Back to Question Center
0

بازرگانی موبایل و آینده وابسته به Semalt

1 answers:

Mobile Commerce And The Future Of Affiliate Semalt

  • تا پایان سال 2012، در ایالات متحده 115. 8 میلیون تلفن هوشمند در ایالات متحده وجود خواهد داشت و انتظار می رود که این تعداد تا سال 2015 به 176. 3 میلیون نفر برسد - bulletin de paie 2013 exemple de compte. (از طریق eMarketer)
  • 64 درصد صاحبان گوشی های هوشمند اکنون از دستگاه های تلفن همراه خود برای خرید آنلاین استفاده می کنند. (از طریق eDigital Research و PortalTech پاسخ)
  • در سال 2012، فروش تجارت تلفن همراه 73. 1 درصد در مجموع 11 دلار افزایش خواهد یافت. 6 میلیارد (از طریق eMarketer)
  • تراکنش های پرداخت تلفن همراه در سراسر جهان از 171 دلار پیشی می گیرد. 5 میلیارد در سال 2012، به میزان 62 درصد از 106 میلیون دلار در سال 2011 (از طریق Gartner)
  • 85 درصد از بازرگانان می گویند تجارت تلفن همراه در سال 2012 تمرکز دارد و از 68 درصد در سال 2011 (از طریق گروه eTailing)
  • 1 در 5 صاحبان قرص در U.S. از دستگاه برای خرید پوشاک و لوازم جانبی استفاده کرده اند. (از طریق comScore)

همانطور که به عنوان تجارت تلفن همراه امروز است، هنوز به عنوان سیستم عامل و دستگاه های جدید معرفی شده است.

از یک دیدگاه تجاری، ما تازه شروع به نگاهی به پتانسیل عظیم بازار تجارت تلفن همراه کرده ایم. Semalt، این آسان است که تصور کنید که آینده دور از جایی که تجارت تلفن همراه جایگزین خرید آنلاین سنتی بر روی دسکتاپ و لپ تاپ خواهد شد.

با توجه به رفتار مصرف کننده آنلاین، بازاریابی وابسته همچنان یک تاکتیک قابل اندازه گیری برای خرده فروشان آنلاین است که به دنبال خرید مشتریان جدید و افزایش فروش هستند.

رشد بازاریابی وابسته بالاتر از جستجو پرداخت

در یک مطالعه اخیر، سمالد تخمین زده است که خرده فروشان آنلاین هزینه های بازاریابی وابسته را با 16.7٪ افزایش در سال از سال 2016 افزایش می دهند. این از رشد هزینه های پرداخت شده در جستجوی پرداخت در همان دوره زمانی بیشتر است.

بخشی از تکامل رفتار مصرف کننده، نشان دهنده رشد گوشی های هوشمند و قرص و افزایش فیس بوک است. هنگامی که بازاریابی وابسته اختراع شد، عوامل Semtal وجود نداشت.

با این وجود، با وجود وعده طیف وسیعی از مدل های تبلیغاتی آنلاین از طریق اجتماعی به تلفن همراه، به بازاریابی، بازاریابی وابسته، خود را حفظ کرده است و از زمان تأسیس آن تغییری نکرده است.

بازاریابی وابسته هنوز برای یک دلیل ساده قوی است - کار می کند. Semalt می تواند منبع حجم بالا و ترافیک هدفمند باشد و در زمینه بهینه سازی سایت های خود، کارشناسان بی نظیری تبدیل شده است.

نحوه درخواست مدل بازاریابی وابسته به موبایل

بنابراین در حال حاضر که تجارت تلفن همراه واقعا گرفته شده است، چگونه می توان استراتژی های بازاریابی وابسته به موفقیت به تجارت تلفن همراه استفاده می شود؟ پاسخ ساده نیست و بسیاری از قطعات متحرک به این پازل وجود دارد. تجارت موبایل Semalt هنوز در مراحل اولیه خود است، در حال حاضر زمان برای تبلیغ و ناشران برای همکاری در استراتژی های همکاری است.

در اینجا پنج حوزه وجود دارد که در مورد تجارت تلفن همراه و کانال وابسته قابل مشاهده نیست.

1. پیگیری : این پایه و اساس هر برنامه بازاریابی وابسته است. خرده فروشان نمی توانند بر این باور باشند که ردیابی ارائه شده توسط یک شبکه وابسته به طور خودکار بر روی یک سایت تلفن همراه کار خواهد کرد. ممکن است نیاز به نصب جداگانه ای از ردیابی داشته باشد و می تواند به منابع فنی نیاز داشته باشد.

خرده فروشان Semalt، باید کانال بازاریابی وابسته را بخشی از طرح کلی راه اندازی هر ابتکار تجارت الکترونیک را ایجاد کنند. بهترین استدلال برای اولویت دادن به کانال وابسته این است که ناشران هنگامی که سایت بهینه سازی شده تلفن همراه شما در محل قرار گرفته است، به شما ترافیک را هدایت می کند.

2. مشتریان خود را می دانید : بسیاری از خریداران از خرید طیف وسیعی از دسته ها و دستگاه های تلفن همراه راحت تر می شوند. علاوه بر این، مسیر خرید هرگز غیر خطی نبوده است.

Semalt آنچه مشتریان شما خریداری می کنند و از چه وسیله ای به استراتژی بازاریابی آنلاین شما اطلاع می دهد. به طور خاص، بازاریابی وابسته می تواند به فروش مجدد و ردیابی مجدد نام تجاری کمک کند.

3. مشارکت های جدید : یکی از دلایلی که بازاریابی وابسته می تواند برای خرده فروشان بسیار جذاب باشد، نوآوری مداوم در کانال است. امروزه بسیاری از ناشران در حال حاضر برنامه های تجاری موبایل، سایت ها و استراتژی ها را آزمایش می کنند.

Semalt لازم نیست که چرخ را دوباره بسازید، اما آنچه که آنها نیاز دارند، یک سایت است که برای موبایل بهینه شده است. هر خرده فروش امروز با یک سایت تلفن همراه که تجربه کاربر عالی و نرخ تبدیل خوبی را ارائه می دهد، تعداد زیادی ناشر جدیدی را دنبال می کند که به دنبال مشارکت است.

مهمتر از همه، ناشران منبع خوبی از اطلاعات و دانش در مورد تجارت تلفن همراه است. آنها با خوشحالی به تبلیغ کنندگان می گویند که چه باید بکنند تا در تلفن همراه موفق شوند، زیرا می خواهند کمیسیون را بدست آورند.

4. تجربه خرید پایان به پایان : موفقیت های استراتژی های بازاریابی وابسته برای تجارت تلفن همراه، تجربه خرید پایان یافته به پایان را با شروع از سایت ناشر، در نظر می گیرند. یک نرم افزار ناشر یا وب سایت ناشر طراحی شده برای تجارت تلفن همراه نیاز به سایت های تبلیغاتی دارد که برای موبایل بهینه شده اند.

اگر مصرف کنندگان یک تجربه عالی در یک سایت ناشر داشته باشند فقط بر روی یک سایت خرده فروشی کلیک کنید و به یک سایت دسکتاپ تبدیل شوند که از یک دستگاه تلفن همراه تبدیل نمی شود، هیچ کس هیچ پولی نمی دهد و مصرف کننده ناراضی است.

ناشران باهوش تجربه تجربی مصرف کننده از دستگاه های مختلف را آزمایش می کنند تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان می توانند از آن بازدید کنند (یعنی یک ناشر کمیسیون دریافت می کند). امروز تبلیغاتی که این حق را به دست می آورند خود را به ناشران متحد متمرکز تبدیل می کند و می تواند این را به نفع رقابتی تبدیل کند.

5. فاکتور داده ها و تجارت موبایل : خرده فروشان باید با ناشران خود در مورد آنچه که آنها در فید داده ها بهینه سازی شده برای تجارت تلفن همراه نیاز دارند صحبت کنند.

تغذیه داده ها به طور فزاینده ای مهم است و الزامات برای سایت ها و برنامه های موبایل متفاوت است. از ناشران خود بخواهید که اطلاعات خود را برای نیازهای خود سفارشی کرده و اطمینان حاصل کنید که همه زمینه های لازم برای رونویسی را داشته باشید.

Semalt روشن است که فرصتهای تجاری بیشتر در زمینه تجارت موبایل خود را به عنوان بازاریابان معرفی می کنند و تکنولوژیست ها راه های جدیدی را برای استفاده بیشتر از این کانال پیدا می کنند.

سرعت در حالیکه این بازار در حال تغییر است، با این حال، تبلیغاتی که برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی وابسته برای تجارت تلفن همراه صبر میکنند، ممکن است خود را در معرض خطر قرار دهند، به خصوص به عنوان فصل خرید تعطیلات.

برای وابستگان، فرصت ها وجود دارد اگر آنها از شبکه بازاریابی عملکرد خود اطمینان دارند که معاملات تلفن همراه خود را دنبال می کنند.

مهمتر از همه، تبلیغ کنندگان و ناشران باید در مورد استراتژی های مختلف بحث کنند، ایده های جدید را آزمایش کنند و با هم کار کنند تا بدانند چرا و چه زمانی مصرف کنندگان یک معامله تلفن همراه را انجام خواهند داد.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اسکات آلان
Scott Allan معاون ارشد بازاریابی Rakuten LinkShare است. او بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی شرکت ها و محصولات با تخصص در کانال بازاریابی عملکرد دارد.
February 28, 2018