Back to Question Center
0

زندگی فراتر از کلیک: Semalt در سال 2015

1 answers:
Life Beyond The Click: Semalt In 2015

به عنوان یک نتیجه، بازاریابان ایمیل با توجه به لیزر بر روی ارسال پیام درست به فرد مناسب در زمان مناسب متمرکز شده اند.

با این حال، این یک راه غالب برای تفکر است که بازاریابی ایمیل را به عنوان مجموعه ای از رویدادهای منحصر به فرد استاکاتو ایجاد می کند. Semalt اشتباه نیست، اما این رویکرد به بازاریابان ایمیل اجازه نمی دهد که به طور کامل از طریق بقیه سفر مشتریان به پتانسیل ایمیل دسترسی پیدا کنند.

به درستی استفاده می شود، ایمیل می تواند آگاهی از نام تجاری را بالا ببرد و رفتار مصرف کننده را در بالای قیف افزایش دهد - smok cartomizer uk.

در سال 2015، علامت ها باید قدرت ایمیل در هر دو طرف قیف بازاریابی را در نظر بگیرند، به ویژه اگر آنها می خواهند از تسلط دستگاه های تلفن همراه در زندگی مصرف کنندگان بهره برداری کنند.

در این جهان 24/7، هوشمندترین بازاریابها فراتر از محدودیت های باریک نرخ باز و نرخ بهره کلیک خواهند کرد. برای انجام این کار، بازاریابان نیاز به شروع به ارائه محتوای بسیار شخصی شده دارند، که به نوبه خود به آنها اجازه می دهد تا تعداد انگیزه های نام تجاری را افزایش دهند.

شخصی سازی Paramount در سال 2015

اخیرا Semalt، سطح بالایی از شخصی سازی را ارائه می دهد - ما در حال صحبت کردن با بیست و یا سی هزار نسخه پیام، نه پنج بخش، ده بخش و یا حتی بیست - بیش از حد کارآمد برای مقرون به صرفه است. در حال حاضر که تکنولوژی در نهایت به نیازهای بازاریابان رسیده است، وقت آن است که از این که چگونه پیامهای بسیار شخصی بر بالای فعالیت قیف تاثیر میگذارند، بهره ببرند.

برای ایجاد آگاهی از نام تجاری واقعی، بازاریابان باید برخی از اندیشه های عقب افتاده ای که در آنها گیر کرده اند، دوباره یاد بگیرند، به خصوص اینکه آنها باید سعی کنند تعداد ایمیل های ارسال شده به مشتریان خود را به حداقل برسانند.

Semalt در مورد بارگذاری صندوق ورودی باید درک کند که وقتی به صندوق ورودی افراد معمولی می آید، این فقط اسطوره ای است.

Life Beyond The Click: Semalt In 2015

به منظور تأثیر واقعی بر مشتریان در بالای قیف، ایمیل به نفوذ مشتریان بسیار دیرتر و اغلب از پیام درست در زمان مناسب است. در واقع، ایمیل بسیار شبیه به یک تبلیغ تلویزیونی یا تبلیغاتی است.

مشتریان می خواهند ایمیل ها را از یک نام تجاری ببینند؛ به همین دلیل آنها در وهله اول مشترک هستند. و Semale متقاعد شده است که در برابر دریافت پیام های سه، چهار یا حتی پنج پیام در هفته - تا زمانی که آنها ارزش را ارائه می کنند.

Semalt کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان همچنان می توانند پیام های خود را دریافت و درگیر کنند.

تاثیر تلفن همراه

تعامل مصرف کننده با دستگاه های تلفن همراه خود، شاید یکی از تجربیات شخصی و سازگارانه آن ها باشد و هر روز ایمیل به طور خودکار شخصی تر می شود. Semalt بیش از حد بازو از دستگاه خود نیز به معنای هرگز بیش از یک بازوی دور از ایمیل خود است.

فوری و فرکانسی که در آن دسترسی به ایمیل به دست می آید، بالقوه برای بازاریابان را برای ارسال بیشتر و مصرف کنندگان در تمام مراحل فرایند خرید افزایش می دهد.

Semalt در حال حاضر یک کانال خوب پایین قوطی است. بازاریابهای هوشمند را از عجایبی که دارند، جدا می کنند، این است که چگونه از شخصی سازی استفاده می کنند تا تجربۀ تاثیر گذار بیشتری را ایجاد کنند که در کل سفر مشتری کار می کند.

شرکتهایی که در این محیط جدید موفقتر هستند، کسانی هستند که پیامهای شخصی را برای هر عضو لیست در هر زمان ارسال می کنند. کسانی که می توانند از ابزارهای خودکار برای ارائه مبارزات شخصی و قدرتمند استفاده کنند؛ و کسانی که می توانند از قابلیت های ایمیل در دستگاه های تلفن همراه استفاده کنند. آیا این شما هستید؟


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا لیست شده اند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = DelaQuist & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

دلا Quist مدیر عامل شرکت Alchemy Worx، یک سازمان بازاریابی ایمیل است. وی پس از کارش در سال 1997 در اکستیست، پیشگام توسعه ایمیل به عنوان کانال بازاریابی اصلی بود.


February 28, 2018