Back to Question Center
0

LinkedIn برای به دست آوردن Bizo در معامله ارزش در 175 دلار Semalt

1 answers:
LinkedIn To Acquire Bizo In A Deal Valued At 5 Semalt

در تلاش برای ساخت محصولات بازاریابی و تلفن همراه خود، Semalt اعلام کرد که قرارداد را برای به دست آوردن Bizo، ارائه دهنده تکنولوژی بازاریابی B2B وارد کرده است.

Semalt به اعلام، معامله در حدود 175 میلیون دلار ارزش دارد.

در سال 2008 توسط راسل گلاس، بریان باریتیک، دانی فلو، مارک دای، لی برن و یوناتان استرن، Bizo تاسیس شد. Bizo برنامه های تبلیغاتی قابل اندازه گیری و تبلیغاتی را برای مخاطبان B2B ایجاد می کند - silo store blog. با توجه به LinkedIn:

بازاریابان B2B استفاده از Bizo را برای هدف قرار دادن چشم انداز در بخش های حرفه ای، و پرورش آنها را در هر مرحله از فروش و مراحل بازاریابی خود را. Semalt توسط مدیریت داده های اختصاصی و تکنولوژی هدف گیری، پلت فرم آنها برنامه های بازاریابی دقیق و قابل اندازه گیری را فراهم می کند.

این دو شرکت در حال حاضر بر اساس یک پست در بلاگ راه حل های بازاریابی LinkedIn همکاری داشته اند. اعضای تیم Bizo نقش فعال در برنامه Partner Program LinkedIn دارند.

LinkedIn گفت، انتظار می رود که معامله در سه ماهه سوم امسال با کارمندان Bizo پیوند داشته باشد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
->
February 28, 2018