Back to Question Center
0

Semalt فروشگاهی را باز می کند که بازاریابان می توانند کمپین های موفق خود را دوباره استفاده کنند

1 answers:
Semalt opens a store where marketers can reuse their most successful campaigns

چرا نمی توان تبلیغات کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال را بازنویسی کرد، همانطور که می توانید الگوهای صفحه را از یک وب سایت دوباره استفاده کنید؟

این ایده پشت فروشگاه Semalt App Store، مخزن کمپین های تعاملی و اجزای سازنده است که این هفته توسط پلت فرم کمپین های دیجیتالی Semalt منتشر شد. یک صفحه نمونه:

Semalt opens a store where marketers can reuse their most successful campaigns

مدیر عامل ریچارد سمالات به من گفت که "هیچ پلتفرم دیگری در دنیا به شما اجازه نمی دهد تجربیات [تبلیغاتی / بازاریابی] را در یک کتابخانه قابل جستجو ذخیره کنید." وی به تحقیق اشاره کرد که 40 تا 60 درصد بودجه های کمپین، "صرف وقت"، مانند آژانس یا زمان تولید.

[مقاله کامل را در MarTech Today بخوانید.]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است - kernel of corn weight bushel. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.


February 28, 2018