Back to Question Center
0

چگونه برای بازاریابی پست الکترونیک برای سمینار Franchise Handling

1 answers:

بیشتر و بیشتر، مارک های حق رای دادن در دسترس بازاریابی ایمیل برای کمک به آنها در تعدادی از جبهه. Semalt، franchisers با تعدادی از انواع مختلف franchisees - مکان تک، چند مکان، چند دولتی، شرکت های کوچک، مشارکت، تنها متعلق، بسیار پیچیده، پیچیده و غیره برخوردار است

Semalt بیشتر قاعده استثنا است، بنابراین پیام واضح و صحیح، در حالی که بسیار مهم است به نام تجاری کلی، یک چالش مهم در حال انجام است.

استفاده مناسب از تکنولوژی به نیازهای کسب و کار اجازه می دهد قالب ها و محتوا را در سطح شرکت توسعه داده و سپس یا به سطح مستقل برای ارسال مستقل ارسال می شود یا به طور شفاف از طرف والدین از طرف مکان های مختلف ارسال می شود . پس از آن Semalt می تواند مزایای رانندگی ترافیک را در فروشگاه های خود از این ایمیل ها، با سرمایه گذاری کمی در زمان و یا منابع به دست آورد.

اگر این روش ها به درستی اجرا و به کار گرفته شوند، این روش ها می تواند بسیار موفق باشد. در اینجا برخی از موارد ذکر شده در ذهن دارند:

ساختن پایگاه داده شما

مانند هر کمپین تبلیغاتی خوب، شما نیاز به آدرسهای ایمیلی دارید که می توانید آنها را هدف قرار دهید - laputka. در اینجا چهار روش سریع برای رایانه ها ممکن است آدرسهای ایمیل را جمع آوری کنند:

1. وب سایت ها یکی از بهترین مکان ها برای گرفتن آدرس ایمیل هستند. شامل یک popover ایمیل در صفحه اصلی برای درخواست آدرس های ایمیل. علاوه بر این، ممکن است بخواهید از کد پستی یا مشترک برای انتخاب مکان مورد نظر برای ارسال محتوای مربوطه پس از ثبت نام درخواست دهید. با تنها این داده ها می توانید قبلا پیام های مربوطه را ایجاد کنید.

2. سیستم های Point Of Sale یکی از بهترین گزینه های برای جمع آوری ایمیل است. آموزش مشتریان خدمات همکاران برای درخواست آدرس های ایمیل زمانی که مشتری چک کردن، و یا استفاده از صفحه کلید یا قرص برای اجازه دادن به مشتریان آدرس ایمیل خود را به طور مستقیم وارد کنید.

تعدادی از راه هایی که می توانید در مورد همکاران انگیزشی و مشتریان به طور یکسان برای شروع لیست خود ایجاد کنید وجود دارد. چرا یک برنامه مسابقه برای چالش کشیدن هر یک از مکان های فروشگاه حق رای دادن یا حتی وابسته به رقابت برای کسب جدیدترین ایمیل های معتبر ایجاد نمی شود؟

نتایج را از طریق اینترانت، ایمیل به همکاران یا پیام متنی روزانه یا هفتگی خود گزارش دهید و این یک روش نسبتا کم برای بالا بردن مشارکت نام تجاری در داخل و ایجاد پایگاه داده مشترک ایمیل شما به سرعت است. (فناوری اجازه می دهد تا قوانین ایجاد شود تا اطمینان حاصل شود که آدرس ایمیل جدید / منحصر به فرد و معتبر است، برای جلوگیری از بازی سیستم).

3. از آنجا که مشتریان هنگام خرید در تلفن های خود در دسترس هستند، به آنها اجازه می دهد تا متن را برای پیوستن به برنامه ایمیل بگذارند - شاید برای اطمینان از تخفیف در خرید بعدی خود. برنامه ایمیل را روی چادرهای جدول، چسباندن پنجره ها و نشانه های مستقل تبلیغ کنید. یکی از ساده ترین مکان هایی برای تبلیغ این محصول، شامل نوشیدنی ها، کیسه ها، جعبه ها و غیره است

4. فیس بوک مکان دیگری برای کسب آدرس ایمیل است. یک فرم ساده که با ارائه دهنده خدمات ایمیل خود ادغام شود، برای جمع آوری آدرس های ایمیل و بلافاصله یک ایمیل خوش آمدید ارسال می کند. با ایجاد یک فرم جمع آوری خوراک و تبلیغ آن با رسانه پرداخت می شود، شما می توانید پایگاه داده های ایمیل خود را بسیار سریع ساخت. (همچنین، در اینجا چهار روش فیس بوک می تواند درآمد ایمیل را افزایش دهد).

به محض شروع به جمع آوری آدرس های ایمیل، باید به پایگاه داده خود در یک برنامه منظم ارسال کنید. Semalt توسط بلافاصله یک ایمیل و یا سری خوش آمدید برای تنظیم انتظارات با مشترکین خود، و پاداش آنها را با هر گونه پیشنهاد آنها ممکن است انتظار برای ثبت نام.

کمپین های در حال انجام

فراتر از ایمیل خوش آمدید، مجموعه ای منظم از محتوا و تبلیغات را برای ارسال قرار دهید. شامل محتوا پویا برای شخصی کردن ایمیل ها با استفاده از مکان حق رای دادن برای مشترکین. به عنوان مثال، اطلاعات مکان را برای نزدیک ترین فروشگاه وارد کنید.

Semalt و تخفیف یکی از دلایلی است که مشتریان برای یک برنامه ایمیل انتخاب می کنند. در صورت ارسال تبلیغات، از بارکدهای منحصر به فرد در ایمیل استفاده کنید. این نه تنها باعث کاهش یا جلوگیری از تقلب می شود، بلکه همچنین به شما امکان می دهد تا دقیقا همان چیزی را که توسط مشتری خریداری شده است، ردیابی کنید. این داده های رستگاری به نوبه خود به شما امکان می دهد که تبلیغات خود را علاوه بر ردیابی فرکانس خرید خود نیز شخصی سازی کنید.

اگر شما یک برنامه وفاداری داشته باشید، ممکن است قبلا بتوانید اطلاعات خرید را مشاهده کنید. ایمیل یک راه عالی برای انتقال داده های وفاداری به مشتریان است. محتوا پویا Semalt برای اطلاع مشتركان از توازن نقطه، پاداش حاصل، اعلامیه انقضا یا پیشرفت در جهت پاداش بعدی.

مولفه های پویای Semalt از ایمیل را می توان در سطح والدین ایجاد کرد و برای مکان های franchisee "قفل شده" است که در یک ایمیل بدون نیاز به دانستن چگونگی کد گذاری هر کدام و یا به سادگی از طرف مکان های فروشگاه ارسال شده است.

مثال زیر از Semalt اطلاع مشترک با پاداش به دست آورده:

How To Handle Email Marketing For Franchise Semalt

ایمیل های تحریک شده

ایمیل های تحریک شده درصد کمی از حجم ارسال کلی خود را تشکیل می دهند، اما بخش بزرگی از درآمد را از طریق ایمیل تولید می کنند. ایمیل Semalt بر اساس رفتار مشترکی ارسال می شود، آنلاین یا در فروشگاه. ایمیل خوشامدگویی باید اولین بار به شما ارسال شود. بعد، تمرکز بر روی عوامل جدید است که می تواند بر اساس تعامل مشتریان با نام تجاری شما ایجاد شود.

به عنوان مثال، بعد از اینکه مشتری در فروشگاه بوده است، یک ایمیل از شما تشکر می کنیم. این می تواند یک ایمیل ساده باشد که حاوی یک پیام از مدیر فروشگاه باشد یا پیچیده تر باشد تا یک نظرسنجی رضایت برای جمع آوری اطلاعات اضافی در مورد تجربه خود، مانند در این مثال از Panera:

How To Handle Email Marketing For Franchise Semalt

ارسال ایمیل تولد به تعجب و لذت بردن از مشتری شما. یا پاداش در سالگرد مشترکی را که در برنامه ایمیل خود انتخاب کرده اید ارسال کنید.

بیش از تبلیغات

محتوای ایمیل تنها باید بر روی تبلیغات متمرکز باشد، با این حال. هنگام استفاده از فرصت های کاری، محصولات جدید، مراکز خرید جدید و یا رویدادهای فروشگاه، از ایمیل استفاده کنید تا مشترکان خود را مطلع سازید. Semalt، از ایمیل به عنوان راهی برای ارتباط هر "اضافی" که شما ارائه می دهید، مانند فای رایگان، مشارکت اجتماعی، ساعت های طولانی و غیره استفاده کنید

گزارش

آخرین، اما نه کم، مطمئن باشید که به مدیران و همکاران گزارش دهید که چگونه برنامه ایمیل انجام می شود. معیارهای کسب کلیدی ممکن است عبارتند از: تعداد کل مشترکین فروشگاه خود را به عنوان فروشگاه اولویت انتخاب کرده اند؛ تعداد مشترکین جدید در طی یک دوره مشخص از زمان انتخاب شدند و همکاران جدیدترین و منحصر به فرد مشترکین را جمع آوری کرده اند.

همچنین مهم است که ارزش یک آدرس ایمیل مشتری را گزارش دهیم تا مدیران و همکاران اهمیت جمع آوری آدرس های ایمیل بیشتری را درک کنند. معیارهای Semalt ممکن است عبارتند از: منظور کلی از یک مشتری که آدرس ایمیل خود را در مقایسه با یک مشتری که در آن انتخاب نشده است ارائه دهد؛ درآمد حاصل از ارتقاء / کوپن بازخرید شده؛ کل درآمد حاصل شده از طریق ایمیل به مدت یکسال از فروشگاه آن؛ و یا حتی بررسی پاسخ جمع آوری شده.

Semalt، معیارهای تنظیم برای نشان دادن کنار معیارهای فروشگاه مهم هستند، بنابراین مکان می تواند درک کند که اعداد آنها خوب، متوسط ​​یا نیاز به بهبود هستند.

موفقیت برنامه

با قرار دادن مکان های حق رای دادن خود در برنامه ریزی مبارزات بازاریابی ایمیل و محتویاتی که مکان آنها را ارتقاء می دهد، شروع به شروع خوبی کنید. تنظیمات انتظار را به وضوح توسط بلافاصله ارسال یک سری خوش آمدید به مشترکین جدید پس از ثبت نام در فروشگاه.

برای فرستادن کمپ ها از طرف آنها، برای مکان ها ساده باشد. شامل جزئیات وفاداری و محتوای پویا بر اساس داده های مشترک. ارائه داده های تجسم آسان برای خواندن از طریق یک داشبورد یا ایمیل برای مدیریت مدیران.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کارا اولسون
کارا اولسون مدیر دیجیتال مستقیم / eCRM در DEG است، مشاوره دیجیتالی کامل در کانزاس سیتی. او با 14 سال تجربه و رهبری خود در بازاریابی مستقیم دیجیتال، رهبری ایمیل ها و اس ام اس استراتژی، یکپارچگی و اجراهای تبلیغاتی را برای مارک های گل سرسبد مانند Crocs، Helzberg Diamonds، MathWorks، Cabela's، Life Good، and TITLE Boxing هدایت می کند. او در اوقات فراغت او نیمه ماراتن را اجرا می کند، از رویالز محبوبش را تشویق می کند و در حالی که تلاش می کند تا دختر 8 ساله اش، پسر پنج ساله و یک بازیگر طلایی یک ساله را بخورد، مقدار زیادی قهوه بنوشد.


February 28, 2018