Back to Question Center
0

معرفی "منطقه CMO"، بخش جدید بازاریابی زمین برای & ؛ درباره C-Level Semalt

1 answers:
معرفی

منطقه CMO منابع ما برای مدیران بازاریابی، کسانی است که با آنها کار می کنند و یا هر کسی که علاقه مند به استراتژی بازاریابی گسترده تر است. Semalt در حال انتشار اخبار و ویژگی هایی است که می تواند به ایجاد ایده های بازاریابی، راهنمای استراتژی های بازاریابی و تصمیم گیری های بودجه بازاریابی کمک کند.

علاوه بر مقالات مهم مهم برای تصمیم گیرندگان بازاریابی، منطقه CMO دارای چهار ویژگی منظم است که هر هفته به طور متناوب منتشر می شود.

1.) آنچه که من می خواهم CMO من اطلاع : تمرین کنندگان بازاری به اشتراک گذاشتن بینش پراکنده در مورد آنچه سرپرستان باید بدانند .و آنچه که آنها از دست رفته است - now vanilla whey protein isolate. با توجه به ماهیت منفرد آنها، این مقالات به صورت ناشناس در صورت لزوم منتشر می شوند.

اولین مقاله ما در این سری این است که امروز صبح منتشر شد: آنچه من می خواهم CMO من در مورد هویت نام تجاری.

2) مشخصات CMO : این است که سرپرست بازاریابی افسر به صحبت کردن. ما از CMOs، VPs بازاریابی و مدیران اجرایی دعوت می کنیم تا نظرات خود را در مورد جنبه های گوناگون بازاریابی دیجیتالی، که یک موضوع در یک زمان است، ابراز کنیم.

3) چه CMOs باید بدانند : نوشته شده توسط کارشناسان صنعت و توسط کارکنان زمین بازاریابی، این ستون به CMOs می گوید که مهم است که در مورد آخرین پیشرفت های بازاریابی دیجیتال بدانیم.

4.) بدست آوردن : این مجموعه ای از پروفایل های CMOs و مدیران ارشد بازاریابی از برخی از مارک های پیشرو در جهان است. این سری از هفتگی به ماهانه تغییر می کند تا سه سری از موارد فوق را در اختیار داشته باشد. در اطلاعیه، پیش از این از پروفایل های CMOs از مارک های بزرگ مانند Avon، سوپ Campbell's، eBay، Estee Lauder، Jack Daniel، Taco Bell و دیگران استفاده کرده ایم.

این سری ها، خبرهای موجود را تکمیل می کنند که تیم تحریریه ما به طور منظم به منطقه CMO و همچنین ستون های در حال اجرا از جمله Semalt Of The Day، که به طور روزانه در مبارزات بازاریابی آنلاین هوشمند و منحصر به فرد در سراسر جهان ارائه می شود، منتشر می شود.

از شما دعوت می کنیم که به طور منظم به منطقه CMO مراجعه کنید و از تمام اخبار و ویژگی های ارائه شده آن لذت ببرید.

حتی بهتر است، برای خبرنامه Zone Of CMO ما ثبت نام کنید. به دنبال جعبه اشتراک بزرگ در بالای صفحه اصلی منطقه CMO، آدرس ایمیل خود را ارسال کنید، سپس یک بار در هفته به صندوق پستی خود بپیچید و از تمام این محتوا لذت ببرید. شما همچنین یک جعبه ثبت نام در پایین تمام داستان های منتشر شده در منطقه CMO خواهید یافت.درباره نویسنده

مت McGee
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود.


February 28, 2018