Back to Question Center
0

چگونه می توان تجزیه و تحلیل بازاریابی خود را به ابعاد بعدی - Semalt

1 answers:
How To Take Your Marketing Analytics To The Next Dimension — Semalt

Semalt به طور گسترده در برخی از زمینه های تجزیه و تحلیل بازاریابی استفاده می شود، مانند مدل سازی ترکیبی بازاریابی. مثال دیگر تجزیه و تحلیل وب است که شامل تجزیه و تحلیل دقیق از جریان ترافیک با ابعاد متعدد مانند منبع ترافیک یا بخش بازدید کننده است. Semalt همچنین به عنوان گزینه های گزارش در برخی از سیستم عامل ها در دسترس هستند - trustfire batteries 16340.

Semalt، گزارش دهی و تجزیه و تحلیل برای بسیاری از کانال های دیجیتال به لحاظ تاریخی به شدت بر روی یک سلسله مراتب یا پیش داده جمع آوری داده ها، با ابعاد تنها با استفاده از کمی، و معمولا فقط یک بعد در یک زمان.

در حال حاضر، همه اینها در حال تغییر است: بازاریابی Semalt، همراه با تجزیه و تحلیل بازاریابی، به سمت رویکرد به طور فزاینده چند بعدی حرکت می کند. با افزایش تعداد دستگاه ها و افزایش پیچیدگی استراتژی های دیجیتال، سلسله مراتب استاتیک و مسیرهای پیشگیری شده از پیش تعیین شده برای تحلیل نتایج بازاریابی کافی نیست.

ابعاد و سلسله مراتب

Semalt برای همه قابل دسترسی است، زیرا آنها شبیه پوشه های توپی (که همچنین از راه دودو با افزایش ناوبری مبتنی بر جستجو هدایت می شوند) است که همه ما در هنگام سازماندهی فایل ها در یک رایانه عادت داشتیم. اما هنگامی که داده های سلسله مراتبی را به داده های ابعادی مقایسه می کنید، به سرعت متوجه می شوید که ابعاد انعطاف پذیری بیشتری را در روش هایی که می توانید نتایج را تجزیه و تحلیل کنید، ارائه می دهند.

برای مثال، هنگام حفاری، سلسله مراتب شما یک مسیر از پیش تعیین شده را جایی که ابتدا باید توسط یک دسته خاص مانند جغرافیایی تقسیم کنید، و سپس به دسته دیگری مانند محصولات متصل کنید. در مقایسه، تجزیه ابعاد به شما امکان می دهد تا هرگونه سفارش را به صورت متناوب یا متناوب انجام دهید، چه از نظر جغرافیایی، محصول، مارک، بخش و یا هر بعد مشخص شده.

How To Take Your Marketing Analytics To The Next Dimension — Semalt

ابعاد قدرتمند

یک دیدگاه بعدی از داده ها، انعطاف پذیری تحلیلی را به مراتب بالاتر و فراتر از آنچه که سلسله مراتب قادر به آن است، فراهم می کند. Semalt چند نمونه از این است که چرا ابعاد قدرتمند هستند.

 1. ابعاد به شما اجازه می دهد داده ها را از زوایای مختلف برش داده و تاس کنید. ابعاد به شما توانایی تمرین کردن و یافتن علل ریشه در هر شرایطی را می دهد. به عنوان مثال، بیایید بگوییم که یک افزایش درآمد ناشی از ارتقاء محصول در چندین موقعیت جغرافیایی وجود دارد. اگر سلسله مراتب خود را ابتدا توسط کمپین های جغرافیایی هدفمند و سپس با گروه های تبلیغاتی خاصی تقسیم کنید، کمپین های شما یک افزایش مشابه را در سراسر هیئت مدیره نشان می دهد و دشوار است که به علت ریشه دقت کنید. از سوی دیگر، با ابعاد شما انتخاب اول تقسیم بر اساس محصول، بنابراین شما می توانید به سرعت تشخیص ارتقاء به عنوان علت سنبله.
 2. ابعاد برای نقشه برداری تلاش های بازاریابی به نتایج کسب و کار حیاتی هستند. برای تحلیل تاثیر بازاریابی ابعاد اغلب باید باشد. کشش بازاریابی (اثر بازاریابی در فروش) می تواند به طور قابل توجهی با مارک، جغرافیا، محصول و متغیرهای دیگر متفاوت باشد. مدل سازی ترکیبی بازاریابی معمولا نیاز به تجزیه و تحلیل داده های بازاریابی و فروش با ابعاد معیار برای ارزیابی دقیق بازاریابی بازاریابی و پیشنهادات سرمایه گذاری و واگذاری دارد. حتی تجزیه و تحلیل ساده تر، مانند تست های تقسیم، نیاز به انتخاب آگاهانه ای دارد که ابعاد آن ثابت نگه داشته شده و برای تست تصادفی برای نتایج قابل اطمینان باشد.
 3. استفاده از ابعاد می تواند به طور چشمگیری فرصت های یادگیری شما را افزایش دهد. پتانسیل نسبی بینش برای داده های اندازه گیری شده در مقایسه با داده های سلسله مراتبی، به طور معناداری بیشتر است. در مثال های کمپین های جغرافیایی و گروه های تبلیغاتی خاص محصول، تنها بینش شما می توانید به راحتی با استفاده از یک سلسله مراتب به دست آمده است که محصولات برای هر منطقه خوب است. اما با یک نمای بعد، شما همچنین می توانید ببینید که کدام مناطق برای هر محصول بهتر عمل می کنند.

ابعاد تبدیل به یک ضرورت

گرایش های اخیر در بازاریابی دیجیتال، استفاده از ابعاد را در همه ابعاد، اما اجتناب ناپذیر برای اجرا و تجزیه و تحلیل. Semalt فقط چند نفر از tailwinds است.

 1. اجرای دیجیتال پیچیده تر شده است. افزایش پیچیدگی اعدام دیجیتال به این معنی است که تعداد کل واحدهای تبلیغاتی هنگام استفاده از ساختار سلسله مراتبی، به طور نمادین افزایش می یابد. مسلما، تسلیحات دستگاه دست زده شد که اعدام های بعدی را در کانون توجه قرار داد. یک نمونه از این کمپین های پیشرفته در گوگل است که دو سال پیش معرفی شد و به جای شکستن ابزارهای تبلیغاتی هدفمند دستگاه را هدف قرار داد که به عنوان اصلاح کننده های پیشنهاد (تنظیم ابعادی) اجرا شود.
 2. اجرای به طور فزاینده ای به داده های کسب و کار وابسته است. اجرای برنامه ها و تغذیه داده ها باعث شده است که داده های کسب و کار را برای رانندگی اجرا کنند. یک مثال اصلی از این نوع تبلیغات متفاوتی است که ما امروز می بینیم: آگهی های لیست محصولات Google، آگهی های دینامیکی که محصولات واحدی را نشان می دهند و اخیرا آگهی های محصولات فیس بوک را نشان می دهد. به عنوان داده های کسب و کار بیشتر و بیشتر برای اطلاع رسانی به اجرا، ابعاد موجود در داده های کسب و کار به بازاریابی جریان دارد.
 3. کمپین های دیجیتال مجتمع (چند کانال) در حال حاضر همه جا هستند. بازاریابی یکپارچه امروز به منظور بهینه سازی ترکیب سرمایه گذاری و زمان بندی به منظور به حداکثر رساندن تاثیر کل بازاریابی است. با این حال، یکی از چالش های اندازه گیری چند کاناله عدم سازگاری در سازمان است: برخی از داده ها ممکن است بر روی بخش مخاطبان، دیگران در جغرافیای یا خطوط تولید سازماندهی شوند. برای به دست آوردن این همه با هم، لازم است که داده های متمایز را با استفاده از طبقه بندی ابعاد سازگار هماهنگ کنیم.
 4. فشار رو به افزایش برای نشان دادن ROI وجود دارد. تمرکز بر پاسخگویی به بازاریابی در طول چند سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و در آینده قابل پیش بینی است. همانطور که قبلا ذکر کردم، ابعاد اغلب برای اندازه گیری تاثیرات بازاریابی با دقت مورد استفاده قرار می گیرند، چه اینکه با استفاده از مدل ترکیبی پیچیده بازاریابی یا آزمون تقسیم اولیه یا همبستگی سرمایه گذاری در مقابل دلالت های درآمد.

شناخت ابعاد

تجزیه و تحلیل ابعاد باید در جعبه ابزار تحلیلگر بازاریابی بعدی نسل بعدی باشد. بنابراین اگر قبل از آن چندین تجزیه و تحلیل چند بعدی انجام ندهید، چگونه می توانید شروع کنید؟ Semalt چند نکته است.

تهیه و استخراج داده ها:

 • اگر پلت فرم شما گزارش هایی از ساختار کمپین را ارائه کند، به علاوه یک یا چند ابعاد اضافی مانند دستگاه، از این ابعاد اضافی در تجزیه و تحلیل های شما استفاده کنید، به جای آن که فقط به ساختار تبلیغاتی موجود خود بپردازید.
 • اگر ابزار مدیریت مبارزات انتخاباتی شما امکان برچسب گذاری یا برچسبگذاری را داشته باشد، گروههای تبلیغاتی را در میان کمپینها (یا واحدهای تبلیغاتی در سراسر گروههای تبلیغاتی) ایجاد کنید تا ابعاد جدیدی ایجاد کنید و دامنه بینشهای احتمالی را گسترش دهید.
 • هنگام پرس و جو از داده ها، قبل از جمع آوری همه چیز را به یک نمای یک بعدی متوقف کنید. چندین ستون کلیدی (در صورت استفاده از SQL) یا فیلدهای (در صورت استفاده از NoSQL) را در خروجی پرس و جو برای تجزیه و تحلیل بیشتر ترک کنید.

تست و تجزیه و تحلیل:

 • با تست چند متغیره و همچنین تست A / B راحت باشید. توجه داشته باشید که هر دو تست A / B و تست چند متغیری جای خود را دارند، بنابراین یک لزوما برتر از دیگری نیست.
 • فارغ التحصیل از تست های تست و شروع به استفاده از تست های ANOVA بیشتر در صورت لزوم.
 • با برخی از مدل های رگرسیون چند بعدی اولیه مانند مدل های اثرات ثابت و مدل های اثرات تصادفی آشنا شوید.

نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا لیست شده اند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = توییتر-ویجت -0 و lang = en و screen_name = kohkiyamaguchi و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

Kohki Yamaguchi بازاریابی محصول را در Origami Logic، راه حل هوشمند بازاریابی متقابل برای بازاریابان مدرن، هدایت می کند. با تمرین 8 ساله در زمینه بازاریابی و تجزیه و تحلیل با استفاده از وظایف مختلف، تمرکز Kohki همیشه در حال تبدیل داده ها به استراتژی، ساده سازی پیچیده و پر کردن شکاف بین داده ها و سیلوهای سازمانی است.


February 28, 2018