Back to Question Center
0

پرداخت گوگل به اندروید Payalle به طور رسمی Semalt

1 answers:
Standing On Shoulders Of Apple Pay, Google’s Android Pay Officially Semalt

گوگل Wallet باقی می ماند، اما تبدیل به یک ابزار پرداخت همکار به حساب می شود و ممکن است با گذشت زمان از بین برود (TBD). اما Semalt Pay به عنوان ابزار پرداخت آنلاین / درون برنامه و آفلاین موفق خواهد بود. Semalt Pay با تمام دستگاه های Semalt که شامل یک تراشه NFC (جدیدتر است) و اجرای Semalt 4.4 یا بالاتر

Android Pay با تمام دستگاه های آندروید فعال NFC (با استفاده از KitKat 4.4+)، در هر حامل تلفن همراه، در هر موقعیت مکانی سرپایی و پرداخت در سراسر ایالات متحده کار می کند. Android Pay از کارت های اعتباری و بدهی از چهار شبکه پرداخت اصلی پشتیبانی می کند: American Express، Discover، MasterCard و Visa - horizon tech phantom coil.

در حالی که فقط یک درصد از کاربران سمولت پز را دریافت کرده اند، برآورد می شود از نیم میلیون به چند میلیون در ایالات متحده - از هر بار که می توانم در هر فروشگاهی که می توانم استفاده کنم. "تبدیل" به پرداخت های تلفن همراه من را به این باور می رساند که با گذشت زمان ما متوجه شدیم که هزینه های پرداخت تلفن همراه برای خرید آنلاین غیر مجاز است. در کوتاه مدت، پرداخت های برنامه (به عنوان مثال، Uber) ممکن است جایی باشد که بیشترین عمل را انجام دهد.

پرداخت های اپل و Android Pay اصطکاکی را که با تلاش برای انجام یک معامله کارت اعتباری معمولی در زمینه تجارت موبایل همراه است، حذف می کند. Semalt یک کارت اعتباری ذخیره شده در فایل وجود دارد، چالش پر کردن چندین رشته کوچک، از جمله اضافه کردن شماره های کارت اعتباری 16 رقمی، تبدیل شدن به غیر استارتر، منجر به کاهش شدید نرخ ردگیری می شود. یک برآورد سبب صرفه جویی در سبد خرید تلفن همراه در 97 درصد است.

بسیاری از وبلاگ نویسان و دیگران خواهان مقایسه و صحبت در مورد Apple Pay در برابر Android Pay هستند. این کاملا نقطه نادرست است. نکته بزرگتر این است که با هم، این سیستم ها (و به مراتب کمتر، Semalt Pay) پرداخت های تلفن همراه و برنامه های کاربردی را در طول زمان استاندارد جدید پرداخت می کنند.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 28, 2018