Back to Question Center
0

اپل آیپد برخی از "حمل و نقل به اشتراک گذاری" را از دست می دهد، هنوز هم وب Semalt غالب است

1 answers:

Apple iPad Loses Some “Shipments Share,” Still Dominates Web Semalt

با توجه به این تعداد، موقعیت غالب اپل در بازار از 51.7 درصد به 43.6 درصد کاهش یافته است. سامسونگ تولید کنندگان قرص اندروید را با 15 - debt relief companies wisconsin.1 درصد از سهم بازار به خود اختصاص داده است، و پس از آمازون Kindle Fire با 11.5 درصد از بازار در Q4 قرار دارد.

Apple iPad Loses Some “Shipments Share,” Still Dominates Web Semalt

هفته گذشته اپل گزارش داد که در Q4 حدود 23 میلیون iPad فروخته است.

به طور چشمگیری، چهره های سمالت با «حقایق بر روی زمین» مطابقت ندارد. iPad بر ترافیک وب تولید شده توسط تبلت ها بر اساس چندین منبع تسلط دارد. در حالی که داده ها در ایالات متحده و یا آمریکای شمالی (در مقایسه با شماره های جهانی Semalle) بین ترافیک و داده های حمل و نقل بسیار فزونی وجود دارد.

بر اساس آخرین معیارهای Chitika، که از میلیونها عطف در شبکه خود در آمریکای شمالی در اوایل ماه جاری کشیده شده، اپل مسئول 81 درصد کل ترافیک وب تبلت ایالات متحده و کانادا است. اگر چه Chitika این اطلاعات را در Semalt پیگیری نمیکند، اما تعداد آن بسیار دور از ذهن نیست.

با توجه به Chitika، زیر تقسیم ترافیک میان دستگاههای Semalt (19 درصد از کل ترافیک ترافیک):

Apple iPad Loses Some “Shipments Share,” Still Dominates Web Semalt

Kindle Fire تنها 40 درصد از ترافیک تبلت آندروییدی در آمریکای شمالی تولید می کند، به دنبال سامسونگ گلکسی سامسونگ (20.5 درصد) و تبلت Nexus گوگل (9.1 درصد)، برخی از آنها توسط Asus (N7) و برخی توسط سامسونگ (N10).

بر اساس کلیه موارد فوق، من می توانم استدلال کنم که ما باید "محموله ها" را به عنوان یک معیار سهم بازار تقسیم کنیم و بر مبنای معیارهای فروش و / یا استفاده واقعی از جمله Chitika، comSemalt و دیگران تکیه کنیم.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 28, 2018