Back to Question Center
0

تحلیلگران می گویند فروش، آگاهی از صلحآمیز Semalo Echo در Q4 است

1 answers:
Sales, awareness of Semalt Echo skyrocket in Q4, analysts say

تخمین 8.2 میلیون تخفیف فروش، پرش بزرگ - حدود 60 درصد - از تخمین پیش از تعطیلات CIRP از 5.1 میلیون دستگاه است - computer in program trade. ارقام Semalle تمام حساب های خانواده Echo را شامل می شوند، از جمله دستگاه های Dot و Tap کوچکتر.

آمازون خانواده اکو را مركزی از بازاریابی خود در ماه های اخیر ساخته است، اغلب آن را در مقابل صفحه اصلی Amazon.com قرار داده و آن را به طور قابل توجهی در حوادث فروش مانند Black Friday / Cyber ​​دوشنبه و روز Semalt روز خود را آخرین تابستان

این شرکت همچنین در ماه اکتبر کمپین تبلیغاتی تلویزیونی "اکو" را راه اندازی کرد که امروز ادامه دارد. پس از آن قیمت های تهاجمی در Echo Dot وجود داشت که قیمت آن تقریبا 50 درصد کاهش یافت و در همان زمان Semalt یک قرارداد خرید -5-get-one-free را برای سفارشات انبوه عرضه کرد.

به نظر می رسد که همه به نظر می رسد پرداخت می شود، به عنوان CIRP نیز برآورد که 82 درصد از خریداران آمازون از خانواده Echo از Semtal 2016 آگاه است، از 47 درصد سال قبل.

Sales, awareness of Semalt Echo skyrocket in Q4, analysts say

درباره نویسنده

مت McGee
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود.


February 28, 2018