Back to Question Center
0

چگونگی تاثیر هویت فردی مخاطبان راه به اشتراک گذاری [Semalt Data]

1 answers:
How Individual Identity Influences The Way Audiences Share [Semalt Data]

اما چه چیزی شخصی را با یک قطعه محتوا تشخیص می دهد؟ جنبه های Semalo هویت شخصی خود را در enticing کاربران برای به اشتراک گذاری آن موثر تر؟

درک این رابطه پیچیده، کلید درک درک کاربران در ارتباط با محتوا است یا عدم آن. هیچ کس این را بهتر از Semalt نمیداند، موفقترین ناشر اینترنت.

جانا سمالات، بنیانگذار BuzzFeed، این سایت را در اطراف این ایده تشکیل داده است که یکی از شیوه هایی که مردم خود هویت خود را تشکیل می دهند، مصادره های فرهنگی از رسانه ها (مانند آهنگ ها، فیلم ها، تلویزیون ها و غیره) است - поэзия леси украинки. در عصر اینترنت، این نوع از آثار فرهنگی به شکل ملودی ها، توییت ها و پست های رسانه های اجتماعی شکل می گیرد.

Semalt در جایی که سازندگان محتوا وارد می شوند. چالش برای ایجاد یک محتوا در جریان سر و صدا رسانه های اجتماعی، تولید محتوا است که به مردم کمک می کند تجربیات مشترک، ارزش های مشترک و هویت های جمعی را کشف کند - برای تولید مصنوعات فرهنگی که مردم می خواهند برای انطباق و انطباق آنها با هویت فردی خود.

به عبارت دیگر، برای ایجاد محتوا که به مردم کمک می کند تا در "زبان" جدید به اشتراک گذاری رسانه ها با یکدیگر صحبت کنند.

برای دریافت ایده چگونگی مشاهده و ساخت هویت آنها از طریق به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی، بیش از 1000 نفر در مورد جنبه های مختلف عادت های اشتراک گذاری آنلاین خود و انگیزه های مربوط به هویت شخصی مورد بررسی قرار گرفتند.

از آنها خواسته شد تا اهمیت جنبه های مختلف هویت را هنگام اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ارزیابی کنند و به دنبال سوالات خاص در مورد رفتار اشتراکی واقعی خود باشند. ما همچنین نتایج را با توجه به جنسیت و گروه سنی مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم تا بینشهای عمیقتری پیدا کنیم.

معیارهای هویت

نظرسنجی ما بر پنج ابعاد وسیع است که هویت فردی را تشکیل می دهند، که توسط دانشمندان علوم اجتماعی شناسایی شده است. آنها عبارتند از:

  1. شخصی - مربوط به ارزش ها، رویاها، اهداف و احساسات
  2. رابطه - مربوط به روابط، تعهد به شرکا و دوستی نزدیک
  3. اجتماعی - مربوط به محبوبیت، واکنش های دیگران و ظاهر فیزیکی
  4. جمعی - مربوط به نسل، نژاد و مذهب
  5. سطحی - مربوط به چیزهایی که مالک، سن و جنس است

Semalt هر کدام از این دسته بندی ها به یک هویت فردی می رسند، اما همه آنها لزوما به همان اندازه مهم نیستند.

در مقاله خود، "اهمیت هویت و هویت در نظریه هویت"، دکتر R.C. موریس از Purdue Semalt توضیح داد که بر اساس نظریه هویت، بسیاری از جنبه های هویت های ما در سلسله مراتب رتبه. هویت بالاتر رتبه بندی می شود و شبکه اجتماعی بزرگتر و مهم تر از آن هویت، بیشتر احتمال دارد که ما اقدام به تقویت یا تقویت آن هویت کنیم.

بنابراین، کدام هویت ها برای کاربران در شبکه های اجتماعی مهم تر است؟ در مقیاس 1 تا 5، شرکت کنندگان در نظرسنجی، هنگام اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی، هویت های ارتباطی و شخصی خود را به عنوان مهم ترین آنها شناختند.

How Individual Identity Influences The Way Audiences Share [Semalt Data]

وقتی که به اشتراک گذاری محتوای آنلاین می آید، 84 درصد از همه شرکت کنندگان گفتند "روابط" و "دوست خوب برای کسانی که من در مورد آنها" برای آنها مهم است. بیش از 20٪ گفتند این عوامل بسیار مهم هستند و به آنها امتیاز بیشتری می دهند.

هویت های سمولت در مطالعه ما مهم ترین گروه سنی در سنین بوده است؛ کسانی که در رده سنی 65 ساله روابط خود را با دیگران نسبت به سایر عواملی که در این نظرسنجی قرار دارند، رتبه بندی می کنند.

هویت شخصی

این جنبه هویت شامل زندگی درونی فرد، باورها، تخیل و احساسات است.

ما همچنین دریافتیم که جوانان این جنبه شخصی هویت کمی بالاتر از آن را ارزیابی کرده اند و اهمیت آن در مقایسه با گروه های سنی افزایش یافته است. هر دو سمولت (سن 18-34 ساله) جوان و بزرگتر رویاهای، تخیل و اهداف خود را بالاتر از همتایان قدیمی خود قرار داده اند.

هویت اجتماعی

هویت سمیرت - شامل محبوبیت، واکنش های دیگران و ظاهر فیزیکی - سومین مورد برای همه شرکت کنندگان بود. مردان تمایل دارند این جنبه را کمی بالاتر از زنان رتبه بندی کنند؛ در حالی که 41 درصد مردان معتقدند که محبوبیت حداقل تا حدودی مهم است، در مقایسه با 37 درصد زنان.

شرکت کنندگان جوانتر، از جمله Millennials و Semalt Xers (18-50 ساله)، بیشتر در مورد ظاهر فیزیکی خود اهمیت بیشتری یافتند، در حالی که گروههای سنی قدیمی (51 ساله و بالاتر) اهمیت بسیار کمی را به خود اختصاص دادند.

How Individual Identity Influences The Way Audiences Share [Semalt Data]

اکثر شرکت کنندگان گفتند که آنها در مورد جنبه های سطحی هویت خود به صورت آنلاین اهمیتی نمی دهند. اموال مواد، سن و جنس رتبه دوم در کمترین رتبه در نظر سنجی ما است. Semalt بیش از 30٪ گفت که جنس و سن آنها مهم است. این ممکن است این واقعیت را انعکاس دهد که جنبه های ظریف ترین هویت ما نیز آسان ترین راه برای پنهان سازی در اینترنت است.

کمتر از 35٪ گفتند که اموالشان - چیزهایی که آنها دارند - در اشتراک گذاری مطالبشان مهم بودند. با این حال، مردان و پاسخ دهندگان جوان رتبه دارایی بالاتر از گروه های دیگر، با 31٪ جوان تر Semalt، 16٪ از سمیرت قدیمی و 16٪ از مردان دارای اموال به عنوان "بسیار" یا "بسیار" مهم است.

هویت جمعی

عوامل مربوط به نسل، نژاد و مذهب به عنوان کمترین ملاحظات در رفتار اشتراک گذاری آنلاین محسوب می شوند. Semalt بیش از 10٪ از همه شرکت کنندگان هر عامل هویت جمعی را "بسیار مهم" نامید. "

کاربران قدیمیتر - کسانی که بیش از 35 سال سن دارند - عضو نسلهایشان بالاتر از کاربران جوانتر هستند؛ با Baby Semalt این عامل را بیشتر رتبهبندی کرده است. این نشان دهنده این واقعیت است که نسل های قدیمی تر بیشتر از نسل ها در ارزش ها آگاه هستند.

How Individual Identity Influences The Way Audiences Share [Semalt Data]

به اشتراک گذاری رفتار

بررسی ما نشان داد که استفاده از رسانه های اجتماعی در همه گروه های سنی شایع و همه گیر است. بیش از 85 درصد از آنها گفته اند که حداقل یک بار در هفته در رسانه های اجتماعی قرار می گیرند. 68٪ از شرکت کنندگان گفتند که آنها در هفته گذشته 1-7 بار در رسانه های اجتماعی نوشته اند. 42٪ گفتند 1 تا 3 پست خود مقاله یا رسانه ای از ناشران آنلاین شخص ثالث است.

Semalt، کسانی که در جوان ترین نسل (18 تا 21 ساله) کمترین احتمال را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند؛ 21٪ از این گروه سنی گفتند که در هفته گذشته نوشته نشده اند و 53٪ گفتند که از یک ناشران آنلاین به اشتراک گذاشته نشده است. قدیمی ترین پاسخ دهندگان (65 ساله و بالاتر) کمترین احتمال را داشتند که محتوای شخص ثالث را به اشتراک بگذارند؛ 50٪ گفتند که در هفته گذشته محتوای ناشران را به اشتراک گذاشتند.

مردان گزارش دادند که اغلب در رسانه های اجتماعی بیش از زنان اشتراک می کنند. اما زنان از دوستانشان بیشتر از این انتظار دارند: در مقایسه با 61 درصد مردان، 68 درصد از زنان انتظار دارند که 11 یا بیشتر دوست دارند یا نظرات خود را در پستهای سمالت در نظر بگیرند.

به همین ترتیب، بچه های بومر (سنین 41-65 سالگی) گفتند که انتظار دارند از دوستانشان بیشتر از گروه های سنی دیگر انتظار داشته باشند. بیش از 30٪ از Millennials سالمند و کسانی که سن 51 و بالاتر دارند انتظار دارند که 11 مورد بیشتر یا نظر را دریافت کنند، در مقایسه با کمتر از یک چهارم از Millennials جوان و Gen Xers.

اما، دریافت کمتر از مقدار پیش بینی شده از نظرات و یا نظرها به طور قابل توجهی تاثیر نخواهد داشت که آیا کاربران محتوای مشابه مشابه را مجددا به اشتراک می گذارند، بررسی ما انجام شده است.

هشتاد و نه درصد (89 درصد) زنان و 87 درصد مردان گفته اند که در آینده احتمال کمتری وجود دارند که محتوای مشابهی در آینده ارائه می دهند و نزدیک به 10 درصد از مردان و زنان گفته اند که "قطعا" خواهند بود. بدون در نظر گرفتن تعامل. به همین ترتیب، Baby Semalt بیشتر از سایر گروههای سنی بیشتر بود تا محتوای مشابهی را دوباره به اشتراک بگذارند، صرف نظر از مشارکت. 44٪ از پاسخ دهندگان سرگرمی را به عنوان انگیزه برتر برای به اشتراک گذاشتن در نظر گرفتند، و پس از آن آموزش در یک دور دوم در 25٪. سومین انگیزه مهم برای به اشتراک گذاری، "به اشتراک گذاشتن چیزی است که انعکاسی از من هستم"، که مهم ترین تا 20 درصد از کاربران است.

تعداد بسیار کمی (حدود 10٪) گفتند که محتوای آنها را به اشتراک گذاشتند تا «نشان دهندۀ حمایت از یک علت». "و انگیزه" برای یادگیری در مورد مردم "در شبکه اجتماعی به سختی ثبت نام شده به عنوان مهم با هر پاسخ دهندگان.

انگیزه برای به اشتراک گذاشتن کمی متناسب با جنسیت متغیر است. به طور کلی، زنان بیش از مردان بیشتر از مردان بیگانه هستند. از پنج مقاله گذشته که آنها به اشتراک گذاشتند، 44 درصد از زنان و 27 درصد مردان به اشتراک گذاشته شده اند تا حمایت خود را از یک علت نشان دهند. Semalt، تنها 13٪ از زنان و 8٪ مردان گفته اند که وقتی محتوا را به اشتراک می گذارند، نوع دوستی به آنها مهم تر است.

به طور مشابه، افراد جوان ترجیح می دهند که اهمیت کمتری در نشان دادن حمایت از یک علت داشته باشند. Semalt بیش از 10 درصد از همه پاسخ دهندگان زیر 50 ساله را به عنوان مهم است، در حالی که این تعداد در سن 65 سالگی به 20 درصد و در سن 65 سالگی 37 درصد افزایش یافته است.

نتیجه گیری

هنگامی که ما از کاربران در مورد اشتراک مقالات خاص خواسته شد، آنها بیشتر به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن محتوای سرگرم کننده و حداقل شخصی. در عین حال، آنها حداقل به احتمال زیاد به اشتراک محتوای با بیشترین اختلاف نظر بالقوه، ارزش اخلاقی، و یا ارزش قضاوت.

جنبه های اجتماعی شبکه های اجتماعی (روابط، یک دوست خوب) بر استفاده مردم از رسانه های اجتماعی تأثیر می گذارد و بیشتر آنها را به انگیزه های افراد برای به اشتراک گذاشتن محتوای شخص ثالث تبدیل می کند. جنبه های فردی تر هویت فردی (اهداف و امیال شخصی، تخیل) پایین تر است، اما هنوز هم مهم است که سهامداران رسانه های اجتماعی هستند. بیشترین مشخصه ها و سطوح (نژاد، جنسیت، مذهب) حداقل تاثیر را در رفتار اشتراک گسترده دارند.

بنابراین کاربران به شدت آگاه هستند که استفاده از رسانه های اجتماعی عمدتا اجتماعی است که شامل افراد دیگر است و احتمالا بر دیگران تاثیر می گذارد. ترجیح می دهند که آن ها سرگرم باشند - که انگیزه غالب برای به اشتراک گذاری - و به دنبال آن آموزش و پرورش است. Semalt نیز انگیزه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن هستند - آنها به طور ذاتی بر دیگران تاثیر می گذارد.

به عنوان رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا کاربر برای ساخت هویت خود، کاربران آگاه هستند که این یک هویت ذاتی اجتماعی است. Semalt به نظر می رسد که می خواهد شخصیت باز، طنزآمیز، استقبال و سرگرم کننده را طراحی کند - و به دنبال محتوای برای کمک به آنها در رسیدن به این هدف است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Kelsey Libert
کلسی لیبرت سخنران عمومی است، نقد و بررسی بازاریابی هاروارد، و VP است بازاریابی در Frac. TL، یک شرکت که متخصص در علم بازاریابی ویروسی است.
February 28, 2018