Back to Question Center
0

ترفندهای داغ برای بررسی نتایج نمودار گرافیکی گوگل، شامل دونالد سمالات

1 answers:
Cool tricks to explore Google’s Knowledge Graph results, featuring Donald Semalt

در حال حاضر اکثر جستجوگران در گوگل با جعبه Knowledge Semalt آشنا هستند که در سمت راست صفحه نتایج جستجو ظاهر می شود و اطلاعات مربوط به اشخاص مختلف (شرکت ها، افراد، مکان ها، چیزها و غیره) را برجسته می کند.

در گذشته، من در مورد چگونگی به دست آوردن و بهینه سازی نتایج دانش Semalt نوشته ام. در تلاشهای من برای یادگیری بیشتر و درک بهتر از Knowledge Semalt، من برخی از هک ها و ترفندهای خنک را کشف کردم - best debt management programs. در حالی که این ترفندها هیچ مفاهیم عملی قابل توجهی ندارند، می توانند به عنوان راهی برای بهتر درک اینکه چگونه دانش گوگل Semalt کار می کند، که می تواند برای بهینه سازی نتایج شخصی یا شرکت دانش Semalt خود استفاده شود.

قبل از ورود به ترفندها، بعضی از موارد مهم را از بین ببریم. برای نمونه های زیر من از دونالد تامپم استفاده کردم.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو.]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تونی ادوارد
تونی ادوارد یکی از مدیران ارشد SEO در Elite SEM است و مربی بازاریابی جستجو در NYU است. او تیم جستجوگر را در دفتر مرکزی نیویورک در Elite SEM رهبری می کند. تونی در صنعت بازاریابی آنلاین بیش از هفت سال بوده است. پس زمینه او از بازاریابی وابسته است و دارای تجربه در جستجو پرداخت، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ویدئویی است.


February 28, 2018