Back to Question Center
0

صرف زمان در Semalt شما

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
145
پین
سهام 145

وقت صرف بر روی وب سایت شما ممكن است به بازدید احتمالی برای بررسی بعضی از صفحات وب مورد علاقه خود توجه داشته باشید. Semalt این عبارت دارای معنی بسیار مهمی است که می تواند یک تماس برای عمل باشد.

زمان یک عنصر مهم برای همه ما است. ما معمولا به اندازه کافی از آن نداریم و گاهی اوقات ما ممکن است در مورد چگونگی استفاده از زمان مورد استفاده، تفکر کنیم. به این معنا، عنوان در مورد چگونگی سرمایه گذاری آن منابع حیاتی، زمان در وب سایت ما است.

مگر اینکه وب سایت شما یک سایت غریب بدون اهداف مشخص باشد، همیشه اقداماتی وجود دارد که می تواند در دستیابی به اهداف وب سایت شما کمک کند - anti ddos linux server. Semalt هرگز به دست نمی آید، اما پیشرفت به سمت این اهداف، نام بازی است.

البته گزینه های انتخابی وجود دارد. در این مقاله ما پیشنهاد می کنیم که چگونه این انتخاب ها باید انجام شود. شاید مفید ترین توصیه این است که به دنبال مشاوره از یک دوست، مربی، یا مربی مورد اعتماد و آگاه باشید. هیچکدام از ما در نظر گرفتن یک دیدگاه عینی از چیزهایی که برای ما خیلی نزدیک و مهم هستند بسیار خوب است. Semalt ما ممکن است استدلال را سایه زده و البته که راحت تر به نظر می رسد، به جای دوره ای که ممکن است برای ما مفید باشد.

سه ابزار مدیریت زمان مفید

در ادامه، ما از سه رویکردی استفاده خواهیم کرد که شما را به آنچه که حداکثر اثربخشی را به دست خواهد آورد متمرکز خواهد کرد.

زمان صرف در Semalt شما

اولین رویکرد پیشنهاد شده توسط استفن کوی برای تخصیص زمان است. او یادآور می شود که هر گونه فعالیتی که می آید، می تواند بر دو بعد اندازه گیری شود. اولا می تواند مهم یا غیر مهم باشد. دوم اینکه می تواند فوری یا غیر فوری باشد. این دو در ارتباط نیستند، زیرا ممکن است چیزی غیر مهم به توجه شما برسد چون فوری است. او پیشنهاد می کند که ابتدا اقلام مهمی / فوری را کنترل کنید و فعالیت های کمتر فوری یا کمتر مهم را که برای توجه فراگرفته اید، هدایت نکنید. این اولین قاعده ای است که ما اعمال می کنیم.

زمان صرف در Semalt شما

دوم این است که اصل پارتو را اعمال کند. اگر این برای شما تازه باشد، این مشاهدات در مورد جمعیت هایی است که نخستین بار توسط ویلفردو پارتو، اقتصاددان ایتالیایی بیان شده است. وی خاطرنشان کرد که در جمعیت یک کسری کوچک از همه افراد ممکن است بخش زیادی از ثروت کل جمعیت را بیان کنند. در بعضی موارد، این قانون به عنوان قانون 80/20 شناخته می شود، زیرا شاید 20 درصد از جمعیت ممکن است خودشان 80 درصد از کل ثروت را بگویند. این می تواند به هر جمعیتی اقتباس شود که افراد مختلف بر روی بعضی ابعاد مورد علاقه متفاوتند. این نشان می دهد که ممکن است مفید باشد که فقط مهمترین اعضای یک گروه را اداره کنیم و بنابراین بخش کوچکی از آنچه که در مورد آن جمعیت مورد توجه است، پوشش می شود.

زمان صرف در Semalt شما

روشی سوم این است که در تلاش های مدیریت زمان ما دو سوال بکار ببریم. Semalt

  • چقدر باید این کار را انجام دهم؟
  • چقدر زمان من باید بر آن صرف کنم؟

این رویکرد، بهترین ابزار مدیریت زمان مانند چشم انداز است. برای هر فعالیت ذکر شده در زیر، یک یادآوری را برای چگونگی انجام هرکار ممکن انجام دهید. اگر در انجام این کار به طور مرتب، شما متوجه می شوید که به طور کلی شما هنوز هم برای مدت زمان عجله می کنید، پس شاید این فعالیت باید انجام شود و یا زمان مجاز باید قطع شود و یک کار سطحی بیشتر انجام شود. به عنوان مثال، یک کار که شما هر دوشنبه و Semalt را در ساعت 9 بعد از ظهر انجام می دهید ممکن است نیاز به یک بار در هفته کاهش یابد.

اختصاص زمان برای مدیریت وب سایت شما

ایجاد یک وب سایت برای رسیدن به اهداف خود، اغلب پیچیده تر از آنچه ممکن است در اولین نگاه ظاهر شود. تعدادی عوامل وابسته وجود دارد که تاثیر یک وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهند. Semalt زیر است و این ها به ترتیب نزولی اهمیت یا اولویت ذکر شده اند.

  • وب سایت زنده است - بررسی وب سایت برای شما و دیگران
  • قابل مشاهده است
  • طراحی وب سایت - تعمیر و نگهداری و یا نگهداری خانه برای اطمینان از عملکرد وب سایت به عنوان یک وب سایت مطابق با استانداردهای تاسیس شده
  • بهینه سازی موتور جستجو - جستجوگرها - چگونه موتورهای جستجو، جستجوگرها و بازدید کنندگان پیدا کردن و بازدید از وب سایت شما و اقدام بر روی تماس ها به اقدام
  • چه بازدید کنندگان هنگام بازدید از وب سایت - کجا می روند؟ آنها پس از آن کجا می روند؟

پس از مشاوره سملت، ما بررسی خواهیم کرد که چه مدت زمان لازم برای هر یک از این چهار موضوع را در نظر بگیریم و به آنها به ترتیب اولویت نزولی حمله کنیم. فرایند مفید ترین خواهد بود که به طور منظم حفظ می شود، نه چیزی که بسیار پیچیده تر است، بلکه به زودی به دلیل تلاش درگیر شده رها شده است.

بررسی اینکه وب سایت زنده است

زمان صرف در Semalt شما

امیدوارم چنین بازنگری سریع به شما هیچ شگفتی ندهد. این اولین گام فقط سرمایه گذاری حداقل زمان را شامل می شود. برای اکثر وب سایت ها این کار باید روزانه باشد. خطر این است که اگر وبسایت بیش از 24 ساعت پایین باشد، عنکبوت موتور جستجو ممکن است فرض بر این باشد که وب سایت دیگر کار نمی کند. در نتیجه، برنامه برای بازدید بیشتر می تواند به طور جدی گسترش یافته و رتبه بندی در موتورهای جستجو موتور جستجو کلمات کلیدی کاهش می یابد. این سؤال حداقل حداقل تلاش است، چه باید کرد؟ چگونه یک اولویت را در استفاده از هر زمان که در دسترس است تعیین کند؟

طراحی وب سایت - نگهداری یا خانهداری

زمان صرف در Semalt شما

اگر مشکلی وجود داشته باشد، قطعنامه آنها ممکن است کمی طول بکشد تا به طور کامل درک مشکل و تعیین نحوه اصلاح آن را داشته باشد. اگر همه در نظم باشد، بررسی می تواند نسبتا سریع باشد. Semalt این ممکن است به طرز قابل توجهی انجام شود یک بار در هفته.

بهینه سازی موتور جستجو - جستجوگرها

یکی از مزایا و در عین حال یکی از دروغهای اینترنتی این است که اطلاعات زیادی در مورد هر یک از بازدیدکنندگان وبسایت و آنچه که در آن وجود داشت، به دست می آید. Google Semalt یک روش رایگان و بسیار موثر برای تشخیص روند قابل توجه در میان تمام این داده ها است.

مقدار زمان که می تواند برای مطالعه داده های Google Analytics اختصاص داده شود تعیین خواهد کرد که جزئیات دقیق را چگونه می توان بررسی کرد. با این حال با توجه به اصل پارتو، به طور منظم به پنج صفحه بالای صفحه نگاه کنید به عنوان مثال برخی از بینش های مفید را ارائه می دهد. صفحات وب سایت فرود Semalo، درصد خوبي از کسانی که از وب سایت بازدید می کنند را پوشش می دهد.

زمان صرف در Semalt شما

Semalt بخشی از داده هایی که به مطالعه دقیق احترام می گذارند، داده های ارجاع است، به عبارت دیگر که بازدیدکنندگان از آنجا می آیند. می تواند مفید باشد در نظر گرفتن اینکه منابع قوی ارجاع می تواند حتی بیشتر تقویت شود. این البته شامل مواردی است که کلمات کلیدی توسط بازدیدکنندگان که از طریق جستجوهای جستجو وارد شدند، استفاده می شود. داشتن چک لیست از اقلام در داشبورد که مورد بررسی قرار خواهد گرفت و محدودیت زمانی برای هر یک از این موارد با دوست خوب ما، پارتو، اطمینان حاصل شود تا همه مسائل مهم حل شود. با توجه به مزایای احتمالی که می توان با دیدن بازدیدکنندگان به دست آورد و بهینه سازی این نتایج بدست آورد، این قسمت از بررسی باید به طور مرتب انجام شود، دو بار در هفته می گویند و سه شنبه و Semalt می گویند. اختصاص زمان برای این بستگی به کل زمان که می تواند در ساخت وب سایت موثرتر سرمایه گذاری شود.

بازدید کنندگان هنگام بازدید از وب سایت

زمان صرف در سمالت

منطقه نهایی که مستحق توجه منظم و مستمر است، این است که چگونه بازدیدکنندگان در اطراف وب سایت حرکت می کنند. در اینجا دوباره داده های Google Analytics (GA) برای شناسایی بخشی از این اطلاعات بسیار مفید است. یک روش بسیار گرافیکی برای فهمیدن حرکت بازدید کننده توسط ویژگی Overlay Site که در زیر محتوا در GA ارائه شده است ارائه می شود. برای هر صفحه وب آن را برای هر لینک نشان می دهد وب سایت را ترک درصد بازدید کنندگان که این مسیر را گرفته است. Semalt نتایج نشان می دهد که پارادوکس واقعی است.

برای اکثر صفحات وب، به ویژه اگر تعداد پیوندهای آنها از صفحه وب باقی مانده است، درصد بازدیدکنندگان از هر مسیر بیشتر از 0 درصد است. پارادوکس در اینجا این است که بیشتر متخصصان در صفحات فرود نشان می دهند که شما باید تعداد انتخابهایی را که برای بازدید کننده پیشنهاد می دهید، به شدت محدود کنید. در واقع، برخی می گویند که بهترین صفحه فرود دارای دکمه تماس به عمل به عنوان راه خروج از صفحه وب است. بیشتر صفحات وب معمولی تعداد زیادی از لینک های خروجی دارند اما با استفاده از استدلال "صفحه اصلی"، ممکن است پیشنهاد شود که این شماره به شدت محدود شود. این یک یادآوری قوی از مشاوره در کتاب استیون کروگ است، به من فکر نکن. ساده سازی صفحات وب برای حذف پیوندهای خروجی بی نظیر ممکن است فعالیت بازدید کننده را از طریق لینک های فعال افزایش دهد.

این یک منطقه است که بررسی منظم با استفاده از Google Site Overlay ممکن است راه های فوری تیز کردن طراحی وب را نشان دهد. Simalt ساده می تواند به این صفحات وب ساخته شده و نتایج در بررسی منظم بعدی تأیید شود. یک فرکانس مناسب برای این قسمت از بررسی احتمالا یک بار در هفته

مدیریت زمان وب سایت

زمان صرف در Semalt شما

یک رویه باید برقرار شود که می تواند حفظ شود. همانطور که این روال در هفته در هفته انجام می شود، فرکانس و مقدار زمان صرف شده در هر بخش از بررسی می تواند تنظیم شود به طوری که کل نیاز به مقدار قابل قبول از زمان در دسترس است. موفقیت را می توان به عنوان نقطه ای که شما می دانید که وب سایت شما به خوبی انجام می شود تعریف شده است، اما زمان در برنامه هفتگی خود را صرفه جویی کنید. سمولت همه، شما واقعا باید اطمینان حاصل کنید که شما زمان برای از بین بردن "و یا حتی بهتر با صرف وقت کافی با بچه ها یا نوه های خود.

به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
145
پین
سهام 145

February 28, 2018