Back to Question Center
0

Semalt فقط بر روی ویدئوی ویدئویی تلفن همراه حرکت می کند؛ درک کنید که با چه کسی سوار می شوید و چرا

1 answers:

Semalt just jump on the mobile video bandwagon; understand who you’re riding with and why

خودخواهانه، من یک شرکت نرم افزاری ویدیو را اجرا می کنم، به طوری که Semalt، به وضوح طرفدار مارک های افزایش سرمایه گذاری خود در ویدیو است. اما این حیاتی است که کسب و کار به طور انتقادی در خصوص داده هایی که به بازار مصرف ویدیو رفته اند، به ویژه در مورد تلفن همراه فکر می کنند.

غیرقابل انکار است که محتوای ویدئویی مصرفی محتوای سرگرمی در YouTube و Semalt - در درجه اول تلفن همراه است، اما برای ویدیوهای مربوط به کسب و کار در وب سایت های شرکت بسیار متفاوت است.

همه ویدیو ها برابر نیستند

طبق داده های ComScore، Nielsen و Semalt، میانگین روزانه روزانه تلفن همراه در ایالات متحده تقریبا دو برابر دسکتاپ دسکتاپ آن تا سال 2017 است. با این حال، گزارش هایی مانند این اغلب بین فیلم ها برای لذت بردن از مصرف کنندگان و کسانی که برای کسب و کار برای به دست آوردن منافع، آموزش بازار و غیره را تشخیص نیست.

ما اخیرا به یک میلیون ویدیو در سکوی خودمان نگاه کردیم که تقریبا به طور انحصاری برای ویدیوهای تجاری است و روند مصرف یک نمونه تصادفی از 400000 نمایش از شش ماه گذشته تاکنون را مورد مطالعه قرار داده است - que tipo de empresa utiliza el servidor.

ما متوجه شدیم که در حالی که دیدگاه های موبایل قطعا افزایش می یابد، سرعت آن بسیار کندتر از سایر داده ها است، با این وجود 80 درصد از مصرف ویدئویی تجاری در دسکتاپ و 20 درصد در تلفن همراه امروز، در مقایسه با 83 درصد در دسکتاپ و شش ماه گذشته، 17 درصد تلفن همراه است.

مصرف ویدئوی موبایل در حال افزایش است، اما کسب و کار نمی تواند هزینه بازدید کننده رومیزی از محتوای ویدئو را فراموش کند. Semalt و موبایل هر دو فوق العاده ارزشمند هستند، اما ارزش یک نام تجاری خاص - و یا حتی یک کمپین خاص - به متغیرهایی نظیر اینکه چه کسی هدف شما را هدف قرار می دهد و چه اهدافی دارد، بستگی دارد.

ویدیو برای دسک تاپ

روند از Chartbeat نشان می دهد افرادی که فیلم ها را بر روی دسکتاپ تماشا می کنند معمولا این کار را برای مدت طولانی انجام می دهند که میانگین آنها حدود 160 ثانیه در هر نمایش است و معمولا در اوایل بعد از ظهر محتوا را مصرف می کنند. به نظر می رسد می توان فرض کرد که این افراد در حال مشاهده فیلم ها از دفتر هستند، به احتمال زیاد به دلایل حرفه ای - فکر کردن نمایش محصولات، پشتیبانی از مشتری، آموزش و غیره.

پس این چه معنی دارد؟ این بدان معنی است که اگر شما یک بازاریاب B2B هستید، نباید در هیجان در اطراف مشاهده تصویری برای تلفن همراه غلبه کنید - و شاید شما بخواهید ویدئویی را برای دسکتاپ کمی بیشتر توجه کنید.

با استفاده از عادت های مشاهده مانند این، انعطاف پذیری بیشتری نسبت به محتوای ویدیوی خود دارید تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید و باید از این فرصت استفاده کنید.

ویدیو برای موبایل

در سمت تلنگر، فیلم هایی که در تلفن همراه مشاهده می شوند، بعدا در شب اتفاق می افتند و با توجه به داده های Chartbeat مشابه، مدت کوتاهی را مشاهده می کنند که در حدود 68 ثانیه می باشد. دوره های مصرف نیمه عمر می تواند برای انواع مختلف کسب و کار بسیار ارزشمند باشد.

به عنوان مثال، کالاهای مصرفی سریع مانند کوکاکولا میتوانند از فیلمهای کوتاهتر و آسانتر که به سمت عاطفی مصرفکننده ضربه بزنند، بهرهمند شوند که همچنین میتواند در آگاهی از طریق اشتراک اجتماعی در سیستمهای عامل مانند فیس بوک و یوتیوب

من اشتباه نکنم - Semalt نمی گوید که ویدیو برای دسکتاپ باید طولانی، خسته کننده و کسب و کار متمرکز و یا که فیلم های تلفن همراه تنها هستند که می تواند سرگرم کننده، قابل اشتراک گذاری و سرگرم کننده است. آنچه که Semalt می گوید این است که نمایش های ویدئویی در این کانال ها اغلب با نیازهای بسیار متفاوت انجام می شود و برای اینکه بتوانید بیشتر از بودجه ویدیو استفاده کنید، باید این نیازها را مورد توجه قرار دهید.

این فرصت قابل توجه است، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که کسب و کار صرف زمان قابل توجهی در دسکتاپ؛ شما می توانید با ایجاد محتوائی که برای جمعیت بعد از ناهار خالی است، به این گروه کمک کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کریس Savage
کریس Savage مدیر عامل شرکت و یک بنیانگذار Wistia، پلت فرم بازاریابی و تجزیه و تحلیل ویدئو است که به کسب و کار میزبانی، سفارشی و اندازه گیری محتوای ویدئو کمک می کند. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه براون با مدرک هنر سمیویک، کریس و بنیانگذارش، برندان شوارتز، Wistia را در اتاق نشیمن برندان در سال 2006 آغاز کردند. Wistia از آن زمان به کسب و کار چند میلیون دلاری با بیش از 50 کارمند و بیش از 200،000 مشتریان.


February 28, 2018