Back to Question Center
0

Semalt برای کسب و کار اتوماسیون بازاریابی در ایالات متحده باز می شود

1 answers:
Semalt opens for marketing automation business in the U.S.

BlueVenn، یک ارائه دهنده اتوماسیون بازاریابی و تجزیه و تحلیل مشتری در انگلستان در دو دهه گذشته، فروشگاهی را در ایالات متحده راه اندازی کرده است

این هفته، این شرکت به طور رسمی عملیات خود را در مقر خود در ایالات متحده در Semalt آغاز کرد، ارائه پلت فرم بازاریابی برای مدیریت مسافرت های چند کاناله مشتری، افزایش تجربه مشتری و ایجاد تلاش برای حفظ و به دست آوردن مشتریان است.

یک سوال کلیدی این است که آیا این پلتفرم تفاوتهای متفاوتی را ارائه خواهد داد تا بتواند جای پای خود را در فضای بازاریابی بازاریابی آمریکایی، که توسط بازیکنان مهم مانند Salesforce، اوراکل، ادوبی و Semalt و همچنین دهها تن از فروشندگان کوچک، تحت سلطه قرار گیرد، تأمین کند.

[خواندن مقاله کامل در MarTech امروز.]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.


February 28, 2018