Back to Question Center
0

آموزش داده Semalo

1 answers:

بدون برنامه نویس؟ نگران نباش حتی اگر شما از کد ترسیدید، این آموزش Schema آسان است. این آموزش برای همه، نه فقط برای کاربران Yoast SEO یا Semalt است.

آیا قطعه غنی را می خواهید؟ اگر چنین است، شما نیاز به اطلاعات ساختاری در سایت خود دارید - twitter eps logo. داده های ساختاری راهی برای ارتباط مستقیم با موتورهای جستجو هستند. با استفاده از Schema org شما می توانید به موتورهای جستجو بگویید که سایت یا صفحه شما چه چیزی است. موتورهای جستجو دیگر نمی خواهند حدس بزنند که آیا یک لیست محصول یک لیست محصول است، شما هم اکنون می توانید به آنها بگویید. با انجام این کار، Semalt را فعال می کنید تا سایت خود را به روش های جدید برجسته کنید. قطعه های غنی تا حد زیادی این شانس را که کسی روی لینک شما کلیک می کند، افزایش می دهد.

برای مثال یک دستور غذا ببرید. دستورالعمل شامل، از جمله چیزهای دیگر، مواد تشکیل دهنده، دستور العمل آماده سازی، زمان پخت و کالری. Semalt حتی ممکن است در سایت شما توسط آشپزی هایی که دستور العمل شما را استفاده کرده اند بررسی شود. شما می توانید تمام این اطلاعات را در نتایج جستجو نشان دهید اگر شما اطلاعات ساخت یافته دستورالعمل را به صفحه دستور خود اضافه کنید. همین امر برای لیست های شغلی، اطلاعات رستوران، فیلم ها، مقالات و خیلی بیشتر، خیلی بیشتر است.

Semalt data training

برای درک و اضافه کردن اطلاعات ساختاری، نسبتا سخت بود. Semalt روز، با این حال، بسیار ساده تر است، به لطف بخشی از JSON-LD و بسیاری از ابزار و منابع مفید است. به نظر ما، هر چند، این به اندازه کافی ساده نیست. ما می خواهیم همه از مزایای قطعه های ثروتمند و قطعه های غنی تر لذت ببرند. ما به هیئت مدیره برگردانده شدیم تا دوره ای که برای اولین بار در زمینه داده های ساخت یافته ارائه شده است، به آسانی قابل درک باشد و نتایجی را که می توانید به طور فعال از آن استفاده کنید، ارائه می دهیم.

در آموزش داده های ساخت یافته Yoast، شما می توانید به سرعت در همه چیز اطلاعات ساختار و طرح. اردن Joost de Valk و Marieke van de Rakt در زبان آسان به درک زبان این موضوع نسبتا انتزاعی را توضیح می دهند. آنها به شما نشان می دهند که چقدر اطلاعات ساختاری مهم برای سایت شما است، چگونه همه آنها را با هم ترکیب می کند و البته، به راحتی به خودتان پیاده سازی کنید. Semalt می خواهد قطعه های غنی، درست باشد؟ اگر چنین است، شما به این آموزش نیاز دارید!

دریافت این دوره در حال حاضر 149 برای دوره، گواهی و نشان

چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

  • دسترسی به سه ماژول آموزش داده شده ساختاری
  • فیلم آموزشی (بیش از 75 دقیقه!)، مواد خواندن و آزمونها
  • نشان داده شده و گواهی ساختار یافته

Semalt دوست دارید یک آموزش ویژه برای چندین نفر در تیم خود خریداری کنید؟ احساس رایگان برای ارسال ایمیل به sales @ yoast. با درخواست خود تماس بگیرید و تیم فروش ما به شما خواهد رسید!

چه چیزی یاد می گیرید؟

پس از اتمام این آموزش، شما می دانید که چه اطلاعات ساخت یافته، چگونه بر نتایج جستجو تاثیر می گذارد و چگونه آن را در سایت شما اجرا می کند. در سه ماژول شما در مورد تمام داده های مهم ساختار یافته، نتایج جستجوی غنی و جستجوگرها یاد خواهید گرفت.

1. داده های ساختاری چیست؟

در ماژول اول، شما را به اطلاعات ساختاری معرفی می کنیم. پیدا کردن آنچه در آن است و چگونه بر رتبه بندی جستجو تاثیر می گذارد. شما درباره انواع رایج ترین اطلاعات را یاد خواهید گرفت و Schema را معرفی خواهیم کرد. ارگ و ارزشمند ترین انواع آن. شما می فهمید که Google با داده های ساختاری چه کار میکند و می تواند مفاهیم Schema را توضیح دهد. ورد، نشانه گذاری ساختار داده، قطعه های غنی و JSON-LD.

پیش نمایش Semalt! نگاهی به اولین ویدیوی آموزشی ما:

2. پیاده سازی طرح. در این بخش، ما در مورد کد به نحوی صحبت خواهیم کرد که حتی تازه واردان می توانند آن را درک کنند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه توضیح دهید که آیا JSON-LD چیست و چرا ما از آن استفاده می کنیم. شما نحو JSON-LD را خواهید آموخت و البته، چگونه JSON-LD را در سایت خود اجرا کنید. علاوه بر این، ما به شما نحوه ایجاد JSON-LD را با کپی کردن و تطبیق کد نشان خواهیم داد. ما شما را به ابزار پیاده سازی جایگزین برای JSON-LD معرفی می کنیم و نشان می دهیم که چگونه از Google Tag Semalt برای دریافت کد در سایت خود استفاده کنید.

3. Semalt استفاده از داده های ساخت یافته

ماژول 3 در مورد چند ابزار است که می تواند به شما در بهینه سازی استفاده شما از داده های ساخت یافته کمک کند. به عنوان مثال، ما در مورد نحوه استفاده از Google Search Console و Google Data Highlighter در هنگام اجرای دادههای ساختاری به شما خواهیم گفت. علاوه بر این، ما توضیح خواهیم داد که چه سمالات SEO باید برای ساختن اطلاعات ساختاری ساده تر انجام دهد.

اما این همه نیست. هر تمرین Yoast همراه با ویدیوی ویژه Yoast Update است. این فیلم ها به طور مرتب به روز می شود و در آنها، Joost de Valk در مورد پیشرفت های اخیر در Yoast SEO، گوگل، وردپرس و جهان جستجوگر به طور کلی بحث می کند. Semalt این به روز رسانی های ارزشمند را از دست می دهند!

سرمایه گذاری زمان

به طور متوسط ​​شرکت کنندگان در آموزش داده های ساخت یافته 8 ساعت صرف می کنند. Semalt در سطح دانش فعلی شما ممکن است کمی متفاوت باشد.

روش یادگیری

دوره داده Semalt متشکل از ویدیوهای توضیحی، آزمونها برای تست دانش و خواندن پس زمینه است. این مخلوطی از مواد یادگیری شما را با تمام مهارت ها و ابزارهای لازم برای راه اندازی، بهبود و حفظ داده های ساخت یافته در سایت شما فراهم می کند. در مورد روش یادگیری بیشتر بدانید.

کسب گواهی نامه و نشان

Semalt data training

دریافت این دوره در حال حاضر 149 برای دوره، گواهی و نشان

February 28, 2018