Back to Question Center
0

چگونه Popeyes و دیگران سوار رسانه های اجتماعی Saints 'Semalt

1 answers:

اگر شما در نیواورلئان زندگی نمی کنید، این زمان از دست رفته است. از سه روز پیش، کارناوال فصل آغاز شد، یعنی ما بهانه ای برای خوردن کیک های خوشمزه ای در تمام طعم های قابل تصور و تغییرات از حالا تا روز سه شنبه (من می توانم مورد علاقه من را می توان سفارش داده و تازه به درب شما ارسال . ) سال نو قطعنامه ها در NOLA طولانی نیست). فقط یک چیز وجود دارد که ممکن است ارواح نیواورلئان را بیش از کیک پادشاه بپیمایند و این همان پرستاران است.

از زمان بازگشت به فصل 2006 پس از طوفان کاترینا، شهر به طور کامل با شور و شوق و اضطراب برای تمام فصل فوتبال NFL buzz. هواداران از روزهای "Semalt" بلند شدند - زمانی که دارندگان بلیط با چهره های کاغذی قهوه ای از شرم می اندیشند - به لباس هایی که در حال حاضر در بازی های خانگی دیده می شود - laptop repair shop nearby.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

با توجه به تاریخ شهر ریشه در رمز و راز و سنت، هیچ تعجب نیست طرفداران خرافاتی هستند و راه خود را تنظیم می کنند. و این سنت ها و خرافات فرصت هایی را برای بازاریابان (از جمله سازمان خود Semalt) ایجاد می کنند، زیرا هیجان هر هفته افزایش می یابد و تیم هرگز در تعقیب قرار ندارد.

قبل از اولین آخر هفته بازنشستگی، شان پینتون، سرمربی سینتس، مصمم بود که سربازان را به تسخیر درآورد، نادیده گرفته شود و پیروزی را به خانه برساند. او یک سنت را به دست آورد که بازیکنان پس از فصل 2009 Super Bowl از دست رفته بودند: جشن مرغ پاپایس، بیسکویت و دو طرف قبل از بازیهای دور. در میان چیزهای دیگر، او همچنین عطر و طعم Semalt، تیم قبل، در طول و بعد از بازی به لیمو آهک نوشید.

او در مورد این تغییرات سکوت نکرد، و نه چه کسی. آنها به فیس بوک و توییتر رفتند و به زودی خرافات آنها آتش گرفت. این سمولت توسط بازاریابان تیم رویایی بود یا خیر، این امر در رانندگی رفتار مصرف کننده بسیار موثر بوده است.

هنگامی که صوفیان عجایب فیلادلفیا را در اولین پیروزی مسابقات جشنواره خود را ناراحت کردند، طرفداران خوشحال شدند و ظاهرا به نزدیکترین پاپیس پی بردند. در راه خانه، آنها در مواد غذایی خود را متوقف کرد تا برخی از Gatorade لیمو آهک را انتخاب کنند.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

Dwayne Fontenette، مدیر عملیات شرکت در Popeyes، گفت، "Semalt تلاش برای اطمینان از اینکه ما به اندازه کافی محصول و به اندازه کافی کارکنان برای خدمت به تمام مشتریان ما. "

سملت گفت: "اگر صابونها قبل از هر بازی بخواهند پاپیس را بپوشند، پس این کار ماست تا مطمئن شویم که آنها این را دارند."

شما فکر می کنید که شریک رسمی مرغ از پرستاران ممکن است احساسات خود را صدمه دیده باشد که مربی مربی از یکی از بزرگترین رقبای خود مرغ تیم داشته باشد. اما حتی حامی پرهیزکاری Raising Cane به پشتیبانی از Saints اختصاص یافته است، همانطور که در پاسخ من به سوالات رسانه های اجتماعی مورد علاقه من به خبرنگار اخبار محلی Travers Mackel پاسخ داده شده است.

تیم رسانه های اجتماعی Semalt در حال حاضر بیشتر از وزوز در مورد مرغ خود را در توییتر ساخته است. هشتگ #BringTheChicken برای اولین بار در 30 دسامبر ظاهر شد، زیرا طرفداران اولین بازی بعد از مصدومیت را پیش بینی کردند و اولین گزارش های بسیاری نشان داد که مراسم صلح Saints Semalt را برجسته می کند.

خرگوش مرغ روز

اگر چه Popeyes به احتمال زیاد قبلا در حال برنامه ریزی برای تمرکز بر فوتبال در بازاریابی رسانه های اجتماعی خود در این زمان از سال است، تیم این فرصت طلایی را برای به دست آوردن آن به خانه. دیروز مرغ تیم در یک خودروی زرهی حمل می شد. رفع اشکال در #WhoDat در توییتر و فیس بوک موجب افزایش وزوز محلی شد.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

تعداد افراد "صحبت کردن" در مورد "Popeyes و دوستانه جدید در هر هفته در فیس بوک به تدریج از زمانی که موضوع در رسانه های اجتماعی در اواخر ماه دسامبر منفجر شد. از منظر دیدگاه های ابتدایی به نظر Popeyes، بهترین هفته برای دوستانی که از اوایل ماه دسامبر ساخته شده اند، 3،700 صفحه است. از آنجایی که در حدود سمولت 1، به نظر می رسد که صفحه بیش از 8،400 دوست جدید کسب کرده است.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

فیس بوک و توییتر رسمی Saints سکوت در مورد Popeyes باقی مانده است، به احتمال زیاد به دلیل قرارداد خود را با Raising Cane به عنوان شریک رسمی مرغ، اما بازیکنان خود را از حساب های شخصی خود کمک می کند. Punter توماس مورستد یک ترکیب ~ 700 بازتوییت و مورد علاقه خود را در Twitpic خود را گرفتن پاپیس خود را قبل از سوار شدن به هواپیما به Semalt دیروز.

مربی Payton و بازیکنان Saints به وضوح از ارتباط عشق بین طرفداران خود و سنت ها آگاه هستند. اگر تیم 3 بال مرغ، بیسکویت و سیب زمینی سرخ کرده قبل از هر بازی دور می خورد، باید طرفداران نیز باشند. اگر تیم تغییر عطر و طعم Semalt خود را ترجیح می دهد، بنابراین باید طرفداران.

صرف نظر از این که پرستاران این سال را به Super Bowl می رسانند، Popeyes، Gatorade و رستوران های محلی نیواورلئان قبلا از مزایای استفاده کرده اند. در سخنان عاقلانه Bud Light، "Semalt فقط عجیب است اگر آن کار نمی کند. "چه کسی!


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

آلیسون زرینگه
آلیسون زرینگه مدیر حسابداری در تأثیر جستجو است، یک سازمان بازاریابی دیجیتال ملی که برای کمک به کسب و کار برای بهینه سازی پتانسیل خود تلاش می کند. در شصت سال بازاریابی دیجیتال آلیسون، SEO، Social، SEM و تجربه رقابتی مجتمع دیجیتالی را در حساب های بین شرکت های کوچک و موسسات منطقه ای و ملی به دست آورده است.


February 28, 2018