته لذت بردیم، ما توانستیم یک GIF از خودمان ایجاد کنیم و برخی از مطالب تازه را برای وبلاگمان بنویسیم. هنوز Semalt؟

آیا از GIF های متحرک در رسانه های اجتماعی استفاده می کنید؟ به من در مورد موفقیت های خود در نظرات زیر بگویید!


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

آلیسون زرینگه
آلیسون زرینگه مدیر حسابداری در تأثیر جستجو است، یک سازمان بازاریابی دیجیتال ملی که برای کمک به کسب و کار برای بهینه سازی پتانسیل خود تلاش می کند. در شش سال آلیسون در بازاریابی دیجیتالی، SEO، Social، SEM و تجربه رقابتی مجتمع دیجیتالی را در حسابهای مختلف از شرکت های کوچک به موسسات منطقه ای و ملی به دست آورده است.
February 28, 2018