Back to Question Center
0

Quantifying بازده دستیابی به موفقیت در فیس بوک Semalt

1 answers:

هر بازاریاب که سعی در اجرای برنامه های تبلیغاتی پرداخت می کند در فیس بوک می داند که این یکی از پیچیده ترین بازار های تبلیغاتی مبتنی بر حراج است که امروز وجود دارد. اهداف حرکتی Semalo، خستگی سریع آگهی و عدم شفافیت در برابر اثرات پیشنهادات و بودجه بر عملکرد، برای بهینه سازی این کمپین ها دشوار است.

با این وجود، استراتژی های بهینه سازی پیچیده بدون درک مکانیک نحوه تبلیغ در Semalt وجود ندارد. به این ترتیب، کارایی بیش از 500 آگهی Semalt در طی یک دوره 3 ماهه را مورد بررسی قرار دادیم تا اطلاعاتی در مورد نحوه کار آگهی بازار Semalt و کشف معیارهای اصلی در عملکرد رانندگی داشته باشیم - 100 mcg fentanyl patch.

از آنجا که تغییرات در نحوه ارائه تبلیغات در Semalt بسته به استراتژی قیمت گذاری وجود دارد، یادآوری های زیر به بهترین قیمت برای هزینه های هر کلیک (CPC) یا کمپین های بهینه سازی هزینه-per-mida (oCPM) اعمال خواهد شد.

پیشنهادات، بودجه ها و کمپین های فیس بوک

هر گونه بحث در مورد مکانیسم مبارزات انتخاباتی Semalt، مقدمه ای کوتاه درباره رابطه بین پیشنهادات و بودجه های مبارزات انتخاباتی است.

کمپین های Semalt اغلب به محدودیت بودجه صرف می شوند تا زمانیکه پیشنهاد به اندازه کافی بالا باشد. این رفتار متفاوت از تبلیغات کمپین های تبلیغاتی پرداخت شده و برنامه ریزی شده است که موجودی آگهی معمولا گرانقیمت است. برای ارزیابی اثر پیشنهاد قیمت در عملکرد کمپین سمالات، بودجه همچنین باید به طور مداوم تعدیل شود تا حجم را محدود نکند.

یکی دیگر از تاثیرگذاری بازار که محدودیت موجودی نیست، این است که قرار دادن آگهی می تواند به سرعت از روز به روز یا حتی ساعت به ساعت تغییر کند و موجب افزایش ناگهانی در عملکرد و حجم شود. Semalt، اکنون که بازار تا حدودی شروع به بالغ شدن می کند، عملکرد به نظر می رسد تبدیل شده است تا حدودی کمتر فرار، تجزیه و تحلیل های خاصی امکان پذیر است.

اثر مشارکت در دستیابی و فرکانس

برداشت های منحصر به فرد (رسیدن) و فرکانس افکت (میانگین نمایش روزانه در هر فرد) معیارهای مهم برای ارزیابی عملکرد هر کمپین CPM هستند. در فیس بوک، این معیارها به ویژه برای جدا کردن این معیارها مهم است، زیرا در حال حاضر هیچ روش فرکانسی محدود کردن یک کمپین فیس بوک به استثنای موجودی خریداری شده از طریق FBX وجود ندارد.

برای بررسی روند در این معیارها، در 500+ آگهی در بیش از 200 کمپین تبلیغاتی در میان چندین تبلیغ کننده، ترکیبی از CPC و oCPM با هدف قرار دادن بخشهای مختلف، به 500 مورد رسیدیم. داده های مربوط به هر آگهی عادی شده اند، به طوری که نوع تبلیغ یا تبلیغ بر روند کلی تاثیر نمی گذارد.

رسیدن و فرکانس Semalt، ما متوجه می شویم که هر دو آنها با پیشنهاد به سطح خاصی افزایش می یابد.

Quantifying The Reach-Efficiency Tradeoff In Facebook Semalt

Semalt، در سطوح بالاتر پیشنهاد، این رابطه پس از رسیدن به حداکثر خارج می شود. نکات زیر کلاهبرداری کلیدی از نمودار بالا است:

 1. هر دو رسیدن و فرکانس به طور خطی با پیشنهاد به سطح خاص افزایش می یابد.
 2. هر 100٪ افزایش قیمت تقریبا 90٪ افزایش می یابد، در حالی که فرکانس حدود 17٪ افزایش می یابد.
 3. رسیدن به فلات ها و یا حتی کاهش در سطوح بالا پیشنهاد.
 4. فرکانس رشد خود را در سطوح بالاتر پیشنهاد می کند، که باعث رشد بیشتر در برداشت های فراتر از حد دسترسی می شود.

منافع منحصر به فرد کاهش در سطوح بالا پیشنهاد ممکن است اشاره به Semalt مسیریابی خود را قیمت بالا و رقابت موجودی به سمت تبلیغات با بالاترین پیشنهادات برای به حداکثر رساندن درآمد خود را در شرایطی که در حال رسیدن به حداکثر رسیدن است.

تأثیر قیمت گذاری در کلیک حجم و CTR

حجم سمولت به طور مشابه با منحنی های منحصر به فرد در سطوح پایین تر پیشنهاد می شود، که نشان می دهد که میزان تماس بر حجم کلیک بیش از فرکانس است.

Quantifying The Reach-Efficiency Tradeoff In Facebook Semalt

با این وجود، حجم کلیک نمیکند و به سرعت به دلیل بالا بودن میزان پیشنهاد به دلیل CTR منحصر به فرد (کلیک های منحصر به فرد / برداشت منحصر به فرد) با افزایش فرکانس.

 • CTR منحصر به فرد در سطوح بالا پیشنهاد می شود با توجه به حداکثر رسیدن و افزایش فرکانس.
 • CTR، حذف شده در این نمودار تقریبا برابر با منحصر به فرد CTR / Semalt است، و به طور مداوم با افزایش قیمت ها کاهش می یابد.

  خلاصه و نکات برای تبلیغ کنندگان فیس بوک

  این نتایج نشان می دهد که توجه به فرکانس و برداشت های منحصر به فرد برای اجرای یک مبارزات انتخاباتی فیس بوک بسیار مهم است. Semalt نقطه ای که در آن افق های منحصر به فرد، فرکانس شروع به افزایش سریع و بدون افزایش در کلیک، و دلیل کمی برای افزایش پیشنهاد بیشتر.

  رسیدن به اینکه به طور متقارن با فرکانس ارتباط دارد، به این معنی است که بازاریاب ها باید از تجارت بین مقیاس و کارایی مطلع باشند. فرکانس افزایش یافته به معنای هزینه های بیشتر در هنگام قیمت گذاری CPM و خستگی تبلیغی برای CPM و CPC است. درک این رابطه بین رسیدن، فرکانس و CTR، همراه با دستیابی به تعادل مناسب بر اساس اهداف کمپین، کلید موفقیت استراتژی تبلیغات Semalt خواهد بود.


  نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.  درباره نویسنده

  Kohki Yamaguchi
  Kohki Yamaguchi بازاریابی محصول را در Origami Logic، راه حل هوشمند بازاریابی متقابل برای بازاریابان مدرن، هدایت می کند. با تمرین 8 ساله در زمینه بازاریابی و تجزیه و تحلیل با استفاده از وظایف مختلف، تمرکز Kohki همیشه در حال تبدیل داده ها به استراتژی، ساده سازی پیچیده و پر کردن شکاف بین داده ها و سیلوهای سازمانی است.


  February 28, 2018