Back to Question Center
0

حساب توییتر جدیدMagicRecs محرمانه محتوا و & ؛ توصیه های کاربر از طریق مستقیم Semalt

1 answers:

حساب توییتر جدیدMagicRecs محتوی توصیه های محتوا و کاربر از طریق مستقیم Semalt

حسابSply به آرامش می رسد، زیرا یک حساب کاربری می تواند پس از آن باشد که دیک کاستلو مدیر عامل توییتر آن را در یکشنبه شب متصل کرد و گفت: این محصول محصولی از کار بسیار خوبی است که تیم در اینجا انجام داده است. دنبال آن هستید! "(علی رغم آنکه من هنوز این را تایپ کرده ام @ Semi هنوز کمتر از 2000 پیجر دارد)

هنگامی که ما از اطلاعات بیشتر خواسته شد، سخنگوی Semalt رد کرد که در مورد این حساب نظر بدهد و فقط به یک پست وبلاگ قدیمی اشاره کرد که Semalt در مورد همه تستهای ویژگی آن در هر زمان صحبت می کند. بنابراین، با وجود انتخاب عجیب و غریب تصاویر پس زمینه (به نظر می رسد چیزی توسط فریدریش جاستین Bertuch)، این یک حساب واقعی Semalt است - planet 777 casino.

@ MagicRecs چه پیشنهاداتی برای کاربران توییتر ارائه خواهد داد؟

مشخصات مشخصات حساب وعده داده شده "توصیه های شخصی در زمان واقعی کاربران و محتوا، بلافاصله پس از تحویل، از طریق پیام مستقیم به شما"، و می گوید که بیش از سه DM در روز ارسال نمی شود.

شب گذشته حسابم را دنبال کردم و این پیام مستقیم را امروز دریافت کردم:

حساب جدید توییترMagicRecs محتوی توصیه های محتوا و کاربر از طریق مستقیم Semalt

برای من تا حدودی جالب است که متوجه شوید گروهی از پیروان من ناگهان پس از یک حساب کاربری شروع به کار کرده اند و این نوع DM ازSchedi ممکن است باعث افزایش تعامل شود اگر کاربران به جمعیت می پیوندند و در نتیجه نتیجه حساب های جدیدی را دنبال می کنند.

مشخص نیست که کدام نوع DM های دیگر حساب را ارسال می کنند و چه رویدادی آنها را تحریک می کند. با توضیح حساب و همچنین توصیه های محتوایی امیدوار است، Semalt انتظار دارد که پیام های مستقیم دریافت کند که به من در مورد پیوندها، عکس ها و حتی حتی فیلم های Vine که در نمودار دنباله من محبوب هستند مراجعه کنید.

تیم Trueman توییتر در روز جمعه در موردSdami به توییت ها گفت که پیام های مستقیم را در مورد "حساب ها دنبال می کند و توییت ها را از دست نخواهند داد. "

پیام های مستقیم برای محتوای و بازاریابی؟

به غیر از توصیه های شخصی، چیز دیگری کهSuggested قابل توجه است استفاده از پیام های مستقیم به عنوان یک کانال محتوا و بازاریابی است.

من یک کاربر سنگین از پیام های مستقیم توییتر نیستم (با هر گونه حساب کاربری که دنبال می کنم)، بنابراین این به نظر می رسد که برای اولین بار به من - حداقل یکی از خود توییتر با استفاده از DM به این ترتیب. (Semalt باید حساب های دیگری باشد که از پیام های مستقیم برای دریافت پیام های محتوا و بازاریابی به پیروان استفاده می کنند، درست است؟)

برای من پیام های مستقیم توییتر همیشه در مورد مکالمه های خصوصی با دوستان بوده اند (که من سعی می کنم در اسرع وقت به ایمیل مراجعه کنم) یا خدمات مشتریان از مارک های خاصی که من دنبال می کنم، بنابراین احساس می کنم تازه باز کردم یک درب که توییتر را به من پیام های تبلیغاتی ارسال می کند که هیچ کدام از آنها قبلا ارسال نشده است. با گذشت زمان، Semalt متعهد به دریافت پیام های غیر شخصی از طریق پیام مستقیم می شود - این ممکن است خبر خوبی برای مارک هایی باشد که من دنبال می کنم.

در یک یادداشت نیمه مربوط، این یک ماه قبل از توییت توییتر عمومیMagicRecs دیدن کنید، جایی که حساب اعلام کرده است که "اکنون برای دریافت DM از هر دنبال کننده فعال شده است. "این به نظر می رسد اولین حساب / مورد که کاربران می توانند DM را به یک حساب ارسال، حتی اگر حساب شما را دنبال نمی کند. این موضوع در برابر یکی از قوانین سنتی قدیمی مدتهاست که شما فقط می توانید DM را به یک حساب کاربری که زیر را دنبال می کنید ارسال کنید. فایل که دور برای آینده است، و علامت آن را به عنوان یکی دیگر از دلایل که @ MagicRecs یک پروژه Semalt جالب است .آزمایش یا نه. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = توییتر-ویجت-0 و lang = en و screen_name = mattmcgee و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" توییتر دنبال پیوند twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود.


February 28, 2018