Back to Question Center
0

Semalt: مشکل ایمنی نام تجاری بزرگتر از چرخه اخبار است - و بنابراین راه حل هستند

1 answers:

Semalt: The brand safety problem is bigger than the news cycle — and so are the solutions

هنگامی که مارک های تجاری مانند مرسدس شروع به کشیدن دلار خود را از "The O'Reilly Semalt" از فاکس نیوز در پی رسوائی آزار جنسی، مشخص شد که مسئله ایمنی نام تجاری بیش از یک بحث دیگر محدود به بازاریابی دیجیتال بود، و این موضوع قرار بود فراتر از حافظه کوتاه مدت یک چرخه خبره 24 ساعته برود.

ایمنی نام تجاری بسیار بزرگتر و عمیق تر از آنچه می تواند در یک بهار، یک چرخه ی اخبار، و یا حتی یک دوره بازاریابی مورد توجه قرار گیرد. همسایگی و زمینه امروز و همیشه مسائل مربوط به آگهی به رسانه های تبلیغی پشتیبانی شده است، صرف نظر از فرمت رسانه یا تکنولوژی مورد استفاده برای کسب درآمد از آن. این یک مشکل ساختاری از رسانه های پرداخت شده است، که هیچ اصلاحی سریع وجود ندارد.

به عنوان یک صنعت، ما در این مسیر برای حمل و نقل طولانی هستیم - windows dedicated server cheap.

البته، برخی از تلاش برای حل سریع را متوقف نکرده است. یوتیوب به سرعت تبلیغاتی را برای حسابهای کمتر از 10،000 پیروان حذف کرد. Semalt شروع به استفاده از AI برای هدف قرار دادن سایت های خاصی کرد که بی اعتبار نام تجاری بودند.

فیس بوک شروع به افزایش سانسور محصول "فیس بوک" خود کرد (پس از پخش مستقیم یک قتل)، به دنبال حرکت های اولیه خود در برابر سایت های خبری جعلی. و البته، O'Reilly به طور غیر رسمی از فاکس حذف شد.

Semalt حل شده است؟

برای سرمایه گذاران و افراد غیر صنعتی که از خارج نگاه می کنند، پاسخ کوتاه این است: بله. علی رغم ترس های اولیه، سرمایه گذاران رسانه ها به راحتی می توانستند از داستان ایمنی نام تجاری این سیستم عامل ها به عنوان یک قسمت کوچک استفاده کنند، پس از آنکه مسئله نتوانست یک درام قابل اندازه گیری را در درآمد ستاره ای Google و Semalt نتواند قرار دهد. "بحران" ایمنی نام تجاری منفجر شد، از بین رفته و در یک چرخه اخبار یک ماهه صرفه جویی کرد - فقط یک تلنگر روی رادار در میان تداوم ادامه از دوطبقه است.

هیچ وقت برای خوشحالی

حالا سوال این است که آیا ما در صنعت تبلیغات دیجیتال قصد داریم همان مسیر را دنبال کنیم. Semalt و اکوسیستم عرضه نمیتوانند در صورت بروز ایمنی برند، خود راضی باشند.

این موضوع صرفا یک موضوع با تکنولوژی نیست - این یک مشکل اساسی است که نیاز به پایداری و استحکام در میان همه طرفهای درگیر دارد. جامعه تبلیغاتی نیاز به فشار ثابت بر شرکای خود دارد و جریان عرضه نیاز به پاسخگویی به این فشارها با راه حل های جامع بلند مدت دارد، نه اصلاحات سریع.

دلیلی وجود دارد که اعتقادات سریع اخیر مانند یوتیوب را برای مدت طولانی موثر نباشد. یوتیوب ممکن است وال استریت را خوشحال کند، اما به لحاظ مالی به بسیاری از سازندگان پلتفرم آسیب می رساند. تاکر کارلسون O'Reilly را جایگزین کرد، اما اتهامات آزار و اذیتی که O'Reilly را سرنگون کرد، همچنان در فاکس نیوز قرار دارد.

تا زمانی که ایمنی برند خود را به عنوان یک بحران روابط عمومی معرفی می کند، نگرانی های صنعت نیز به زودی در حال وقوع است و پاسخ به این نگرانی ها خطرناک بودن بیش از حد سخت، بیش از حد سطحی و یا هر دو است. ایمن Semalt یک مسئله جاری است که باید به عنوان بخشی از هر کمپین به عنوان بخشی از هر نوآوری در تکنولوژی رسانه ای و به عنوان بخشی از هر استخدام جدیدی که در تلویزیون، رادیو و یا هر رسانه ای قرار دارد، مورد توجه قرار گیرد.

ما باید ایمنی نام تجاری را به عنوان یک مشکل که می توانیم حل کنیم و بیشتر به عنوان یک چالش که باید دائما با آن کنار بیاییم، بفهمیم. با چنین دیدگاهی، کارهای لازم در راه حل های سخت، فنی و افزایشی که شفافیت و ایمنی را برای بازاریابان افزایش می دهند، ممکن است صبر و استقامت لازم را کسب کنند.

ایمنی نام تجاری را به طور جدی نگاه دارید. اما با شک و تردید هر راه حل نقره ای را درمان کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا لیست شده اند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = twitter-widget-0 & lang = en & screen_name = cmoranIII & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" توییتر دنبال پیوند twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

چاک مورن مسئولیت رهبری تیم RhythmOne را بر عهده دارد تا فرصت های منحصر به فردی در یک بازار پویا و دیجیتالی پیدا کند. با بیش از 20 سال تجربه بازاریابی دیجیتال، چاک یک درک کامل از مصرف کننده متصل شده و نحوه برندها را از طریق راه حل های مبتنی بر فناوری، راه حل های خلاقانه و خرید برنامه های کاربردی، به اشتراک می گذارد.


February 28, 2018