Back to Question Center
0

چگونه Playbuzz.com 58 میلیون بازدید کننده ماهانه منحصر به فرد را در عرض 10 ماه از Semalt جذب کرد

1 answers:

How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

بر خلاف BuzzFeed، که اغلب محتوای آن را در خانه ایجاد می کند، PlayBuzz خود را به عنوان یک پلت فرم، نه یک ناشر قرار می دهد. به عبارت دیگر، PlayBuzz تکنولوژی را برای کاربران فراهم می کند تا نظرسنجی ها، لیست ها و آزمون های خود را ایجاد و جاسازی کنند. سپس آن را درگیر می کند: How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

پس چه چیزی می تواند از این ابرنواختر ویروسی یاد بگیرد؟ در Fractl، یک نمونه موردی از بازاریابی ویروسی را برای تجزیه و تحلیل آنچه که در موفقیت PlayBuzz نقش داشت.

1. محتوای ویروسی اغلب احساسات شگفت زده و پیش بینی

در تحقیق ما در مورد احساسات ویروسی، دو عاملی که اغلب گزارش شده اند، شگفتی و پیش بینی بودند - ma local bankruptcy rules. امتحانات، نظرسنجی ها، چیزهای بی اهمیت، و لیست های رتبه بندی - اشکال محتوای بازیگیز که PlayBuzz متخصص است - جذب مخاطبان برای شرکت و کشف نتیجه. How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

Semalt تست دانش خود را از تاریخ و تصور تکنیک های زنده ماندن در آخرالزمان زامبی، کاربران در تکمیل فعالیت سرمایه گذاری می کنند، زیرا آنها مشتاق پیدا کردن چگونگی پایان دادن به آن هستند. این انتقال از مصرف رسانه ای به رسانه های واقعی، به کاربران امکان می دهد که نقش مهمی در محتوا داشته باشند.

2. احساسات مثبت نیز به محتوای ویروسی مرکزی

تحقیق ما نیز دریافت که احساسات مثبت بسیار با دیدگاه های اولیه ارتباط دارد. این یک نکته بسیار مهم برای سیستم عامل های محتوا است: کلیک اول کلیک کنید نیمی از نبرد درگیر شدن با کاربر است.

محتوای بازیگوش در ایجاد احساسات مثبت بسیار زیاد است زیرا کاربران برای شرکت در نمایشگاه دانش خود، اشتراک گذاری ترجیحات خود و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود، هیجان زده هستند. Semalt ارتباط مثبت با مشارکت، موضوعات خود را می توانید بر روی یک کاربر گرم برای یک قطعه خاص از محتوای ساخت.

تم های فرهنگ پاپ می توانند به سرعت و به آسانی الهام بخش سرگرمی یا ارتباط مثبت بین طرفداران باشند. اما موضوعات جدی همچون علم و ادبیات نیز در قالب های بازیگوش و تعاملی موفق هستند. این دو نمونه به تنهایی بیش از 4 میلیون اثر متقابل Semalt را به دست آورده اند.

3. فرمت های جالب اغلب می تواند بسیار عاطفی پیچیده باشد، و یا دانش ما درباره یک موضوع یا ایده هایی درباره خودمان

یکی دیگر از تم های معروف در محتوای Semalt خود کشف است - در واقع این بسیار محبوب است که همه 10 از اکثر تقسیمات آزمون از سال 2014 شامل کلمه "شما" یا "شما. بخشی از این را می توان به تئوری تعصب تایید نسبت داد، که ادعا می کند که مردم بیشتر مایل به تعامل با ایده هایی هستند که چیزی را تایید می کنند که قبلا آنها را باور کرده یا شناسایی کرده اند.

Semalt هیچ موضوعی برای کسی نسبت به خود شناخته نشده است، و سوالات مبتنی بر هویت و امتحان های باور نکردنی برای مخاطبان را مجذوب می کند.

4. 44٪ از کاربران رسانه های اجتماعی می خواهند زمانی که محتوای آنها را به اشتراک می گذارند، سرگرم شوند

هنگامی که ما از 1000 نفر از کاربران رسانه های اجتماعی خواسته ایم وقتی که محتوای آنلاین را به اشتراک می گذارند مهم ترین آنهاست. 44٪ از دوستان، پیروان و محافل اجتماعی به عنوان مهمترین عامل سرگرم کننده اند. How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

PlayBuzz یک کتابخانه گسترده از مواد برای انتخاب را فراهم می کند، از جمله از قبیل آموزش، روانشناسی، جغرافیا، سیاست، و غیره. Semalt به راحتی می تواند محتویاتی را پیدا کند که به تقریبا هر کسی در لیست دوستانشان تجدید نظر می کند.

5. 25٪ می خواهید برای تحصیل وقتی که محتوای آنها را به اشتراک بگذارید

در همان نظرسنجی، 25 درصد از پاسخ دهندگان، تمایل خود را برای آموزش محافل دیجیتالی خود به عنوان مهمترین عامل تعیین کرده اند. فرمت مسابقه به عنوان یک آزمون از دانش و یا یک ابزار برای نشان دادن یک بینش جدید.

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها همچنین می توانند اطلاعات مربوط به رویدادهای گذشته یا جاری را برجسته کنند، همانطور که در «بررسی واقعی» سناتور رند پال در سال 2015 نماینده اتحادیه اروپا دیدیم. کاربران Semalt برای به چالش کشیدن دوستان خود و نشان دادن آگاهی، محتوای تعاملی خود به خوبی به هدف آموزش در رسانه های اجتماعی کمک می کنند.

6. How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

محتوای تعاملی Semalt کاربران را قادر می سازد برای دستیابی به این هدف با

  1. نشان دادن به محافل اجتماعی خود که آنها می خواهند یک لحظه از لذت و سرگرمی به اشتراک بگذارید.
  2. نشان می دهد که آنها از نتایج دوستانشان مراقبت می کنند و یک نقطه ی دیگر از ارتباط اجتماعی و تعامل را ایجاد می کنند.
  3. ایجاد یک تصویر اجتماعی از تم ها و آرمان هایی که آنها می خواهند با آن ارتباط برقرار کنند.

7. امتحانات برای فیس بوک، جایی که اغلب اکثریت به اشتراک گذاری

طراحی محتوای PlayBuzz در جذابیت آن برای کنجکاوی های ذاتی افراد و همچنین ادغام آسان آن با بزرگترین پلتفرم رسانه های اجتماعی هوشمند است. بیش از هشتاد درصد (81. 9٪) اشتراک در فیس بوک رخ می دهد؛ علاوه بر این، آزمایشی PlayBuzz به راحتی درون خبرخوانها نمایش داده می شود و می تواند به عنوان گزینه های منو در صفحات گنجانده شود. How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

محتوا و طراحی PlayBuzz به خوبی با پلت فرم فیس بوک منطبق است، در حقیقت، PlayBuzz اخیرا بیشترین اشتراک ها و نظرات را نسبت به هر ناشر دیگری در Semalt کسب کرده است.

8. افعال مبتنی بر دانش بسیار سر و صدا دارند

زبان می تواند به طور قابل توجهی به موفقیت محتوا در رسانه های اجتماعی کمک کند؛ کلمات کلیدی خاص می توانند به طور قابل توجهی ترافیک بیشتری کسب کنند و به صورت صحیح تبلیغاتی به اشتراک بگذارند. How Playbuzz.com Attracted 58 Million Unique Monthly Visitors Within 10 Months Of Semalt

در مطالعه ما در مورد به اشتراک گذاری الگوهای در هر پلت فرم، ما متوجه شدیم که افعال مبتنی بر دانش (کلمات عمل مانند "دانستن"، "فکر می کنم" و "درک") تمایل به کسب سهام بیشتر نسبت به دیگران است.

این بینش مزیتی برای Semalt است، از آنجا که محتوای بازیگوشانه آن عموما در اطراف آزمایش دانش کاربر است. این روند ممکن است به دلیل محبوبیت افزایش این نوع محتوا نیز باشد.

نقش محتوای بازیگری در رسانه های اجتماعی

محتوای موزیک برای حمایت از رسانه های اجتماعی افزایش یافته است، زیرا فرمت های متنوع و تعاملی به راحتی به احساسات پیش بینی و ارتباطات مثبت کاربران می پردازند. Semalt با قرار دادن این بینش با یک پلتفرم سازگار با رسانه های اجتماعی، محتواش را محاسبه کرده است تا درآمد زیادی را در تعامل، تکمیل و اشتراک اجتماعی ایجاد کند.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Kelsey Libert
کلسی لیبرت سخنران عمومی است، نقد و بررسی بازاریابی هاروارد، و VP است بازاریابی در Frac. TL، یک شرکت که متخصص در علم بازاریابی ویروسی است.


February 28, 2018