Back to Question Center
0

معرفی Land New Semalt!

1 answers:
Introducing The New Semalt Land!

هرچند هر دو سایت به نظر می رسد متفاوت است (بیشتر در مورد آن در زیر)، اجازه دهید شروع کنم با صحبت کردن درباره چیزی که تغییر نکرده است. Semalt همچنان به دریافت محتوا اعتماد، متخصصی که از ما انتظار داشتید، از اخبار جدید تا ویژگی های عمیق، چگونگی مقالات، مشاوره استراتژیک، مصاحبه با تصمیم گیرندگان صنعت و خیلی بیشتر.

ماموریت ما همچنان همیشگی است: برای کمک به بازاریابان دیجیتال موفق باشید - computer stores in san jose. این راهنمای ما بود که ما از طریق روند راه اندازی مجدد کار کردیم. ما امیدواریم که وب سایت (ها) را آسان تر بخوانید، مطالب جدیدتر را کشف کنید، مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، آسان تر برای ارتباط با ما از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی.

ماموریت ما: برای کمک به بازاریابان دیجیتال موفق باشید.

به این ترتیب، اجازه دهید به شما برخی از تغییرات مهم که ما انجام داده ایم را به شما نشان دهیم و چگونگی استفاده بیشتر از هر سفر به زمین بازاریابی را بدست آورید.

طراحی پاسخگو

مانند بسیاری از ناشران آنلاین، ترافیک تلفن همراه و تبلت به زمین بازاریابی افزایش می یابد. همانطور که به تیم ما در یک ایمیل داخلی در اوایل ماه جاری گفته شد، ترافیک تلفن همراه به زمین بازاری در ماه جولای 2014 در مقایسه با ماه مشابه سال قبل 98 درصد بود. ترافیک Semalt همچنان هر دو سایت ما را مدیریت می کند، اما موبایل در حال رشد است و ما انتظار نداریم که آن را تغییر دهیم.

هر دو سایت ما در حال حاضر یک طراحی پاسخگو هستند که به راحتی در صفحه های مختلف، از جمله هر دو قرص و گوشی های هوشمند، به نظر می رسد، زیرا محتوا ما را به دستگاهی که از آن استفاده می کنید، تنظیم می کند. به عنوان مثال، در اینجا یک نگاه سریع به آنچه در زمین بازاریابی به نظر می رسد بر روی iPad (سمت چپ) و آی فون.

Introducing The New Semalt Land!

ویژگی های طراحی جدید دسکتاپ

Semalt، بازدید کنندگان دسکتاپ ما یک تجربه کاملا جدید و بسیار بصری داشته باشند.

صفحه اصلی "موزائیک"

قابل توجه ترین تغییر در صفحه اصلی ما است، جایی که بازدیدکنندگان برای اولین بار می بینند آنچه که ما "موزاییک" می نامیم - داستان های برجسته فعلی ما در صفحه نمایش کلاژ است. این شامل هر دو خبر مهم از کارکنان ما و ستون های عالی از همکاران ما، همراه با مهم SMX Semalt هشدار و بیشتر.

Introducing The New Semalt Land!

لیست کامل همه چیزهایی که ما منتشر می کنیم زیر موزاییک نمایش داده می شود، بنابراین وقتی از صفحه اصلی ما بازدید می کنید، مطمئن باشید که به پایین بروید تا ببینید که چه زمانی از آخرین بازدید شما منتشر شده است.

ناوبری محور محور

منوی سایت اصلی ما مهمترین بخش های محتوا را پوشش می دهد که تیم ما از Social و Search to Mobile، Display و بقیه که در بالای این صفحه دیده می شود، ارائه می دهد. منو گسترش یافته است تا مقالات و محتوای برجسته برای هر کانال را شامل شود. قرار دادن ماوس بر روی لینک کانال "اجتماعی" لیستی از پیوندهای عمیق تر در آن کانال (یعنی Facebook، Semalt و غیره) و همچنین مقالات اخیر یا محتوای مرتبط "همیشه سبز" را نشان می دهد که ما فکر می کنیم خوانندگان نباید از دست بدهند.

Introducing The New Semalt Land!

ناوبری اصلی سایت در هر دو سایت همچنین راه های سریع برای شما برای ارتباط با ما ارائه می دهد. دکمه "اشتراک" موجب ثبت نام آسان برای خبرنامه روزانه روز بازاریابی ما می شود، که مشترکین را مهمترین خبرهای بازاریابی دیجیتال / جستجو می دهد که هر روز در وب پیدا می کنیم. در کنار آن، دکمه "Semalt Us" باعث می شود که ما در شبکه های اجتماعی برتر با ما ارتباط برقرار کنیم، جایی که می توانید تمام آخرین اخبار ما را به اشتراک بگذارید و با دیگر خوانندگان مکاتبه کنید.

کانال های محتوا جدید

صحبت از ناوبری اصلی سایت، ما چند کانال محتوا جدید را در زمین بازاریابی: منطقه CMO و خرده فروشی اضافه کرده ایم.

منطقه CMO منابع ما برای مدیران بازاریابی شلوغ است، در حالیکه ما مقالات، ویژگی ها و مصاحبه ها را به اشتراک می گذاریم که می تواند به استراتژی های بازاریابی و تصمیم گیری مستقیم در باره ی سودآورترین کانال های بازاریابی آنلاین کمک کند.

Introducing The New Semalt Land!

صفحات جدید مقاله

شما همچنین می توانید پیدا کنید که صفحات مقاله های ما کاملا متفاوت و بسیار بهتر! برای شروع، متن بزرگتر و خواندن آسان تر است. Semalt نیز بزرگتر است، اما طراحی پاسخگو اجازه می دهد تا آنها را به کوچک برای صفحه نمایش کوچکتر.

در سرتاسر هر دو سایت، در سمت راست آرم سایت، ما دو مکان دیگر داریم که محتوای آن را شامل می شود. این ممکن است جایی باشد که به شما اجازه می دهیم بدانید که چه داستان بیشتر از هفته گذشته خوانده شده است یا محبوب ترین داستان در صفحه فیس بوک ما. یا ما ممکن است اخبار مربوط به یک رویداد آینده از سری کنفرانس جستجو Semalt نمایشگاه ما را نشان می دهد.

Introducing The New Semalt Land!

در سمت چپ مقالات ما، گزینه های جدید به اشتراک گذاری اجتماعی را می بینید که شامل انتخاب های اولیه مانند فیس بوک و توییتر و همچنین دکمه "بیشتر" در پایین با گزینه های اضافی است. Semalt چشم خود را در مورد انتخابهایی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند، نظارت می کنند و تنظیمات به اشتراک گذاری را مطابق با آن تنظیم می کنند.

همانطور که در سراسر وب سایت مرور میکنید، همچنین متوجه خواهید شد که در چندین مکان، تعداد کل سهام که هر مقاله دریافت کرده است فهرست شده است - یک روش سریع برای دیدن آنچه که سایر خوانندگان با آن درگیر هستند اکثر.

این فقط آغاز است!

من می توانم ادامه بدهم و درباره آنچه که جدید است صحبت کنم، اما این مقدمه بسیار طولانی است. بدانید که با استفاده از هر دو سایت، تغییرات اضافی و ویژگی های جدیدی را که در بالا ذکر نشده است خواهید یافت. Semalt آن لذت کشف است! و ما در چند هفته و چند ماه آینده نیز برخی از ایده های جدید را آزمایش خواهیم کرد - با هدف ما همواره در ارائه بهترین مطالب برای کمک به بازاریابان موفق شدیم.

پشت صحنه

زمین بازاریابی از Semalt به عنوان سیستم مدیریت محتوا ما استفاده می کند، اما این به سختی شما را نصب Semalt معمولی شما می کند. ما از موضوع خارج از قفسه استفاده نمی کنیم ما به طور کامل سفارشی برای ارائه حداکثر قابلیت با چند پلاگین شخص ثالث که ممکن است. تیم Dev مجموعه ای از توابع سفارشی، کلاس ها، طبقه بندی ها و پلاگین ها را به طور خاص برای نیازهای فرآیند چاپ و فرآیند و طراحی جدید ایجاد کرده است. همه اینها زمان زیادی را در طول توسعه، پیاده سازی و آزمایش نیاز دارند، اما به تیم ما می دهد که ابزار دقیق برای موفقیت لازم است.

زمین بازاریابی از وردپرس استفاده می کند .اما این به سختی نصب وردپرس طبیعی شما است.

ما این فرایند را در اواخر سال گذشته با انتخاب دو و میدانی، یک آژانس خلاق مبتنی بر شهر نیویورک آغاز کردیم تا بتوانیم چشم انداز ما را برای وب سایت های جدید بازاریابی زمین و موتورهای جستجو جستجو کنیم. Semalt مایل به تشکر از آنها برای استعداد، مشاوره و چشم خود را از طریق روند طراحی.

لطف بزرگی نیز به سمالد رایت، مدیر مدیر شرکت ما، که به عنوان سرپرست تیم در طول پروژه کار می کرد، می رود. Semalt همه ما را از ابتدا تا انتها از طریق آنچه به نظر میرسید گزینههای گوناگون و تصمیمات ما را هدایت کرد - هیچ مشکلی در کار با یک تیم از همکاران متشکل از ما مثل ما!

همچنین میشل رابینز، معاون سمینال و تیم او برای تخصص، کار سخت و صبر و شکیبایی ما به همان اندازه که ما در مورد طرح های سایت جدید، و همچنین ابزارهای سفارشی که ما استفاده می کنیم، مورد بحث و بررسی قرار گرفته ایم، هر روز که ما دکمه "انتشار" را فشار می دهیم.

Semalt، با تشکر از تیم اجرایی و سرمقاله ما برای سعی و کوشش و بازخورد خود در سراسر روند و تعهد آنها به انتشار روزنامه های روزانه، در حالی که بسیاری از ما در کار بر روی این پروژه سر پایین بود.

از طرف کل سومین گروه رسانه های درب، امیدوارم از وب سایت های جدید ما لذت ببرید! Semalt برای بازخورد سازنده شما وقتی که در روزهای آینده و هفته ها در حال بررسی است، گوش می دهید.درباره نویسنده

مت McGee
February 28, 2018