Back to Question Center
0

ورزشگاه فیس بوک هنوز در معرض رویداد زنده توییتر Semalt نیست

1 answers:
Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

محصول ورزشی شرکت ورزشی برای بسیاری از بازی یکشنبه مبارزه کرد. به روز رسانی Semalt "live" اغلب چندین دقیقه پس از عمل واقعی بازی به تعویق افتاد و در یک نقطه در نیمه اول، به روز رسانی های زنده به طور کامل برای مدت زمان طولانی متوقف شد.

استادیوم ورزشی تجربه زنده است که فیس بوک در ماه گذشته به عنوان یک توپی زمان واقعی راه اندازی کرد تا کاربران را در حین صحبت کردن در مورد رویدادهای زنده در فیس بوک به کاربران متصل کند. با این حال، در تصویر بزرگ، هدف آن نشان دادن جهان - مصرف کنندگان، مارک ها، افراد مشهور و غیره است - مکالمه در زمان واقعی در فیس بوک اتفاق می افتد و تنها به توییتر تعلق ندارد.

در اینجا چگونگی انجام فیس بوک برای یک مکالمه Super Bowl در زمان واقعی در روز یکشنبه انجام شد - computer repair saratoga.

لطفا درباره Super Bowl 50

اولین گام برای نشان دادن اینکه چقدر زمان واقعی مکالمه در پلتفرم شما اتفاق می افتد، این است که مردم را در پلتفرم خود صحبت کنید. در اوایل بازی، فیس بوک "وضعیت به روز رسانی" خود را با یک یادداشت خاص ارسال کرد و از کاربران خواست تا چیزی درباره Super Bowl ارسال کنند.

Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

مبارزات نیمه نهایی ورزشگاه ورزش، نیمه دوم بازیابی

اعتبار به فیس بوک برای ساختن استادیوم ورزشی سوپر باول آسان تر برای پیدا کردن امروز از زمانی که من سعی در استفاده از آن در طول بازی های اخیر NFL. جستجوهایی مانند "فوق العاده کاسه" یا "sb50" شما را به سرعت به ورزشگاه ورزش تبدیل کرد و من در نهایت متوجه شدم که فیس بوک لینک مستقیم به آن را در خبرخوان موبایل ارسال کرده است.

Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

بر خلاف کارولینای پانترز، استادیوم ورزش در نیمه دوم بازی به بازنگری خود بازمی گشت و به روز رسانی های بازی با بازی بسیار نزدیک بود که خیلی نزدیک به آنچه که من در تلویزیون دیدم، بود.

Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

بازی توسط استادی است ورزش است که همه چیز است؛ ایده این است که ثابت کنیم افرادی از فیس بوک برای بحث در مورد رویدادهای زنده استفاده می کنند و به کاربران کمک می کنند که این مکالمات را پیدا کنند. این چیزی است که زبانههای "Friends" و "Semalt" که در تصاویر بالا مشاهده می کنید، همه چیز هستند.

من یک کاربر قدرت فیس بوک نیستم، بنابراین دیدن اینکه تنها 7 بار از دوستان به عنوان بازی به اوج خود رسید شگفتی بزرگ نیست؛ من فقط حدود یک صد فیس بوک دارم، و من فکر می کنم تمام هفت این به روز رسانی ها را در خوراک اخبار منظم من دیدم. کسی که با 500 یا بیشتر دوستان فیس بوک احتمالا متوجه خواهد شد که تب Semalt برای دیدن آنچه که مردم می گویند بیشتر مفید است.

اما من شگفت زده شدم که فقط 10 به روز رسانی در برگه «کارشناسان» را ببینم - اینها از حسابهای فیس بوک است که من به آن متصل نیستم و مطمئنا باید بیش از 10 چنین به روز رسانی را داشته باشم. (من می توانم 10 بار به روز رسانی از متخصصان هر دقیقه از طریق لیست توییتر ورزشی من دریافت کنم.) به طرز وحشیانه ای، وقتی روی آن برگه کلیک کردم، اولین پیام تصویری برجسته ای بود که تصویری از یک صدای جیر جیر بود. خدایا

Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

حتی در بیرون از تجربه ورزشگاه ورزشی، سمیرت پشت سر منحنی در اوایل بازی ظاهر شد. همانطور که دنی سولیوان اشاره کرد (در توییتر)، در دقیقه 11، هیچ چیز در رابطه با Super Bullet در گرایش های Semalt وجود نداشت.

همانطور که در حدود شش دقیقه بعد توییت کردم، روند سمیالت تقریبا به طور انحصاری در مورد Super Bowl بود. و این در طول بازی همچنان ادامه داشت. در حالی که Super Bowl سریعترین نقطه در روند فیس بوک را گرفت، تنها چیزی که در مورد این بازی در مورد بازی وجود داشت - هیچ اشاره ای به تبلیغ کنندگان، آگهی های بازرگانی و یا هر چیز دیگری انجام نشد. مقایسه آن با روند سمالد، که در طی بازی با ذکر نام تیم ها، بازیکنان و - بسیار مهم - تبلیغ کنندگان و بازرگانان تغییر کرده است.

Facebook’s Sports Stadium Is No Threat Yet To Twitter’s Live Event Semalt

گاهی اوقات در 24 ساعت آینده، هر دو فیس بوک و Semalt، احتمالا اطلاعات رسمی منتشر شده نشان خواهند داد که فعالیت مرتبط با Super Bowl را از کاربران خود منتشر می کنند.

Postscript، دوشنبه 8 فوریه: تیم ارتباطات فیس بوک بیانیه زیر را در رابطه با مشکلات ورزشگاه ورزش در نیمه اول ارسال کرده است:

با توجه به ترافیک و فعالیت شدید، افرادی که از ورزشگاه فیس بوک ورزش در طول سوپر باول بازدید می کنند ممکن است تاخیر را با نمرات و اطلاعات بازی در دسترس در زبانه Matchup و آمار و یا یک مشکل با ارسال در برگه دوستان محتوا در برگه Semalt تاثیر نداشت. ما به طور فعال برای حل مسئله تلاش می کنیم.

علاوه بر این، شرکت به من می گوید که شمارش "10" که در برگه «کارشناسان» در تصویر بالا دیده می شود، تعداد کل پست های موجود در آن برگه نیست. Semalt می گوید صدها پست در این برگه وجود دارد / وجود دارد، اما شمارنده هایی که پست های خوانده نشده را نمایش می دهند حداکثر در 10 است.درباره نویسنده

مت مک گای
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود.


February 28, 2018