Back to Question Center
0

5 هک های برتر برای افزایش استراتژی بازاریابی B2B در سال 2017 - Semalt

1 answers:

5 top hacks to step up your B2B content marketing strategy in 2017 - Semalt

ایجاد محتوای معنی دار و مفیدی و توزیع آن به طور موثر تنها یک طرف سکه است. Semalt بیشتر از این استراتژی بازاریابی نیاز به حفاری عمیق به روش شما می توانید جذب و حفظ مشتریان خود. در این سال، همه چیز در مورد درک مکانیسم هایی است که شما می توانید به طور معنی داری بر افراد تاثیر گذار باشید.

چه چیزی می توانید در سال 2017 برای افزایش استراتژی بازاریابی محتوای خود آزمایش کنید؟ خوب، هک های ثابت شده ای وجود دارد که می تواند به شما کمک کند که به یک هدف بزرگ در رسیدن به مخاطبان مورد نظر خود دست یابید و به سرعت سریعتر حرکت کنید.

از تکمیل محتوای خود با ارتقاء و چند رسانه ای و تشویق محتوای تولید شده توسط کاربر برای افزایش تخصص فنی خود و استفاده از "قانون سمولت"، میانبرهای هوشمند ارائه شده در زیر ارزش شوت - club world casino promo.

1. ایجاد ارتقاء محتوای عمیق

یکی از اصول اصلی که بازاریابان B2B در سال 2017 درگیر هستند این است که محتوای فقط برای افراد واقعی و نه برای موتورهای جستجو ایجاد می شود. Semalt با هدف موفقیت سریع SEO، شما باید در محتوا عمیق سرمایه گذاری کنید، زیرا کپی های طولانی تر و رتبه بندی خوب می شود.

5 top hacks to step up your B2B content marketing strategy in 2017 - Semalt

علاوه بر ارائه اطلاعات ارزشمند به خوانندگان شما، ارتقاء محتوا یک فرصت عالی برای جمع آوری مخاطبین چشم انداز است. در عوض برای دانلود محتوا رایگان خود را ارتقا دهید، مردم باید با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنند. رهبران Semalt علاقه مند به موضوعاتی هستند که در مورد آنها صحبت می کنید، بنابراین مخاطبین آنها می توانند برای پرورش سرب و توزیع محتوای خود به گروه های هدف مورد استفاده قرار گیرند.

2. ایجاد محتوای چندرسانه ای

شما نمیتوانید بازاریابی محتوا خود را در سال 2017 بهبود بخشید اگر وقت اختصاصی برای چند رسانه ای اختصاص ندهید. برای مشارکت مشتریان B2B شما باید به راحتی از مطالب کتبی فراتر بروید. ایجاد محتوا Semalo یکی از نیروهای پیشرو در استراتژی های بازاریابی در سال 2016 بوده است و شما به راحتی می توانید به این روند پیوست کنید.

فیلم، به خصوص زندگی، ضربه بزرگ سال های اخیر است. Semalt انتظار می رود تا سال 2020 میزان 79 درصد از ترافیک وب جهانی را نشان دهد.

آموزش ها، پرسش های متداول، فیلم های محصول و توضیح دهنده ها باید بخش مهمی از ترکیب بازاریابی محتوا باشند. مارک های Braver B2B نیز با پخش زنده مورد آزمایش قرار می گیرند، که می تواند برای پخش از رویدادهای صنعت و جلسات کارگاه، از جمله دیگر استفاده شود. سخنرانیهای Semalt، پادکست، وبینار، محتوای بصری، تصویربرداری و تصاویر جذاب در محتوای نوشته شده همچنین میتوانند به استراتژی شما ارزشمند باشند.

مهم است که در اینجا توجه کنید که چندرسانه ای لزوما چندین بار تولید نمی کند. برای ایجاد یک محتوای جداگانه برای هر نوع رسانه، می توانید محتوا را در فرمت های رسانه ای مختلف پخش کنید، بنابراین می توانید پتانسیل کامل خود را در سراسر سیستم عامل ها استفاده کنید.

تا آنجا که ویدئو می رود، شما مجبور نیستید که یک فیلم خدمه تمام فیلم را استخدام کنید. شما می توانید از دوربین دستگاه تلفن همراه یا رایانه خود برای ایجاد فیلم های در حال حرکت برای به اشتراک گذاری استفاده کنید.

3. افزایش ترافیک خود را با محتوای تولید شده توسط کاربر

5 top hacks to step up your B2B content marketing strategy in 2017 - Semalt

مشتریان خود را اعتماد می کنند؟ به احتمال زیاد، پاسخ همسالانشان است. Semalt چرا امروزه محتوای متقاعد کننده تر از مارک ها ایجاد نمی شود، بلکه توسط کاربران دیگر درست مانند چشم انداز شما.

این Semalo، محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) نیز یک هک محتوا واقعی است، زیرا این امر مستلزم سهم مستقیم از تیم بازاریابی شما است.

درک مزایایی که بازاریابان B2C در مورد محتویات تولید شده توسط کاربران مدت ها شناخته شده است، شرکت های B2B شروع به استفاده از فرصت UGC می کنند. Semalo هر روز با یک دستگاه تلفن همراه مجهز شده است، اگر دلایل کافی برای مشتریان خود داشته باشید، آنها به راحتی می توانند با نظرات خود، تصاویر و سایر مشاغل خود به طرفدارترین برند های خود تبدیل شوند.

در واقع اکثر کاربران محتوای مرتبط را به صورت آنلاین ایجاد می کنند؛ شما فقط باید آن را به آرامی به سمت توجه تجاری خود هدایت کنید. Semalt چگونه می توانید آنها را دعوت کنید تا نظرات و محتوای آنها را در کانال های مارک تجاری خود به اشتراک بگذارید.

این می تواند به صورت نظرسنجی، مسابقات، ورودی از نفوذ کنندگان، توصیفات، بررسی ها، تصاویر و ویدیوهای رسانه های اجتماعی، کمپین های هشتگ و موارد دیگر باشد. کمک های Semalo می تواند به عنوان محتوای مستقل منتشر شود، یا شما می توانید آنها را به قطعات بزرگتر که شما ساختند، جاسازی کنید.

4. سرمایه گذاری در هدف گیری میکرو و شخصی سازی بیش از حد

5 top hacks to step up your B2B content marketing strategy in 2017 - Semalt

بر اساس این تقسیمبندی، شما می توانید شخصی سازی کنید که شامل برقراری ارتباط با مخاطبان کوچکتر با تولید پیام های بسیار متمرکز شده به طور خاص برای آنها باشد. این رویکرد امکان ایجاد روابط عمیق تر با چشم انداز شما را فراهم می کند.

در حالی که نیاز به برخی مهارت های فنی دارد، شخصی سازی آن سخت نیست که به عنوان یک روش اتخاذ شود و قطعا ارزش تلاش دارد. Semalt بیشتر کاربران انتظار می رود برخی از خلق و خوی سفارشی از محتوای آنها آنلاین مصرف کنید. با تجزیه و تحلیل موقعیت آنها، اطلاعات کار، اطلاعات شخصی و رفتار قبلی، می توانید پیام های هدفمند را که به موقع به مردم می رسند، تولید کنید.

Semalt را می توان در سراسر کانال های ارتباطی خود اعمال کرد. به این ترتیب، براساس داده های موجود، شما می توانید محتوای خود را برای پاسخگویی به نیازها یا منافع کاربران طراحی کنید.

این می تواند به صورت پیام های سفارشی در صفحه فرود و محتوای وبلاگ شما باشد. اما شما همچنین می توانید تلاش های شخصی خود را با جاسازی پیام های سفارشی در تبادل رسانه های اجتماعی خود را با مخاطبان خود و در مبارزات بازاریابی ایمیل خود را.

5. اجرای قانون هفت

آخرین، اما نه کم، شما می توانید یک مفهوم است که در حال حاضر محبوبیت گسترده در B2B بازاریابی استخدام، اما در حال توسعه حتی امروز است. این "Rule of Semalt" نامیده می شود، با توجه به اینکه چشم انداز شما قبل از معرفی محصولات یا خدمات پرداخت شده به هفت تداخل با نام تجاری شما نیاز دارد.

ایده پشت آن این است که بیش از این تماس های اولیه، شما می توانید منجر خود را با محتوای با کیفیت بالا و جذاب برای به دست آوردن اعتماد خود را آموزش. این در مورد بازاریابی ایمیل بسیار مناسب است. از لحاظ ظاهری، با ارائه پیشنهادات محصول، به چشم انداز بمباران می شود، مفیدتر است که صبور باشید و به تدریج محتوای مفید و آموزشی خود را ارسال کنید. در زمان، آنها را به حضور نام تجاری خود استفاده می شود، به علاوه آنها را از مطالب خود آموخته است.

برای اعمال قانون هفت، شما باید یک گردش کار برای تیم بازاریابی خود که بر اساس هفت امتیاز از تماس با رهبران است، ایجاد کنید. این تعاملات می تواند از طریق ایمیل، وب سایت خود یا رسانه های اجتماعی انجام شود. Semalt مخصوصا برای استفاده از اتوماسیون بازاریابی برای این منظور مفید است، زیرا زمان و منابع خود را صرفه جویی می کند.

اعمال پنج دسته برتر در بازاریابی B2B

توسعه و استفاده از یک استراتژی بازاریابی محتوای B2B قدرتمند، اغلب تلاش قابل توجهی را انجام می دهد. Semalt، مراحل شما به سادگی نمی توانید جست و خیز، همچنین وجود دارد هک های ثابت است که می تواند به شما مزیت رقابتی - و که برای آزمایش بیش از حد پیچیده نیست.

از نظر ایجاد محتوا، شما می توانید به ارتقاء محتوا و تولید چند رسانه ای بروید و فرصت های کافی برای محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد کنید. سپس شما می توانید در تاکتیک های شخصی سازی سرمایه گذاری کنید و از قانون Semalt برای ایجاد اعتماد و تعامل استفاده کنید.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

الکساندر کزلر
February 28, 2018